Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

__Krzysztof Krawczyk__ to polski piosenkarz obdarzony barytonowym głosem, gitarzysta i kompozytor. Jeden z największych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej. Karierę muzyczną zaczął w zespole Trubadurzy, a następnie występował solowo. W czasie trwania kariery wydano 129 płyt z jego muzyką. Określany jest „legendą polskiej piosenki”. Jego największe hity to m.in. "Chciałem być", "Bo jesteś ty" czy "Za tobą pójdę jak na bal". Był trzykrotnie żonaty: z Grażyną Krawczyk, Haliną Żytkowiak, z którą miał syna Krzysztofa Igora, i Ewą Trelko, z którą był aż do śmierci. Data urodzenia: 8 września 1946. Miejsce urodzenia: Katowice. Data śmierci: 5 kwietnia 2021. Miejsce śmierci: Łódź. Kolor włosów: brązowy. Kolor oczu: niebieski.

Krzysztof Krawczyk
01.04.2024 09:09 Trzecia rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. Dopiero teraz ujawniono jego ostatnie słowa. Serce pęka

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka mija już trzy lata, a nadal pojawiają się nowe szczegóły na temat jego ostatnich chwil. Wierzono, że legenda polskiej sceny muzycznej poradzi sobie z kłopotami zdrowotnymi. W Poniedziałek Wielkanocny przekazano jednak zasmucające wieści. Jak brzmiały ostatnie słowa wielkiego artysty?

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk
23.12.2023 09:17 Ewa Krawczyk nasłała bandziora na Krzysztofa juniora? Aż włos się jeży po tym, co ujawnił jego przyjaciel

Po wstrząsającej tragedii, która dotknęła rodzinę Krawczyków, okazało się, że syn Krzysztofa z poprzedniego związku i jego żona Ewa są w konflikcie. Przyjaciel zmarłego w ostatniej rozmowie wyjawił, co złego planowała Ewa przed laty względem pasierba. Będziecie w szoku!

Ewa Krawczyk pokazała, jak przyozdobiła grób męża, fot. KAPiF
22.12.2023 20:41 „U mojego Krzysia już świątecznie”. Tak Ewa Krawczyk przystroiła grób męża. Stanęło na nim kilka choinek

To już trzecie święta Bożego Narodzenia, które Ewa Krawczyk spędzi bez swojego ukochanego Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po piosenkarzu pochwaliła się, w jaki sposób przyozdobiła grób artysty.

Ewa Krawczyk uderza w Krzysztofa Juniora
08.12.2023 17:51 Ewa Krawczyk boleśnie uderza w Krzysztofa Juniora. Okrutne słowa wdowy skomentował Marian Lichtman

Ewa Krawczyk w nowym wywiadzie ponownie uderzyła w Krzysztofa Juniora. Nie powinna tego mówić publicznie o synu zmarłego Krzysztofa Krawczyka? Jak jej słowa skomentował Marian Lichtman? 

Ewa Krawczyk
08.12.2023 10:05 Poruszające wyznanie Ewy Krawczyk przed świętami. Coś podobnego się nie zdarza. "Jestem zakochana"

Ewa Krawczyk niedługo będzie musiała po raz kolejny stanąć przed wyzwaniem świąt Bożego Narodzenia bez Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po muzyku niedawno opowiedziała o swojej codzienności po śmierci męża. Nieoczekiwanie przyznała, że jest zakochana. Zaskakujące, kogo darzy tak silnym uczuciem.

Krzysztof Krawczyk
08.11.2023 23:01 Krzysztof Krawczyk nawet po śmierci zgarnia krocie. TAKIE kwoty wpadają na konto żony i menedżera

Krzysztof Krawczyk nie żyje od ponad dwóch lat. Teraz okazuje się, że wdowa po muzyku i jego menadżer wciąż zarabiają na twórczości zmarłego artysty. Jeden z portali podał konkretne, bardzo wysokie kwoty. A jakie dochody ma syn artysty, Krzysztof Junior?

Krzysztof Krawczyk
01.11.2023 19:09 Grób Krzysztofa Krawczyka nie tonie w kwiatach i zniczach. Andrzej Kosmala pokazał zdjęcia

Krzysztof Krawczyk zmarł ponad 2 lata temu, ale wiele osób wciąż nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jak wygląda i gdzie znajduje się jego grób? Nowe zdjęcie miejsca pochówku pokazał Andrzej Kosmala, wieloletni przyjaciel i menadżer artysty. Zaszły gigantyczne zmiany. 

