Edyta Górniak - instruktor cały czas ją adoruje Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 24.07.2020 Nagranie programu Jaka to melodia? n/z: GORNIAK EDYTA

Zawadzki wciąż adoruje Górniak. „Jest wprost oczarowany jej wrażliwością”

2 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Edytę Górniak po raz kolejny odwiedził instruktor jazdy, z którym ta poznała się na planie programu „My Way”. Dawid Zawadzki przyjechał z Poznania do Zakopanego, by „zobaczyć jak jego ulubiona kursantka radzi sobie z jeżdżeniem po górach”. Jak twierdzi znajomy piosenkarki, relacje tych dwojga są bardzo bliskie.

  • Dawid Zawadzki kolejny raz odwiedził Edytę Górniak
  • Mężczyzna przyjechał do Zakopanego z ogromnym bukietem róż
  • Media społecznościowe obiegło wspólne zdjęcie piosenkarki z instruktorem

Odkąd w 2010 roku Edyta Górniak rozwiodła się ze swoim mężem Dariuszem, jej serce wciąż pozostaje niezajęte. Choć po drodze piosenkarka próbowała zaangażować się w kilka związków, w żadnym z nich nie została na dłużej. Media donoszą, że po rozstaniu z ojcem swojego syna Edyta Górniak stała się o wiele ostrożniejsza w stosunku do mężczyzn.

Edyta Górniak w objęciach Dawida Zawadzkiego

Jakiś czas temu Edyta Górniak wzięła udział w programie „My Way” – piosenkarka w towarzystwie kamer i pod czujnym okiem instruktora postanowiła nauczyć się jeździć samochodem i w końcu zdać egzamin na prawo jazdy. Podczas publicznych lekcji na fotelu obok Edyty Górniak zasiadał Dawid Zawadzki.

Już w trakcie trwania programu media spekulowały o bliższej relacji, która miała połączyć ikonę polskiej sceny muzycznej i instruktora jazdy. Jak się okazuje, nawet w plotkach może znajdować się czasem ziarno prawdy. Potwierdzają to najnowsze doniesienia o niedawnej wizycie Dawida Zawadzkiego w Zakopanem. Przypomnijmy, że ostatnio do centrum Tatr przeprowadziła się właśnie Edyta Górniak.

- W ostatni weekend Dawid z ogromnym bukietem róż przyjechał aż z Poznania do Edyty na Podhale. Chodzili razem po Zakopanem, potem było ognisko i pyszne pierogi z karczmy. Dawid zaprosił też Edytę na kulig, a potem ona zabrała go do swoich przyjaciół górali – mówił znajomy piosenkarki w rozmowie dla portalu Plotek.

Jako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talentJako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talent". Magdalena Welc zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

Według informatora serwisu od momentu zakończenia programu „My Way” Edyta Górniak i Dawid Zawadzki utrzymują ze sobą stały kontakt. Oboje świetnie czują się w swoim towarzystwie i doskonale się ze sobą bawią. Wciąż twierdzą jednak, że łącząca ich więź to tylko dobra przyjaźń.

- Dawid uwielbia Edytę i jest wprost oczarowany jej wrażliwością, urodą, kobiecością. Ona zaś uważa go za swojego dobrego przyjaciela (…) Tą dyskrecją właśnie ujął Edytę. I tym, że nie wykorzystuje znajomości z nią – dodał znajomy Górniak.

Zdjęcie z ostatniej wizyty instruktora w Zakopanem zostało opublikowane na jego Instagramie i od razu wywołało lawinę komentarzy. Widać na nim uśmiechniętą Edytę Górniak, która trzyma w ręku ogromny bukiet róż. Towarzyszy jej równie zadowolony Dawid Zawadzki. Internauci nie odpuszczają.

- Ale Wy pasujecie do siebie, super – pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Iskrzyło między Wami w czasie program i widzę, że nadal iskrzy – dodaje kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Instagram

Następny artykuł