Swiatgwiazd.pl
Edyta Pazura

instagram.com/@edyta_pazura

Edyta Pazura pokazała się w sukni ślubnej i krótko wspomina swoją ceremonię

23 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Edyta Pazura ponownie wskoczyła w ślubną suknię. Nie oznacza to, że zamierza zmienić partnera - żona słynnego aktora jedynie podzieliła się z internautami zdjęciem w białym ceremonialnym stroju. Nie obyło się bez wspomnień; przy okazji Edyta Pazura wyjawi

  • Edyta Pazura zachwyciła fanów zdjęciem w ślubnej sukni

  • Wyjaśniła, dlaczego jej ślub z Cezarym Pazurą odbył się w maju

  • Małżonkowie trwają u swego boku od ponad 10 lat

Edyta Pazura, podobnie jak jej małżonek, Cezary Pazura, chętnie udziela się w social mediach; w szczególności na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Tym razem uraczyła obserwatorów fotografią w eleganckiej - jak napisała - “ulubionej” sukni zarezerwowanej dla panien młodych. Wszystko dzięki koleżance, która pracuje w branży ślubnej. W komentarzach mnożyły się słowa zachwytu.

Edyta Pazura pozuje w sukni ślubnej. Wyjawiła, dlaczego zdecydowała się na ślub pod koniec ciąży

Edyta Pazura od lat spełnia się w roli żony i matki. Dzisiejszy dzień najwyraźniej był dla niej pewnego rodzaju podróżą w czasie - żona Cezarego Pazury wybrała się bowiem do salonu sukien ślubnych, gdzie wskoczyła w odświętną biel i pozwoliła sobie nieco powspominać. Sentymentalne spojrzenie wstecz umożliwiły jej znajomości.

- Dobrze mieć koleżankę, która ma salon sukni ślubnych. Można przyjść i bezkarnie wskoczyć w taką jedną ulubioną... - podzieliła się z internautami.

Tego dnia Edyta Pazura przymierzyła elegancką, obfitującą w koronki kreację z prostym dołem sięgającym ziemi. Wizyta w salonie zachęciła żonę aktora do pewnego rodzaju zwierzeń. Jej małżeństwo z Cezarym Pazurą zostało zawarte 1 maja 2009 roku - wiemy już, co przesądziło o wiosennej dacie uroczystości. Warto dodać, że w tym czasie zbliżał się termin rozwiązania, Edyta Pazura była w 8 miesiącu ciąży.

Wszystko wskazuje na to, że ślub zawarty w maju marzył się Edycie Pazurze od zawsze. Jak napisała na Instagramie, w zrealizowaniu planów pomógł jej wrodzony upór. Wobec tak silnego ogniwa Cezary Pazura najwyraźniej został bez większego wyboru.

- Tym bardziej jak własny ślub bierze się w 8 miesiącu ciąży, bo jest się na tyle upartym, że chce się wyjść za mąż tylko w maju - czytamy w social mediach.

W sieci natychmiast pojawiło się wiele przychylnych komentarzy. Byłe panny młode chętnie wracały myślami do dnia własnej ceremonii. Okazuje się, że nie tylko Edyta Pazura darzy maj szczególnym sentymentem.

-Ja też byłam uparta na maj i nie żałuje! - poparła Edytę Pazurę jedna z internautek.

Szczęście od ponad dekady

Media początkowo nie wierzyły w związek Cezarego i Edyty Pazury. Duże wątpliwości skorych do oceny tabloidów budziła między innymi różnica wieku między nowożeńcami (partnerów dzieli 26 lat). Czas pokazał, że medialny osąd był całkowicie mylny, a małżonkowie od ponad dekady wiodą u swego boku szczęśliwe życie, wzajemnie obdarzając się spokojem i miłością. Doczekali się również trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity.

- Edyta wprowadziła w moje życie ocean spokoju. Nie ma w nim sztormów. Mam ciszę w duszy - wspomniał w jednym z wywiadów aktor.

Źródło: instagram.com/@edyta_pazura

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Brat Madonny od lat mieszka pod mostem. Ujawnił skandaliczne fakty

  • Rozenek się wygadała, czeka ją operacja. Nie będzie wyglądać jak do tej pory

  • Dramatyczne wyznanie Artura Barcisia. Chciał popełnić samobójstwo

Źródło: Instagram, WP, Viva!

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >