Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

__Ewa Kasprzyk__ - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Skończyła studia na PWST w Krakowie. Współpracowała z teatrami: Wybrzeże w Gdańsku i z warszawskim Teatrem Kwadrat. Na wielkim ekranie zadebiutowała w 1985 roku w roli Kwiryny w filmie "Dziewczęta z Nowolipek" w reżyserii Barbary Sass. Najbardziej znana z prdukcji: "Kogel Mogel", "Złotopolscy", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Magda M.". Brała udział w 3. edycji programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej partnerem tanecznym był Jan Kliment, z którym zajęła 4. miejsce. W przeszłości była związana z Jerzym Bernatowiczem, z którym ma córkę Małgorzatę. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: szare. Wzrost: 175 cm.

Gwiazdy na premierze
21.05.2024 22:22 Gwiazdy na premierze "Miłość i polityka"

Gwiazdy na premierze “Miłość i polityka”. Krystian Wieczorek i Mateusz Damięcki z żonami, Aldona Orman, Małgorzata Lewińska, Ewa Kasprzyk... Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia.

Gwiazdy, które nie obchodzą świąt, fot. KAPiF; canva.com
22.12.2023 23:32 Te gwiazdy nie lubią Świąt Bożego Narodzenia. Mają konkretne powody. Wśród nich Błaszczyk i Wojewódzki

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejszy czas w roku, moment spotkań z bliskimi, przebaczania i radości przy suto zastawionym stole. Nie wszyscy podzielają jednak tę opinię. W polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które nie dzielą się opłatkiem i z daleka omijają karpia w galarecie i makowiec. O kim mowa?

Ewa Kasprzyk zdradzona przez męża, fot. KAPiF
06.08.2023 10:35 Ewa Kasprzyk została zdradzona, znała kochankę męża. O romansie dowiedziała się w tajemniczy sposób, rozwikłała zagadkę

Ewa Kasprzyk była w związku małżeńskim przez 36 lat. Ostatecznie związek gwiazdy zakończył się rozwodem. Dopiero niedawno aktorka postanowiła wyjawić, nieprzyjemne kulisy małżeństwa.

Ewa Kasprzyk
01.06.2023 12:23 Ewa Kasprzyk o młodszym partnerze, na randkę poszli do kościoła. "Wszyscy mi zazdroszczą"

Ewa Kasprzyk spotyka się z młodszym o osiem lat brokerem morskim Michałem Kozerskim. Polska miała okazję poznać mężczyznę w programie “Power Couple”. W rozmowie ze Światem Gwiazd aktorka opowiedziała o zaskakującym miejscu, do którego wybrali się na pierwszą randkę.Artystka olśniewa poczuciem humoru i pozytywną energią, którą zaraża każdego, z kim ma do czynienia. W wywiadzie udzielonym Światowi Gwiazd nie mogło zabraknąć więc żartów.

Ewa Kasprzyk
30.05.2023 18:19 Ewa Kasprzyk spędziła pierwszą randkę w kościele. Wyjawiła kulisy spotkania z partnerem

Ewa Kasprzyk w rozmowie ze Światem Gwiazd otworzyła się na temat obecnego związku z młodszym mężczyzną. Już od pierwszych chwil różnica wieku zupełnie nie była dla niej kłopotliwą kwestią. Co ciekawe, na randkę wybrali się do kościoła.Aktorka po zakończonym małżeństwie znalazła ponownie szczęście u boku młodszego partnera. O kulisach związku opowiedziała nam podczas ostatniego eventu. Aż promieniała przed kamerą.

Ewa Kasprzyk
11.05.2023 18:54 Ewa Kasprzyk pogrążona w żałobie. Aktorka zamieściła w sieci przejmujący wpis, trudno powstrzymać łzy

Wczoraj informowaliśmy o śmierci kultowej aktorki. Dziś w jej sprawie wypowiedziała się jej serdeczna przyjaciółka, Ewa Kasprzyk. Gwiazda nie kryje ogromne smutku i poczucia straty po odejściu tak bliskiej osoby.Ewa opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Wyraziła w nim żal i wielki szacunek do zmarłej koleżanki. Post wzbudził bardzo silne emocje, a w komentarzach zaroiło się od kondolencji.

