Ewa Gawryluk Żródło: instagram.com/@ewa_gawryluk

Ewa Gawryluk poprosiła fanów o pomoc dla kotów

28 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ewa Gawryluk przemawia w imieniu tych, którzy nie mogą samodzielnie zabrać głosu w swojej sprawie. Aktorka uwrażliwiała internautów na kocie potrzeby. Zachęcała do tego, by pomagać zwierzakom nie tylko od święta. Na nagraniu opublikowanym w sieci nieustannie towarzyszyła jej czworonożna przyjaciółka.

  • Ewa Gawryluk uczciła Światowy Dzień Kota na Instagramie
  • Zaapelowała do fanów o czujność względem naszych czworonożnych towarzyszy
  • Celebryci chętnie chwalą się swoimi pupilami w sieci

Ewa Gawryluk może pochwalić się występami w wielu popularnych polskich produkcjach telewizyjnych. Uważni telewidzowie mogli dostrzec aktorkę między innymi w serialach “Pułapka”, “Na dobre i na złe”, a także “Ojciec Mateusz”. Gwiazda ma za sobą również role dubbingowe, przede wszystkim w trzech odsłonach filmu “Stuart malutki”, którego głównym bohaterem jest przemawiająca ludzkim głosem mysz. Tak jak postaci mamy, jakiej na potrzeby produkcji użyczyła głos Ewa Gawryluk, nie był obojętny los małego gryzonia, tak aktorka nie lekceważy dobra nieco większych przedstawicieli królestwa zwierząt.

Apel Ewy Gawryluk. Chodzi o dobro zwierząt

Ewa Gawryluk należy do tych postaci polskiego show-biznesu, które chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Aktorka kontaktuje się ze swoimi fanami przede wszystkim za pomocą Instagrama, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

To właśnie tam Ewa Gawryluk opublikowała swój apel. Publikacja ukazała się dnia 17 lutego 2021 roku, co było ze strony aktorki celowe. Tego dnia obchodzimy bowiem dzień, w którym każdy kociak powinien dostać od swych właścicieli coś ekstra do pałaszowania. Mowa o Światowym Dniu Kota.

Uśmiechnięta do kamery Ewa Gawryluk opublikowała krótki klip - w nagraniach towarzystwa dotrzymywała jej kotka o imieniu Rysia. Aktorka złożyła wszystkim kotom małym i dużym życzenia wszystkiego najlepszego, po czym uraczyła swą kotkę całusem. Internauci zwrócili uwagę na to, iż “mina” zwierzęcia najwyraźniej wyrażała niezadowolenie z powodu braku dołączenia do życzeń stosowniejszego podarunku.

Policja przerwała transmisję programu Policja przerwała transmisję programu "Dzień Dobry TVN"Czytaj dalej

Tymczasem nagranie było w tym przypadku zapewne jedynie pretekstem, by zwrócić uwagę na poważniejszą kwestię. Przejęta losem zwierząt Ewa Gawryluk zwróciła się do fanów z prośbą o to, by pamiętali o mniejszych mieszkańcach naszej planety na co dzień. Uwrażliwiała internautów na dbanie o dobro zwierząt nie tylko w czasie zimy.

Aktorka przekonywała fanów, że wrażenie, iż koty nie potrzebują człowieka, jest mylne. Choć często rzeczywiście “chadzają własnymi drogami”, w istocie mogą mieć problem z przetrwaniem, gdy pozostawimy je same sobie.

- Pamiętajmy też o tych kotach, które nie miały tyle szczęścia i nie znalazły swoich opiekunów. To tylko złudzenie, że koty doskonale dadzą sobie radę bez naszej pomocy i uwagi. W miarę możliwości dokarmiajmy i chrońmy je nie tylko zimą - przypomina celebrytka.

Czworonożny przyjaciel

Ewa Gawryluk to naturalnie nie pierwsza i nie ostatnia gwiazda polskiego show-biznesu, która lubi pokazywać się w sieci u boku futrzastego ulubieńca. Zdjęcie swoich pupili chętnie publikowali także Marzena Kipiel-Sztuka, Aleksandra Kwaśniewska czy Marcin Prokop.

U boku Marzeny Kipiel-Sztuki dzielnie trwa mops o imieniu Gienek. Na instagramowim profilu córki byłego prezydenta Polski często gości łaciata suczka Lulunia. Marcin Prokop natomiast lubi chwalić się whippetem Rufusem.

Patrzy i myśli: „ Ta stara baba znowu mnie wykąpała, ale dobre jest to, że zaraz wyjdziemy na krótki i „mądry” spacer.” #zostanwdomu #spacerujmądrze

Opublikowany przez Marzenę Kipiel-Sztuką Piątek, 20 marca 2020

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Interia, Instagram

Następny artykuł