Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska
29.03.2024 16:07 Ewa Chodakowska otworzyła się na temat wiary. Fanka zarzuciła gwieździe hipokryzję. Odpowiedziała!

Ewa Chodakowska w Wielki Piątek tradycyjnie postanowiła uzewnętrznić się przed fanami odnośnie swojej wiary. Nie wszystkim przypadło to do gustu. Jedna z internautek skomentowała wpis i zwróciła uwagę, że trenerka wykazuje się hipokryzją. Gwiazda odpowiedziała! Szczegóły. 

Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę
31.01.2024 18:19 Nowe zęby Ewy Chodakowskiej to niezłe zaskoczenie. Zdjęcie przed i po robią wrażenie

Ewa Chodakowska po raz kolejny udowodniła, że nic sobie nie robi z komentarzy hejterów. Popularna trenerka pochwaliła się w mediach społecznościowych metamorfozą uzębienia i przy okazji nawiązała do złośliwych komentarzy internautów.

Ewa Chodakowska
23.01.2024 18:11 Ewa Chodakowska poinformowała o rozstaniu. Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich" "To była fantastyczna podróż"

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce, a także jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Ostatnio podzieliła się wiadomością, która zszokowała fanów. Gwiazda poinformowało o tym, że pewien etap w jej życiu na zawsze się zakończył. I to po 12 latach…

Ewa Chodakowska, Caroline Derpienski
18.01.2024 11:16 Caroline Derpienski zmiażdżyła Chodakowską. Teraz pora na jej odpowiedź. Tylko u nas mówi, co myśli o skandalicznych wiadomościach

Takiej afery w polskim show-biznesie nie było już dawno. Ewa Chodakowska w rozmowie z reporterem Świata Gwiazd zdradziła, co sądzi o dramie wywołanej przez Caroline Derpienski po emisji jednego z odcinków jej nowego, kontrowersyjnego show.

Ewa Chodakowska
11.01.2024 12:18 Ewa Chodakowska pierwszy raz o aborcji. Otworzyła się przed fanami w trudnym temacie

Ewa Chodakowska od lat jest znaną trenerką fitnessu, jednak niedawno mieliśmy okazję poznać ją z bardziej prywatnej, emocjonalnej strony. Wraz z Joanną Krupą ruszyła na pomoc parom, które mają kłopoty w związku. Podczas konferencji prasowej TVN opowiedziała o własnych decyzjach w miłosnej relacji. Po raz pierwszy zabrała głos w sprawie aborcji.

Lista najbogatszych Polek 2023
29.10.2023 22:59 Lista 50 najbogatszych Polek 2023 według tygodnika "Wprost". Lewandowska daleko poza podium

Tygodnik “Wprost” opublikował właśnie ranking 50 najbogatszych Polek 2023. Która z rodaczek zgromadziła największy majątek? Nie brakuje zaskoczeń. 

Ewa Chodakowska
27.02.2022 01:00 Ewa Chodakowska zapadła się pod ziemię? " Przepraszam za ciszę"

Ewa Chodakowska od lat uchodzi za jedną z najaktywniejszych medialnie polskich celebrytek. W ostatnich dniach, ku zdziwieniu fanów, zniknęła jednak z mediów społecznościowych. Szybko postanowiła jednak wyjaśnić swoją decyzję, zdobywając się jednocześnie na niezwykle wzruszające wyznanie.

Ewa Chodakowska – catering
10.12.2021 01:00 Ewa Chodakowska sprzedaje potrawy świąteczne. Śledzik 39 zł, bigos jeszcze droższy

"Trenerka całej Polski" Ewa Chodakowska od dawna pozuje na osobę wielu talentów – jest właścicielką platformy treningowej, twórczynią własnej linii kosmetyków, właścicielką jednego z greckich hoteli czy wreszcie budowniczą jednego z sanockich osiedli. Jednym z jej biznesów jest także firma cateringowa, proponująca głównie dietę pudełkową, mająca tym samym dbać o odpowiednie żywienie Polaków. Zbliżające się święta dały zaś celebrytce możliwość stworzenia specjalnego menu, w którym znalazły się "tradycyjne smaki w zdrowym wydaniu".

Ewa Chodakowska
19.09.2021 02:00 Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Ewa Chodakowska zdecydowała się na szczere wyznanie. Opowiedziała dlaczego nie ma dzieci i jak zareagował na to jej mąż.Ewa Chodakowska nie ukrywała nigdy, że nie jest jeszcze gotowa dzieci. Okazuje się, że nie wszystkim przypadło to do gustu - sportsmenka ma spotykać się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami z tego względu.

Ewa Chodakowska
18.08.2021 02:00 Bez litości sprawdziliśmy sekret Chodakowskiej na przetłuszczające się włosy

Przetłuszczające się włosy to problem, który dotyka wielu kobiet. Nie jest jednak łatwo z nim walczyć. Nic więc dziwnego, że najlepsi eksperci od lat głowią się nad recepturami kosmetyków, które uporają się z tą kwestią. Wyzwanie postanowiła podjąć również Ewa Chodakowska. Chodakowska jest rozpoznawalnym i uznanym w całym kraju autorytetem w zakresie dbania o swój wygląd oraz figurę. Nie zaskakuje więc, że dbająca o zdrowie Polaków gwiazda, postanowiła także spróbować swoich sił, jeśli chodzi pielęgnację włosów. Jak wyszło? Do produktów Chodakowskiej początkowo podeszliśmy bardzo sceptycznie. Przecież to, że gwiazda zna się na ćwiczeniach czy dietetyce nie oznacza wcale, że musi tworzyć świetne kosmetyki. Postanowiliśmy więc, że nie będzie taryfy ulgowej. Dość szybko okazało się jednak, że... kosmetyki po prostu działają. Ale od początku