Krzysztof Krawczyk
19.10.2023 14:59 Żona Krzysztofa Krawczyka zdradzała go... z jego przyjacielem! Wszystko ujawniono po śmierci legendy

Krzysztof Krawczyk oprócz ogromnej kariery muzycznej miał także szeroki życiorys wypełniony ciekawymi historiami. Szczegóły zostały przestawione przez bliskich muzyka po jego śmierci. Na jaw wyszedł romans żony piosenkarza z jego najlepszym przyjacielem.

Ewa Krawczyk
08.09.2023 12:54 Poruszający gest Ewy Krawczyk. To pojawi się na grobie Krzysztofa Krawczyka w dniu jego urodzin

Krzysztof Krawczyk obchodziłby 8 września swoje 77. urodziny. Niestety mija już dwa lata od kiedy musieliśmy pożegnać legendarnego artystę. Ewa Krawczyk nadal regularnie odwiedza jego grób. W czasie uroczystości postanowiła wyjątkowo go przystroić.

Rubens
24.08.2023 22:25 Sopot 2023. Piękny hołd dla Krzysztofa Krawczyka. Tak uczczono legendę sceny

Widzowie ostatniego dnia Top of the Top Sopot Festival 2023 był świadkami ogromnie wzruszającej sceny. Rubens podczas występu oddał hołd jednemu z najbardziej legendarnych polskich artystów. Przed publicznością zaśpiewał jego największy hit.

Krzysztof Krawczyk, Krzysztof Krawczyk junior
07.06.2023 12:46 Ostatnia wola Krzysztofa Krawczyka dotycząca syna łamie serce. Tylko u nas szczegóły

Jaka była ostatnia wola Krzysztofa Krawczyka dotycząca syna? Marian Lichtman w rozmowie ze Światem gwiazd podzielił się łamiącą serce tajemnicą.Już 9 czerwca rozpocznie się festiwal w Opolu. Święto polskiej piosenki uczci plejada gwiazd, która zaprezentuje swoje największe przeboje. Wśród nich są Doda, Edyta Górniak i Danuta Błażejczyk. Nie zabraknie też Trubadurów, z którymi wystąpi syn Krzysztofa Krawczyka – Krzysztof junior. Krótko przed wydarzeniem lider zespołu – Marian Lichtman – podzielił się ze Światem gwiazd łamiącą serce tajemnicą. 

Marian Lichtman
18.05.2023 22:20 "Mógł być jeszcze z nami". Marian Lichtman szczerze o Krzysztofie Krawczyku, zaapelował do wdowy po nim

Marian Lichtman stwierdził, że Krzysztof Krawczyk mógłby wciąż żyć, gdyby prowadził nieco inny tryb życia. Zaapelował również do wdowy po piosenkarzu o jak najszybsze rozliczenie się z jego synem.Konflikt na linii Krzysztof Krawczyk junior - Ewa Krawczyk, wciąż nie znajduje rozwiązania. Syna zmarłego przed dwoma laty wokalisty, żywo wspiera Marian Lichtman. To doprowadziło do nieporozumienia perkusisty Trubadurów z żoną nieżyjącego już artysty.

Krzysztof Krawczyk
05.04.2023 19:02 Ewa Krawczyk o śmierci męża i nadchodzących świętach. "W moim przypadku czas nie leczy ran"

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku, w Poniedziałek Wielkanocny. Święta były dla zmarłego artysty niezwykle ważne, dlatego postanowiliśmy porozmawiać z jego żoną. Ewa Krawczyk opowiedziała nam o emocjach, towarzyszących drugiej rocznicy śmierci męża, a także co zwykli robić w tym okresie w przeszłości.Muzyk nigdy nie krył, że wiara jest istotnym elementem jego życia. W rozmowie ze Światem Gwiazd jego żona dzieli się szczegółami, dotyczącymi obchodów Wielkanocy. Ewa postanowiła kontynuować wszystkie świąteczne zwyczaje, które były ważne dla jej męża.

