Swiatgwiazd.pl
Ewa Chodakowska

TRICOLORS/East News

Ewa Chodakowska się zaszczepiła. Internauci przesadzili z komentarzami na ten temat

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Ewa Chodakowska przekazała dziś fanom ważną wiadomość. Trenerka obwieściła w mediach społecznościowych, że przez dwa kolejne dni robi sobie wolne i odpoczywa od zwyczajowych, treningowych relacji live. Wszystko z powodu szczepienia przeciw COVID-19, które właśnie przyjęła. W sekcji komentarzy pod wpisem aż zawrzało.

  • Ewa Chodakowska przekazała fanom ważną wiadomość

  • Trenerka właśnie przyjęła szczepienie przeciw COVID-19

  • Post rozpętał w sieci burzę

Ewa Chodakowska zasłynęła jako trenerka personalna, później również jako prezenterka telewizyjna. Dziś trudno odmówić jej popularności - profil trenerki na Facebooku obserwuje 2 mln użytkowników. To właśnie ta grupa jako pierwsza dowiedziała się, że Ewa Chodakowska dołączyła do grona tych celebrytów, którzy przyjęli już szczepienie przeciw COVID-19.

Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciw COVID-19

Ewa Chodakowska to nie jedyna postać polskiego show-biznesu, która zdążyła już przyjąć szczepienie przeciw COVID-19. Swoimi szczepieniami chwalili się w mediach społecznościowych również Maryla Rodowicz czy Michał Piróg.

Dawkę preparatu przyjęła dziś także Ewa Chodakowska. Trenerka ogłosiła, że z tego powodu robi sobie dwa dni wolnego. Zrezygnowała także z porannej sesji treningowej na żywo.

- Z tego powodu nie ma dziś treningowego lajfa. Wierzę, że zrozumiesz. Dziś i jutro biorę wolne - zwróciła się do fanek Ewa Chodakowska.

[EMBED-1491]

Przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19 trenerka podkreśliła dodatkowo publikacją zdjęcia. Fotkę wykonano je w jednym z punktów szczepień. Ewa Chodakowska pozowała w maseczce i luźnym, codziennym stroju.

Co warto dodać, na zdjęciu pojawił się również małżonek trenerki. Lefteris Kavoukis, którego poślubiła w 2013 roku, także przyjął dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Jak podkreśliła w najnowszej publikacji Ewa Chodakowska, oboje są już zatem zaszczepieni.

Post natychmiast uaktywnił internautów

Jak się szybko okazało, post Ewy Chodakowskiej wzbudził ogromne emocje u wielu internatów. Pod wpisem natychmiast rozpętała się burza. Niektórzy byli zdania, o czym nie omieszkali dać znać w sekcji komentarzy, że przez przyjęcie szczepionki trenerka naraża swoje zdrowie.

- Zawiedziona jestem tym postem bardzo Ewka - napisała jedna z internautek.

Wśród komentujących nie zabrakło również tych, którzy odebrali post Ewy Chodakowskiej jako informacyjny. Wielu z nich reprezentowało również odmienne stanowisko, oceniając, iż szczepionka to realna szansa na zakończenie pandemii nowego koronawirusa.

- Ludzie czy Ewa tu gdzieś coś promuje, zachęca, zmusza do czegoś? Jakby dala informacje ze nie będzie jej 2 dni to byłoby miliony pytań, dlaczego, co się stało, czy wszystko ok? To jest zwykły przekaz. Zaszczepiłam się, nie będzie mnie 2 dni. Tyle (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - ocenia użytkowniczka Facebooka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Krzysztof Krawczyk Junior pominięty w testamencie. Adwokaci zamierzają walczyć

  • Wspólne zdjęcie Edyty Herbuś i Michała Wiśniewskiego. Co ich łączy?

  • Agnieszka Dygant znów spotkała się z bliską jej osobą. Ważny moment

Źródło: Pomponik, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >