Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Elżbieta Romanowska pochwaliła się kadrami z Broadwayu, nie kryła swoich emocji
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.06.2023 22:44

Elżbieta Romanowska pochwaliła się kadrami z Broadwayu, nie kryła swoich emocji

Elżbieta Romanowska
KAPiF

Elżbieta Romanowska jest w trakcie spełniania swojego “amerykańskiego snu”. Gwiazda wybrała się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych, którą na bieżąco relacjonuje swoim fanom na Instagramie.

Aktorka nie ukrywa, że wyjazd do Nowego Jorku był jednym z jej największych marzeń. Tym razem wybrała się na Broadway, gdzie obejrzała spektakl, który wyjątkowo ją zachwycił.

Elżbieta Romanowska w Ameryce

Elżbieta Romanowska to jedno z najgłośniejszych show-biznesowych nazwisk ostatnich tygodni. Wszystko za sprawą niespodziewanych informacji o przejęciu przez aktorkę roli gospodyni “Naszego nowego domu”, do tej pory piastowanej przez Katarzynę Dowbor.

Obsadzenie gwiazdy “Rancza” w programie spotkało się z mieszanymi opiniami. Niestety, w sieci nie zabrakło też hejtu. Nic dziwnego, że artystka postanowiła odpocząć od polskiego “piekiełka” i zdecydowała się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych.

Kasia Cichopek i Kurzajewski w rozmowie o późnym macierzyństwie. Nie wytrzymał: "Co kogo powinno obchodzić"

Amerykański sen Elżbiety Romanowskiej

Gwiazda “oprowadza” swoich fanów po Nowym Jorku, publikując w swoich mediach społecznościowych przepełnione pozytywnymi emocjami relacje, na których zobaczyć można, jakie miejsca odwiedza aktorka.

Elżbieta Romanowska jest miłośniczką sceny teatralnej - nie mogła się zatem oprzeć, by nie pojawić się na Broadwayu, gdzie obejrzała jeden z aktualnie wystawianych musicali - “Hadestown”.

Elżbieta Romanowska zachwycona Stanami

- Zapowiada się naprawdę genialnie - emocjonowała się Elżbieta Romanowska jeszcze przed zabraniem miejsca na widowni. Oczekiwania były jak najbardziej zasadne - tuż po spektaklu zamieściła na Instagramie zdjęcie opatrzone podpisem “Hadestown. Wspaniały”.

Z wycieczki ze Stanów Zjednoczonych aktorka z pewnością wróci szczęśliwa i w pełni sił, by sprostać wszelkim wyzwaniom, które postawi przed nią program “Nasz nowy dom” oraz presja związana z rolą nowej gospodyni show.

Zobacz zdjęcia:

Elżbieta Romanowska 1.png
fot. instagram.com/elaromanowska
Elżbieta Romanowska 2.png
fot. instagram.com/elaromanowska
Elżbieta Romanowska 3.png
fot. instagram.com/elaromanowska