Ewa Krawczyk EA
14.09.2022 17:33 Ewa Krawczyk trafiła pod opiekę specjalistów. Pracuje nad swoimi emocjami

5 kwietnia 2021 roku, w Poniedziałek Wielkanocny zmarł jeden z najwybitniejszych polskich piosenkarzy. Krzysztof Krawczyk zmarł we własnym domu w wieku 74 lat. Żona artysty, Ewa Krawczyk, po dziś dzień przeżywa śmierć swojego ukochanego. Wyznała, że nie może odnaleźć się w życiu i korzysta z pomocy specjalistów. Ewa Krawczyk we wstrząsającym wyznaniu opowiedziała, jak wyglądało jej życie po stracie męża. Mimo upływu czasu wciąż nie doszła do siebie i niemalże każdego dnia odwiedza swojego ukochanego na cmentarzu.

Krzysztof Krawczyk EA
22.08.2022 22:38 Andrzej Kosmala przekazał, co dzieje się przy grobie Krawczyka. Poinformował o nagłych zmianach

Krzysztof Krawczyk odszedł w kwietniu 2021 roku. Od tego czasu fani tłumnie odwiedzają grób swojego idola. Andrzej Kosmala, przyjaciel i menadżer artysty poinformował, że wkrótce będzie miał miejsce remont grobu. Jednym z powodów jest ogromna ilość fanów odwiedzająca pochówek muzyka. 10 kwietnia 2021 odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Niedługo później zamontowano pomnik, który w niedalekiej przyszłości miał zostać zmodernizowany i wyposażony w głośniki, z których słychać będzie piosenki Krawczyka. Planowano zamontować również panele fotowoltaiczne.

Ewa Krawczyk EA
24.03.2022 22:19 Pierwsza rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. Co się wydarzy?

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Zbliża się zatem pierwsza rocznica śmierci muzyka. Na ten dzień zaplanowano specjalne uroczystości. Ksiądz, będący wieloletnim przyjacielem rodziny Krawczyków, ma też niezwykły plan, związany z obchodami.W ostatnim czasie konflikt między wdową po Krzysztofie Krawczyku - Ewą Krawczyk - a synem muzyka, zaognił się na nowo. Czy jest szansa, że w rocznicę śmierci artysty zakopią topór wojenny?

Pogrzeb Krzysztof Krawczyk
24.03.2022 10:02 List od Andrzeja Dudy przeczytany podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka, poruszył serca

5 kwietnia media obiegła tragiczna wiadomość dotycząca śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta, który jest legendą polskiej muzyki, odszedł w wieku 74 lat. Muzyk zmagał się z problemami zdrowotnymi. Trafił także do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Jego żona, Ewa Krawczyk zapewniła, że COVID-19 nie miał bezpośredniego wpływu na odejście Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk z Józefem
24.03.2022 10:02 Tylko u nas. Czytelnik ujawnił wspomnienia ze spotkań z Krzysztofem Krawczykiem: "był swojskim człowiekiem"

Gdy media obiegła tragiczna wiadomość związana ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka, w sieci pojawiło się wiele wspomnień, którymi dzielą się osoby związane z show-biznesem. Treści związane z artystą stały się wszechobecne.W tej całej wymianie zdjęć, zdań, słów i wspomnień związanych z Piosenkarzem zabrakło jednak miejsca na zdanie od zwykłych ludzi, niezwiązanych z medialnym światem. To właśnie takie urywki z przeszłości mogą okazać się najbardziej wartościowe i niepowtarzalne.Zdecydowaliśmy się porozmawiać z osobą, która postanowiła przedstawić nam chwile spędzone z Krzysztofem Krawczykiem, o których nie przeczytacie nigdzie indziej.

Ostatni wpis Krzysztofa Krawczyka w mediach społecznościowych.
24.03.2022 09:18 Krzysztof Krawczyk w ostatnim wpisie: "Piękne wspomnienia! I jak tu zasnąć?"

Krzysztof Krawczyk regularnie korzystał z mediów społecznościowychW swoim ostatnim wpisie na Facebooku wrócił wspomnieniami do wydarzenia z SopotuZaprosił fanów do oglądania jego recitalu z 1994 rokuKrzysztof Krawczyk regularnie korzystał z Facebooka. Zarówno on, jak i jego menadżer zamieszczali mnóstwo postów, którymi informował fanów m.in. o swoim stanie zdrowia. Ostatni wpis dotyczył jednak całkowicie czegoś innego.

