Swiatgwiazd.pl
Ewa Krawczyk

Fot. Wirtualna Polska / YouTube

Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić syna Krzysztofa Krawczyka? Jest jej odpowiedź

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Zaskakujące doniesienia ws. bliskiej rodziny Krzysztofa Krawczyka. Małżonka artysty, Ewa Krawczyk, chciała ponoć ubezwłasnowolnić jedynego biologicznego syna piosenkarza, Krzysztofa Juniora. Wszystko po to, jak przekonuje opiekun Krzysztofa Juniora, by nie dziedziczył on po znanym rodzicu. Ewa Krawczyk postanowiła udzielić w tej sprawie komentarza.

  • Opiekun Krzysztofa Juniora donosi, iż ojciec i macocha syna artysty chcieli go ubezwłasnowolnić

  • Krzysztof i Ewa Krawczyk mieli w ten sposób przeciwdziałać dziedziczeniu Krzysztofa Igora po ojcu

  • Małżonka artysty stanowczo zaprzecza podobnym doniesieniom

O czym nie każdy wie, Krzysztof Krawczyk doczekał się jedynego biologicznego syna. Jest nim Krzysztof Igor, nazywany również Krzysztofem Juniorem, który przyszedł na świat z drugiego związku małżeńskiego artysty z Haliną Żytkowiak. Obecnie dorosły syn Krzysztofa Krawczyka jest podopiecznym Krzysztofa Cwynara, piosenkarza angażującego się we współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Syn Krzysztofa Krawczyka miał zostać ubezwłasnowolniony?

Nad synem Krzysztofa Krawczyka sprawuje pieczę Krzysztof Cwynar, który na co dzień pracuje z uzdolnionymi artystycznie osobami niepełnosprawnymi. Przypomnijmy, iż Krzysztof Junior od lat cierpi na padaczkę - jego problemy zdrowotne zaczęły się pod koniec lat 80. ubiegłego wieku, gdy uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym.

To właśnie Krzysztof Cwynar miał donosić o rzekomych planach Krzysztofa Krawczyka i jego małżonki względem biologicznego syna piosenkarza. Cwynar twierdzi, iż parę lat temu o zamiarach ojca i macochy Krzysztofa Juniora powiedział mu sam podopieczny. Syn legendarnego artysty przebywał wówczas w szpitalu psychiatrycznym, co mieli zafundować mu właśnie rodzic i Ewa Krawczyk.

- Powiedział mi, że jest w szpitalu psychiatrycznym gdzieś w Polsce, że macocha chce go ubezwłasnowolnić i że nie będzie miał kontaktu ze światem - relacjonował Krzysztof Cwynar w rozmowie z WP.

[EMBED-1852]

Jak mówi Krzysztof Cwynar, w jego ocenie ubezwłasnowolnienie miało na celu zapobiec dziedziczeniu majątku Krzysztofa Juniora po ojcu. Zdaniem Cwynara Krzysztof Krawczyk i jego małżonka mieli podjąć tę decyzję wspólnie.

- Krzysztof miał tego świadomość, ale działał pod urokiem żony. On był w nią zapatrzony. Ale przez to jego syn został skrzywdzony. Mały zawsze miał przerąbane, bo to było dziecko Haliny Żytkowiak - mówi Krzysztof Cwynar.

Ewa Krawczyk odniosła się do doniesień

Informacje dotyczące planu ubezwłasnowolnienia Krzysztofa Igora postanowiła osobiście skomentować Ewa Krawczyk. Z małżonką legendarnego artysty udało się skontaktować redakcji portalu WP Gwiazdy. Ewa Krawczyk stanowczo zaprzeczyła podobnym doniesieniom, nazywając je „bzdurą”.

Małżonka Krzysztofa Krawczyka podkreśliła, iż wszystko, co miała w tej sprawie do powiedzenia, zawiera już reportaż opublikowany na łamach programu „Alarm!”. Jak przekazywała w reportażu Ewa Krawczyk, obecnie czeka na ruch ze strony Krzysztofa Igora.

- Moje serce jest otwarte dla Krzysia juniora. Kilka dni temu przypadkowo spotkaliśmy się przy grobie Krzysztofa. Rozmawialiśmy życzliwie. Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż. Teraz czekam na gest i telefon ze strony Krzysztofa juniora. Nie powinien słuchać złych doradców - mówiła w „Alarmie!” małżonka Krzysztofa Krawczyka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >