Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > "Mógł być jeszcze z nami". Marian Lichtman szczerze o Krzysztofie Krawczyku, zaapelował do wdowy po nim
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.05.2023 22:20

"Mógł być jeszcze z nami". Marian Lichtman szczerze o Krzysztofie Krawczyku, zaapelował do wdowy po nim

Marian Lichtman
KAPiF; swiatgwiazd.pl

Marian Lichtman stwierdził, że Krzysztof Krawczyk mógłby wciąż żyć, gdyby prowadził nieco inny tryb życia. Zaapelował również do wdowy po piosenkarzu o jak najszybsze rozliczenie się z jego synem.

Konflikt na linii Krzysztof Krawczyk junior - Ewa Krawczyk, wciąż nie znajduje rozwiązania. Syna zmarłego przed dwoma laty wokalisty, żywo wspiera Marian Lichtman. To doprowadziło do nieporozumienia perkusisty Trubadurów z żoną nieżyjącego już artysty.

Marian Lichtman o Krzysztofie Krawczyku

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk przez lata współdziałali pod szyldem Trubadurów. Nawet gdy grupa zawiesiła swoją działalność, panowie wciąż pozostawali w dobrym kontakcie. Po śmierci muzyka, perkusista bardzo zaangażował się w pomoc jego synowi. 

W rozmowie ze Światem Gwiazd artysta wyznał, że bardzo brakuje mu dawnego kompana. Stwierdził też, że wszyscy moglibyśmy wciąż cieszyć się jego obecnością, gdyby ten zmienił nieco swój tryb życia.

- Mógł być jeszcze z nami, jakby troszeczkę inaczej poprowadził swoje życie. Jakby tyle nie grał, był skromniejszy w koncertach, a pomyślałby o swoim zdrowiu, to na pewno byłby między nami - zapewniał Marian Lichtman.

Justyna Kowalczyk zabrała głos po śmierci męża. Wystarczyło tylko jedno zdanie

Marian Lichtman nie ma żalu do Ewy Krawczyk?

Między Ewą Krawczyk a synem jej męża trwa niekończąca się batalia dotycząca majątku po Krzysztofie Krawczyku. To właśnie ona stała się kością niezgody pomiędzy wdową a Marianem Lichtmanem, który jak przyznał, nie ma żalu do kobiety.

- Ja się na nią nie gniewam. My tylko z moją żoną chcemy, żeby ona się rozliczyła i zostawiła część tego, co jej jego (Krzysztofa Krawczyka juniora – przyp. red.) ojciec zostawił - powiedział nam muzyk.

Marian Lichtman zapowiada koniec konfliktu?

Zdaniem zarówno Mariana Lichtmana jak i jego małżonki, Ewa Krawczyk wkrótce przełamie się i podzieli się spadkiem po Krzysztofie Krawczyku z synem swojego zmarłego męża. Muzyk zaapelował o to, by zrobiła to jak najszybciej.

- Emocje miną. Nic do Ewy nie mam, tylko jedno, o co proszę: Ewo, rozlicz się! Jak kochałaś swojego męża, to powinnaś też szanować jego (Krzysztofa Krawczyka juniora - przyp. red.) - orzekł perkusista Trubadurów.

Zobacz zdjęcia:

Marian Lichtman.png
fot. KAPiF
Ewa Krawczyk.png
fot. KAPiF
Krzysztof Krawczyk junior.png
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News