Krzysztof Krawczyk (EA)
19.03.2022 01:00 Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka wychodzi za mąż. Artysta nie doczekał ślubu

Siostrzenica żony Krzysztofa Krawczyka bierze ślub, jednak artysta nie doczekał tego szczęśliwego momentu. Rodzina odkłada datę uroczystości ze względu na trwającą żałobę po zmarłym.5 kwietnia ubiegłego roku odszedł twórca niepowtarzalnych utworów takich jak "Bo jesteś Ty", "Mój przyjacielu" czy "Trudno tak". Śmierć legendarnego wokalisty poruszyła miliony Polaków, którzy dorastali z jego melodiami. Rodzina gwiazdy nadal pogrążona jest w żałobie, chociaż na horyzoncie widać promienie nadziei związane z radosnym wydarzeniem.Siostrzenica Ewy Krawczyk ostatnio ogłosiła zaręczyny, które przyniosły masę uśmiechów do pogrążonej w smutku rodzinie. Krzysztof Krawczyk nie doczekał jednak ten wyjątkowej uroczystości. Młodzi starają się jak najdłużej odkładać datę ślubu, ze względu na przeżywającą żałobę Ewę Krawczyk.

krawczyk junior
23.02.2022 01:00 Syn Krzysztofa Krawczyka otrzyma mieszkanie? Najnowsze informacje pokrzepiają

Krzysztof Krawczyk Junior od dawna walczył o otrzymanie mieszkania komunalnego od miasta Łodzi. Obecnie mężczyzna czeka tylko na decyzję urzędu. Syn Krzysztofa Krawczyka przez długi czas nie miał gdzie się podziać, a przetrwał tylko z pomocą bliskich mu osób.Syn Krzysztofa Krawczyka wciąż nie otrzymał zachowku po swoim zmarłym tacie. Mężczyzna od ponad roku walczy z żoną artysty o testament. W tym samym czasie Krzysztof Junior z pomocą bliskich próbował namówić łódzkie urzędy na przyznanie mu mieszkania komunalnego.

ewa krawczyk EA
14.02.2022 01:00 Ewa Krawczyk wspomina romantyczne chwile z mężem. Jak świętowali Walentynki?

Tegoroczne walentynki będą dla Ewy Krawczyk ciężkim doświadczeniem. Jest to pierwsze święto zakochanych, które kobieta spędzi bez swojego ukochanego męża. W ostatnim wywiadzie żona piosenkarza wyjawiła szczegóły ich związku. Okazało się, że Krzysztof Krawczyk wielką wagę przykładał do walentynek.Dzisiejsze walentynki mogą być trudnym dniem dla wszystkich, którzy zmagają się ze stratą ukochanej osoby. W takiej sytuacji jest właśnie Ewa Krawczyk, który po raz pierwszy spędzi 14 lutego bez zmarłego męża. Jak Krzysztof Krawczyk i jego żona świętowali ten dzień?

Ewa Krawczyk
15.01.2022 01:00 Krzysztof Junior odrzuca chęć pojednania z Ewą Krawczyk

Spór pomiędzy bliskimi zmarłego piosenkarza, Krzysztofa Krawczyka, w ostatnich dniach mógł przybrać pozytywny obrót. Żona artysty, Ewa Krawczyk, bezspornie oddała należną część renty pasierbowi, Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi. Ten jednak nadal nie zamierza odpuścić kobiecie wyrządzonych krzywd.Ewa Krawczyk ostatnio wykazała chęć złagodzenia konfliktu z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Kwestia wypłaty renty rodzinnej po zmarłym piosenkarzu została wyjaśniona w naszym tekście. Kobieta ucieszyła się, gdy pasierb otrzymał należną mu część renty rodzinnej.

