Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski zmiażdżyła Chodakowską. Teraz pora na jej odpowiedź. Tylko u nas mówi, co myśli o skandalicznych wiadomościach
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 18.01.2024 11:16

Caroline Derpienski zmiażdżyła Chodakowską. Teraz pora na jej odpowiedź. Tylko u nas mówi, co myśli o skandalicznych wiadomościach

Ewa Chodakowska, Caroline Derpienski
Ewa Chodakowska komentuje aferę z Caroline Derpienski, fot. KAPiF

Takiej afery w polskim show-biznesie nie było już dawno. Ewa Chodakowska w rozmowie z reporterem Świata Gwiazd zdradziła, co sądzi o dramie wywołanej przez Caroline Derpienski po emisji jednego z odcinków jej nowego, kontrowersyjnego show.

Ewa Chodakowska w programie "Razem odNowa"

Ewa Chodakowska powróciła do telewizji. Sławna trenerka fitness i bizneswoman, którą w przeszłości można było regularnie oglądać w porannych magazynach “Pytanie na śniadanie” i “Dzień Dobry TVN”, a później także w roli jurorki w tanecznym show “Dance Dance Dance”, została gwiazdą zupełnie nowego formatu.

Na początku tego roku na głównej antenie TVN ruszyła emisja reality show o wymownej nazwie “Razem odNowa”, w którym zmagające się z różnej maści problemami pary z pomocą Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy walczą o udoskonalenie siebie i swojego związku. Program z marszu wzbudził sporo kontrowersji. Co ciekawe, spora w tym zasługa… Caroline Derpienski.

Ewa Chodakowska pierwszy raz o aborcji. Otworzyła się przed fanami w trudnym temacie Caroline Derpienski nie ma willi w Miami. Właśnie wydało się, gdzie tak naprawdę mieszka

Caroline Derpienski atakuje Monikę z "Razem OdNowa"

Naczelna skandalistka rodzimego show-biznesu postanowiła odezwać się do bohatera drugiego odcinka show, co bardzo nie spodobało się jego partnerce, Monice Wojgieniec. Dzieląca życie między Miami i Warszawą modelka i samozwańcza celebrytka namawiała bowiem mężczyznę do rozstania z ukochaną.

Jesteś hot; Zostaw tę okropną kobietę; Ona tobą manipuluje; Jest to zła osoba i jak raz zdradziła, zrobi to ponownie; I powiem ci, że wcale nie jest atrakcyjna - można było przeczytać na screenach wiadomości udostępnionych przez uczestniczkę “Razem odNowa”.

Monika nie kryła oburzenia i wystosowała do Derpienski publiczny apel.

Jakim PRAWEM @carolinederpienski piszesz do mojego męża?! Wara od mojej rodziny! Program skończył się dawno temu, jesteśmy dalej razem i jesteśmy SZCZĘŚLIWI !!! P.s. Nie liczą się tylko dollarsy, ale miłość i szacunek drugiej osoby, od której Ty NIGDY tego nie zaznasz - oznajmiła..

Głos zabrała także sama Chodakowska. Trenerka zasugerowała, że Derpienski niepotrzebnie wtrąca się w sprawy bohaterów show.

Nasz bohater drugiego odcinka, programu "Razem odNowa", otrzymuje od Caroline wiadomości, które burzą wypracowany spokój... Po co? - napisała na InstaStory.

Napisany najprawdopodobniej pod wpływem emocji wpis szybko zniknął z profilu Chodakowskiej. Zastąpił go post utrzymany w zdecydowanie bardziej stonowanym tonie.

Nie cichną kontrowersje wokół drugiego odcinka naszego programu, "Razem odNowa". Do dyskusji dołącza coraz więcej osób i tak jak każdy ma prawo do swojego zdania, tak dla dobra naszych uczestników, zróbmy wszystko, żeby to zdanie wyrażać z kulturą - oznajmiła “Choda”.

Jak można się było spodziewać, na reakcję Derpienski nie trzeba było długo czekać.

Chodakowska komentuje aferę z Derpienski

Znana z licznych afer celebrytka zarzuciła Chodakowskiej, że występując w “Razem odNowa” normalizuje zdrady i krzywdzenie ukochanych osób.
 

Chodakowska Ewa po co mnie pierwsza atakujesz w tym momencie. Wiesz o tym, że zrobiłaś źle promując zdrady, patologiczne zachowania świadomie. Próbujesz się wybielić, aby dalej otrzymywać pieniądze za działania w tym programie. Wygląda to tak jakbyś nie była jednak taka girls girl, a popierała zdrady i krzywdzenie zwłaszcza niewinnych dzieci, które muszą oglądać w telewizji jak ich mamusia (Monika) w telewizji opowiada, że ich tatuś nie zadowala ich mamusi w łóżku i nie ma wzwodu. Jak śmiesz? Pieniądze są ważniejsze niż moralność Ewo? Straciłam do Ciebie szacunek - oświadczyła Derpienski.

Chodakowska nie dała się wciągnąć w dalszą dyskusję z Derpienski. W wywiadzie udzielonym Światu Gwiazd zdradziła jednak, co sądzi o całym zamieszaniu, które wywołała szukająca rozgłosu 22-latka.

Nie miałam okazji poznać Caroline osobiście. Nie śledzę też działań, więc nie wiem, jakie są intencje i to już zostawiam jej samej. Mówię tylko, że to może być bardzo krzywdzące dla Moniki tutaj i wcale niewspierające Patryka - skwitowała w rozmowie z reporterem Świata Gwiazd.

Myślicie, że to już koniec tej medialnej sprzeczki?

Cały wywiad z Ewą Chodakowską możecie obejrzeć poniżej.

KAPIF_1000pix_K1145614F.jpg
Ewa Chodakowska i Joanna Krupa, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1116463F.jpg
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1053093F.jpg
Ewa Chodakowska, fot. KAPiF