Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła powstrzymać łez. Wzruszył ją przejmujący materiał o ocalonej krowie

9 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła wzruszenia. Zalana łzami dziennikarka opublikowała film zapowiadający materiał, który już niebawem pojawi się w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzącą program wyjątkowo mocno poruszyła historia pewnej krowy.

  • Po ponad półrocznej przerwie Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w TVN
  • Dziennikarka w duecie z Ewą Drzyzgą prowadzi program „DDTVN”
  • Do łez wzruszyła ją historia uratowanej krowy „Łatki”
  • Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o tym na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak słynie z ogromnej miłości do zwierząt, o której regularnie przypomina w swoich mediach społecznościowych. Podczas jednego z protestów rolników skomentowała wyrzucenie martwej świni na ulicę, a ostatnio przestawiła fanom pewną wyjątkową krowę.

Wzruszona Agnieszka Woźniak-Starak opowiada o krowie

Dziennikarka, którą widzowie mogą oglądać w porannym programie „Dzień Dobry TVN”, poświęca zwierzętom sporo czasu i uwagi. Jej obserwatorzy są przyzwyczajeni, kiedy na Instagramie pojawiają się kolejne zdjęcie psów. Ostatnie celebrytka przedstawiła im, kiedy całą Polskę zasypał śnieg.

- Love. Trzymajcie się w tę śnieżycę – napisała Woźniak-Starak.

To jednak nie wszystko, czym dziennikarka pochwaliła się na początku tego tygodnia. Na jej Instagramie pojawił się także filmik zapowiadający materiał przygotowany na potrzeby programu „Dzień Dobry TVN”. Dotyczy on krowy „Łatki”, którą pewna dobra kobieta uratowała przed uśpieniem.

Nie żyje Jean-Claude Carrière. Laureat Oscara miał 89 latNie żyje Jean-Claude Carrière. Laureat Oscara miał 89 latCzytaj dalej

- Nie mogę oglądać takich historii, bo zaraz płaczę (…) Czy ja jestem jakaś nienormalna? Czy wy też tak macie? – pytała wyraźnie wzruszona Woźniak-Starak w relacji na Instagramie.

Historia „Łatki” tak dogłębnie poruszyła prowadzącą „Dzień Dobry TVN”, że ta popłakała się podczas nagrywania swojego Instastory. Uspokoiła jednak swoich fanów, zapewniając ich, że losy krowy potoczyły się pomyślnie i wszystko zakończyło się happy endem.

- Ale jest happy end – napisała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak w „Dzień Dobry TVN”

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy na wizji po ponad półrocznej przerwie. Od sierpnia 2019 roku dziennikarka była bowiem w żałobie po śmierci ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Gdy emocje zaczęły opadać, postanowiła podjąć się nowych obowiązków.

Dziennikarka stopniowo wracała do życia medialnego – najpierw nie udzielała się w nim w ogóle, później pojawiła się na premierze filmu męża, a jeszcze później odnowiła kontakt ze swoimi fanami, dziękując im za otrzymane wsparcie. Przyjęła także propozycję prowadzenia audycji Life Balance dla Newonce.radio, a z czasem zgodziła się na pracę w „Dzień Dobry TVN”.

- Pora wracać – pisała wówczas na Instagramie.

Od września 2020 roku Agnieszka Woźniak Starak występuje na antenie TVN w duecie z Ewą Drzyzgą.

Agnieszka Woźniak-Starak

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Pudelek, Plejada

Następny artykuł