Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Zapytaliśmy Dorotę Gardias o wsparcie dla Dody. Oto jej reakcja
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 06.09.2023 12:22

Tylko u nas: Zapytaliśmy Dorotę Gardias o wsparcie dla Dody. Oto jej reakcja

Dorota Gardias o wsparciu dla Dody, fot. KAPIF
Dorota Gardias o wsparciu dla Dody, fot. KAPIF

Dorota Gardias była muzą Lidii Kality na Party Fashion Night 2023. Wyglądała obłędnie. Podczas wydarzenia poprosiliśmy ją o komentarz do publikacji, którą internauci odebrali jako wsparcie dla Dody po rozstaniu z Dariuszem Pachutem. Jak zareagowała?

Partnerzy Doroty Gardias

Dorota Gardias była żoną Konrada Skóry, pilota śmigłowców. W 2010 roku jej małżeństwo rozpadło się. Powodem miał być związek na odległość – ona mieszkała w Warszawie, gdzie poświęciła się świetnie rozkręcającej się karierze, a on w Łodzi. 

Później Dorota Gardias związana była z Patrykiem Kalskim, z którym rozstała się w 2012 roku, a następnie z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę, Hannę. Ten związek również nie przetrwał próby czasu i zakończył się w 2015 roku.

Po nim dziennikarka spotykała się z Krzysztofem Sawickim, a pod koniec 2021 roku z podróżnikiem Dariuszem Pachutem. Niestety i ta miłość wygasła. Obecnie o sportowcu głośno jest za sprawą jego skomplikowanej relacji z Dodą.

Dorota Gardias i Dariusz Pachut, fot. Instagram
Dariusz Pachut i Dorota Gardias, fot. Instagram
Kreacje gwiazd na Party Fashion Night 2023: Kayah, Kurdej-Szatan, Halejcio, Herbuś… [DUŻO ZDJĘĆ] Gardias wrzuciła post po rozstaniu Dody i Pachuta, z którym była w związku. Posunięcie godne podziwu

Czy Dorota Gardias wspiera Dodę po rozstaniu z Dariuszem Pachutem?

Fani wciąż zastanawiają się, czy Doda i Dariusz Pachut są razem. Chociaż piosenkarka na początku sierpnia wydała oświadczenie, w którym jasno zasugerowała, że ich relacja dobiegła końca, to internauci twierdzą, że doszukali się dowodów, które mówią o ich powrocie do siebie. Jednym z nich ma być poniższy film, rzekomo nagrany podczas wspólnych wakacji.

Po rozstaniu Dody i Pachuta w mediach było głośno o wpisie, jaki na Instagramie zamieściła Dorota Gardias. Co takiego opublikowała?

Po każdej burzy wychodzi słońce. Zawsze… Daj czas czasowi… Posklejaj skrzydła… I poczekaj na dobry wiatr… Przytulam mocno, mocno!

Fani Dody doszukali się w nim drugiego dna, twierdząc, że prezenterka TVN-u okazała swojej imienniczce publiczne wsparcie:

  • Odbieram to ze wzruszeniem jako przekaz do Dody.
  • Jeśli to dla Dody to fani dziękują za wsparcie!
  • Wszystkie Doroty to mega silne kobiety! Trzymam kciuki za was, dziewczyny
  • Odbieramy to jako przekaz do pani imienniczki. Dziękujemy

Dorota Gardias muzą Lidii Kality na Party Fashion Night 2023

W miniony wtorek 5 września Dorota była jedną z głównych gwiazd wieczoru podczas hucznej imprezy Party Fashion Night. Chociaż na czerwonym dywanie pojawiła się plejada sław, to właśnie Gardias była w centrum uwagi. Wszystko to za sprawą funkcji, jaką z zaszczytem pełniła.

Prezenterka była muzą, dumnie prezentującą kreację, jaką na ten szczególny wieczór przygotowała dla niej Lidia Kalita. Zgodnie z duchem imprezy Party Fashion Night – czołowi polscy projektanci pokazują swoje najnowsze kolekcje, a wisienką na torcie ich pokazów jest wystąpienie wybranej przez nich gwiazdy w sukni przygotowanej z myślą o wydarzeniu.

Dorota Gardias i Lidia Kalita na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Dorota Gardias i Lidia Kalita na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Dorota Gardias na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Dorota Gardias i Lidia Kalita na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF

 

Reakcja Doroty Gardias na pytanie o wsparcie dla Dody

Po części oficjalnej Gardias tonęła w blasku fleszy i udzieliła kilku wywiadów. Świat gwiazd zapytał ją o wsparcie dla Dody po rozstaniu z Dariuszem Pachutem. Dorota nie chciała komentować tego tematu, ucinając go z klasą.

Brak komentarza pokazuje, że prezenterka życie prywatne woli trzymać z dala od świata mediów. 

Doda, Dariusz Pachut (5).jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, Dariusz Pachut (4).jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda, Dariusz Pachut (3).jpg
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Dorota Gardias na Party Fashion Night 2023, fot. KAPIF
Dorota Gardias, fot. KAPIF