Ewa Kasprzyk
14.03.2023 23:05 Ewa Kasprzyk przeżyła chwile grozy podczas wakacji. Potrzebowała natychmiastowej pomocy

Ewa Kasprzyk przez ostatnie dni relacjonowała w mediach społecznościowych upojne wakacje z ukochanym. Niestety pośród egzotycznych krajobrazów czyhało niebezpieczeństwo. Aktorka pokazała, co stało się z jej twarzą, musiała szukać pomocy.Gwiazda podróżuje obecnie z partnerem po Azji. Publikuje filmy z Tajlandii i Hongkongu. Na jej Instagramie pojawiło się jednak i niewesołe nagranie: widzimy na nim Ewę, która leży na ławce podczas pewnego zabiegu. Wszystko przez kontakt z meduzą.

Ewa Kasprzyk
10.02.2023 08:00 Ewa Kasprzyk na teatralnej premierze. Zaskoczyła metamorfozą

Ewa Kasprzyk niezmiennie od lat bryluje w świecie show-biznesu i branży aktorskiej. Gwiazdy nie mogło zabraknąć na uroczystej premierze spektaklu "Gra". 66-letnia aktorka zaprezentowała się na ściance w młodzieżowej stylizacji, makijażu podkreślającym usta oraz nowym kolorze włosów. Artystka z roku na rok wygląda coraz młodziej. Zdaje się, że dla Ewy Kasprzyk czas się zatrzymał, a najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają.

Ewa Kasprzyk
13.01.2023 18:09 Ewa Kasprzyk zabrała głos na temat Polaków. "Narodowa cecha to szabelka"

Ewa Kasprzyk to aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z filmów takich jak "Kogel-Mogel", "Polityka" czy z serialu "Ja to mam szczęście". Aktorka pojawiła się na premierze swojego najnowszego filmu, podczas której wyznała, co sądzi o Polakach.Ikona polskiego kina od lat gra w filmach, serialach czy reklamach a co za tym idzie, często pojawia się również na wydarzeniach branżowych. Ostatnio pojawiła się na premierze filmu „Ślub doskonały”, podczas którego wyznała, że Polacy są „wspaniałym narodem”.\

Ewa Kasprzyk
29.12.2022 22:25 Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem po 36 latach. Szybko znalazła nową miłość

Informacja o rozwodzie Ewy Kasprzyk (do 2019 roku posługującej się także nazwiskiem byłego męża – Bernatowicz) zmroziła polską opinię publiczną. Nie tylko dlatego, że para wydawała się wyjątkowo zgodna, ale i przez staż związek – małżeństwo trwało bowiem przez 36 lat. Niedługo po rozstaniu aktorka postanowiła pochwalić się jednak nową (i młodszą) miłością. Kim jest jej nowy partner?

Ewa Kasprzyk EA
12.10.2022 09:11 Ewa Kasprzyk przeszła metamorfozę. Pokazała odmienioną figurę

Ewa Kasprzyk ma 65 lat, ale nie zamierza zwolnić tempa ani w życiu zawodowym, ani prywatnym. Szczęśliwie zakochana w swoim narzeczonym, wraz z nim pracuje od dłuższego czasu nad formą i sylwetką. W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia, prezentujące efekty treningów.Aktorka już w styczniu tego roku chwaliła się pierwszymi zrzuconymi kilogramami. W osiągnięciu celu pomaga jej znany trener gwiazd, Leszek Klimas, którego w przeszłości zatrudniała między innymi Edyta Górniak.

Ewa Kasprzyk
03.05.2022 20:57 Ewa Kasprzyk wyjawiła, co myśli o filmie "365 dni: Ten dzień". Fani mogą być zaskoczeni

Ewa Kasprzyk ma ugruntowaną pozycję w branży aktorskiej. Na scenie obecna jest od 1980 roku i wie, że nie musi nikomu udowadniać swojej wartości ani talentu. Być może dlatego najpierw zagrała w filmie "365 dni: Ten dzień", a później - zmieszała go z błotem.Aktorka wcieliła się w postać Klary, matki Laury Biel (w tej roli Anna-Maria Sieklucka). W wywiadzie, jakiego udzieliła w programie "Onet Rano" wyznała, co sądzi o całej produkcji. Jej słowa mogą być ciosem dla Blanki Lipińskiej, autorki książek, na podstawie której powstał film.