Krzysztof Krawczyk
14.01.2022 01:00 Problemy przybranej córki Krzysztofa Krawczyka. Postanowiła sprzedać dom

Po śmierci muzyka, Krzysztofa Krawczyka, ciemne chmury zebrały się nad głowami pozostałych członków rodziny. W poważnych tarapatach jest przybrana córka artysty, Sylwia Urbańczyk. Została zmuszona do sprzedaży luksusowej rezydencji.Chórzystka Krzysztofa Krawczyka przez problemy finansowe musiała wystawić swoją rezydencję do sprzedaży.Brak możliwości koncertowania przyparł Sylwię Urbańczyk do muru. Dochody kobiety oraz jej męża były ściśle związane ze współpracą z piosenkarzem Krzysztofem Krawczykiem. Sylwia Urbańczyk koncertowała ze zmarłym artystą w roli chórzystki, natomiast jej mąż odpowiadał za bezpieczny przewóz wokalisty.

pjimage - 2022-01-13T225538.972
13.01.2022 01:00 Krzysztof Krawczyk junior nagrał nową piosenkę. Internauci zachwyceni

Krzysztof Krawczyk Junior nagrał nową piosenkę. Syn zmarłego wykonawcy ma za sobą ciężki rok, jednak teraz wydaje się, że wszystko w końcu idzie po jego myśli. Kariera artysty zaczyna nabierać tempa. Teraz nagrał nową piosenkę-podziękowanie, skierowaną w stronę swoich bliskich, przyjaciół i fanów. W kwietniu 2021 roku żegnaliśmy Krzysztofa Krawczyka — Niezastąpionego króla polskiej sceny rozrywkowej, który wylansował takie hity, jak "Parostatek", czy "Chciałbym być...". W ślady ojca poszedł także Krzysztof Krawczyk Junior. Syn gwiazdora, mimo padaczki, rozwija siebie i swoje zdolności wokalne.

Ewa Krawczyk
12.01.2022 01:00 Ewa Krawczyk potwierdza, że straciła połowę renty

Ewa Krawczyk otrzymała tylko połowę renty po zmarłym mężu — Krzysztofie Krawczyku. Pozostała kwota trafiła do pasierba kobiety. Ona sama potwierdza, że nie ma żalu do całej sytuacji.Syn zmarłego piosenkarza, Krzysztof Krawczyk Junior, otrzymał połowę renty po ojcu na podstawie wystosowanego przez niego wniosku do ZUS-u. Ewa Krawczyk nie jest zła na przedstawioną decyzję Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ponieważ prawnie kwota renty rodzinnej przysługuje również synowi zmarłego artysty. - Dowiedziałam się, że pieniądze z renty należą się Krzysztofowi juniorowi. Skoro jest to zgodne z prawem, to ja tego nie neguję - skomentowała dla Faktu Ewa Krawczyk.

Ewa Krawczyk
11.01.2022 01:00 Ewa Krawczyk straciła połowę renty. Junior skorzysta

W zeszłym roku fani ze smutkiem żegnali Krzysztofa Krawczyka, którego kultowe piosenki śpiewała cała Polska. Ewa Krawczyk, wdowa po popularnym piosenkarzu, próbując radzić sobie z rzeczywistością, korzystała z renty rodzinnej. Teraz, w wyniku działań syna gwiazdy straciła połowę pobieranej kwoty. Śmierć Krzysztofa Krawczyka była niemałym szokiem dla fanów, ale przede wszystkim dla najbliższych gwiazdy. Znany i uwielbiany piosenkarz pozostawił wdowę, Ewę Krawczyk, a także syna z drugiego małżeństwa z Haliną Żytkowiak i jego potomka. Niestety, zostało także wiele tajemnic związanych z testamentem. Kiedy wydawało się, że finansowe rewelacje wokół piosenkarza nieco przycichły, na jaw wyszła kwestia renty rodzinnej, jaką po zmarłym otrzymywała Ewa Krawczyk.

Ewa Krawczyk
24.12.2021 01:00 Ewa Krawczyk w smutnych słowach. To pierwsze święta bez męża

Ewa Krawczyk ma przed sobą prawdziwe wyzwanie. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi, które wdowa po Krzysztofie Krawczyku spędzi bez ukochanego męża. Kobieta już teraz wie, że to będą najsmutniejsze chwile w jej życiu.Ewa Krawczyk przeżyje pierwsze święta bez swojego ukochanego męża. Żona Krzysztofa Krawczyka wyznała, jak planuje spędzić tegoroczne Boże Narodzenie i wspomina, jak wyglądały rodzinne święta w jej domu.