Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lech Wałęsa musiał przerwać transmisję na żywo z powodów rodzinnych
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 28.03.2021 01:00

Lech Wałęsa musiał przerwać transmisję na żywo z powodów rodzinnych

Lech Wałęsa
Relacja na żywo Lecha Wałęsy z dn. 26 marca 2021 roku; screen youtube.com/naTemat.pl
  • Lech Wałęsa przerwał wirtualne spotkanie z rodakami

  • Zza kamery dobiegł stanowczy, kobiecy głos

  • Od dawna spekuluje się na temat życia małżeńskiego Wałęsów

Lech Wałęsa to niewątpliwie jedna z bardziej zasłużonych w narodzie postaci. Potwierdza to sam fakt uhonorowania polityka Pokojową Nagrodą Nobla, co nastąpiło w 1983 roku. Były prezydent Polski zdobył szacunek tysięcy rodaków między innymi dzięki działalności w ramach związku “Solidarność”. Jak widać, nawet tak legendarna osoba, jak Lech Wałęsa, nie zawsze uparcie obstawia jednak przy swoim.

Lechowi Wałęsie nie było dane dokończyć myśli. Internauci nie wierzyli w to, co słyszą

Choć prezydentura Lecha Wałęsy dobiegła końca w 1995 roku, gorliwy działacz nie zniknął z życia publicznego. Dziś aktywność laureata Pokojowej Nagrody Nobla w dużej mierze przeniosła się do sieci, gdzie polityk chętnie odnosi się do bieżącej sytuacji w kraju i komentuje poszczególne wydarzenia, pozostając z rodakami w stałym kontakcie.

Informowanie Polek i Polaków o stanowisku zajmowanym wobec danego zagadnienia lub problemu umożliwia Lechowi Wałęsie przede wszystkim Facebook. To właśnie tam pod koniec marca fani przemówień polityka mogli być świadkami niecodziennej sytuacji.

Podczas wystąpienia live z dnia 26 marca 2021 roku Lech Wałęsa sięgnął pamięcią do zamierzchłych minionych czasów. Były prezydent Polski rozprawiał nad działalnością Służby Bezpieczeństwa podczas obrad w Magdalence. Nawiązywał między innymi do kwestii spożywania alkoholu oraz tego, że w tamtym okresie “nie mógł za bardzo pić”.

Ten powrót do przeszłości nie zakończył się jednak tak, jak laureat Pokojowej Nagrody Nobla zapewne zakładał. W pomieszczeniu, z którego nadawał Lech Wałęsa, znalazła się bowiem nowa osoba. Przemówienie byłego prezydenta przerwał nagle kobiecy głos, nakazujący mu zajęcie się innymi sprawami.

- Rodziną się, kurde, zajmij - zagrzmiało w tle.

Lech Wałęsa nie próbował nawet dyskutować. Podziękował internautom za uwagę i natychmiast się rozłączył. Internauci nie mają żadnych wątpliwości co do tego, kim jest osoba, której bez zająknięcia podporządkował się były prezydent naszego kraju.

Kim jest osoba, która przerwała byłemu prezydentowi w pół zdania?

Naturalną koleją rzeczy w sieci aż zawrzało od komentarzy. Podczas gdy jedni pokusili się na odrobinę kpin, inni zabrali się za ujawnienie tożsamości przemawiającej w tle osoby. Zdaniem internautów polecenie padło od nikogo innego jak Danuty Wałęsy, żony Lecha Wałęsy i byłej pierwszej damy.

- Za każdym wielkim mężczyzną stoi... jeszcze większa kobieta. Pani Danuto pozdrawiam - skomentował jeden z internautów.

O tym, jak wyglądają wzajemne relacje Wałęsów, spekuluje się już od dawna. Według niektórych źródeł małżeństwo tej dwójki ma nie należeć do wybitnie szczęśliwych. Zdają się potwierdzać to słowa samego polityka z 2019 roku. Lech Wałęsa wyznał wówczas, że żona nie pała do niego sympatią.

- Żona mnie nie lubi i nie podobam się żonie teraz na starość - miał przyznać szczerze były prezydent Polski.

Spotkanie on - line, II LO im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich i goście

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 26 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Youtube, Facebook, Viva!