Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Ewa Kasprzyk spędziła pierwszą randkę w kościele. Wyjawiła kulisy spotkania z partnerem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.05.2023 18:19

Ewa Kasprzyk spędziła pierwszą randkę w kościele. Wyjawiła kulisy spotkania z partnerem

Ewa Kasprzyk
fot. Świat Gwiazd

Ewa Kasprzyk w rozmowie ze Światem Gwiazd otworzyła się na temat obecnego związku z młodszym mężczyzną. Już od pierwszych chwil różnica wieku zupełnie nie była dla niej kłopotliwą kwestią. Co ciekawe, na randkę wybrali się do kościoła.

Aktorka po zakończonym małżeństwie znalazła ponownie szczęście u boku młodszego partnera. O kulisach związku opowiedziała nam podczas ostatniego eventu. Aż promieniała przed kamerą.

Ewa Kasprzyk o związku z młodszym mężczyzną

Różnice wieku w relacjach gwiazd show-biznesu często wzbudzają kontrowersje. Na szczęście w przypadku aktorki i jej partnera, wiek był zdecydowanie jedną z mniej ważnych kwestii.

Kiedy się poznaliśmy, ja nie pytałam, ile on ma lat i to mi zupełnie nie przeszkadza. Miewałam młodszych partnerów — przyznała nam Ewa Kasprzyk.

Warto zaznaczyć, że między parą jest 8 lat różnicy, jednak ich silna więź pozostawia na innych bardzo pozytywne wrażenie.

Niecodzienne sceny na pogrzebie Kacpra Tekielego. Pojawili się na uroczystości, żeby położyć to na grobie

Ewa Kasprzyk do dziś przyjmuje komplementy w sprawie związku

Choć para zaczęła się spotykać już kilka lat temu, gwiazda nadal słyszy masę komplementów względem swojego związku. Nie ukrywa, że dopasowanie charakterów było dla niej ważnym aspektem przy tworzeniu trwałej więzi.

Wszyscy mi zazdroszczą tego mojego partnera. Jak ktoś do mnie dzwoni, to mówi "Ale ty masz fajnego tego chłopaka". Bardzo miło, że doceniają, bo ja też jestem fajna — zażartowała nasza rozmówczyni.

Na pierwszą randkę poszli do... kościoła

Początki związku bywały jednak zaskakujące. Aktorka zdradziła nam, że na pierwsze romantyczne spotkanie para wybrała się w dość niecodzienne miejsce na randkę. Bliżej poznali się w kościele.

Była niedziela, kościół był blisko i znaliśmy księdza środowisk artystycznych. Te msze są niezwykłe, więc jak pomyślałam, że mamy się spotkać, to spędźmy ten czas inaczej. Fajnie, że przyszedł, że nie okazał się na przykład buddystą — wspominała Ewa Kasprzyk.

Zobacz zdjęcia:

Ewa Kasprzyk (2).png
fot. Świat Gwiazd
Ewa Kasprzyk (4).png
fot. Świat Gwiazd
Ewa Kasprzyk.png
fot. Świat Gwiazd