Swiatgwiazd.pl
Doda

TRICOLORS/East News

Fani Dody napisali list do Jacka Kurskiego. Chcą, by gwiazda wystąpiła w show TVP

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Fani Dody wysłali do prezesa Telewizji Polskiej niespodziewany list. Sympatycy piosenkarki pragną, by ta pojawiła się w jednym z hitowych programów TVP. Przekonują, że Dorota Rabczewska jest osobą, która ożywi format i wniesie na wizję dużo dobra. Wokalistka, jak zapewniają, wiedziała o całym przedsięwzięciu.

  • Fani Dody wysłali list do prezesa TVP

  • Domagają się, by Dorota Rabczewska zasiadła w trenerskim fotelu w programie „The Voice of Poland”

  • Sympatycy piosenkarki marzą także o tym, by to właśnie ona pojechała na Eurowizję 2022

Doda od lat cieszy się statusem jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek. Wokalistka ma oddane grono fanów, co jest widoczne między innymi w social mediach. Oficjalny profil Doroty Rabczewskiej na Instagramie obserwuje 1 mln użytkowników. Niektórzy z nich pragną, by ich idolka pojawiła się w hitowym programie rozrywkowym TVP.

Fani Dody wysłali list do Jacka Kurskiego

Fani Dody już dawno wytypowali wokalistkę na trenerkę w hitowym programie Telewizji Polskiej „The Voice of Poland”. Jurorzy zmieniają się tam praktycznie w każdej edycji, a o szansę dla byłej wokalistki Virgin na zajęcie miejsca w słynnym czerwonym fotelu jej sympatycy postanowili poprosić samego Jacka Kurskiego.

Fani Dody przygotowali specjalny list, który trafił na biurko prezesa TVP. Poprosili w nim, by Jacek Kurski wziął pod uwagę kandydaturę Doroty Rabczewskiej na wspomniane wcześniej stanowisko. Odpowiednio umotywowali prośbę, podkreślając, iż ogromnie liczą na przychylność prezesa Telewizji Polskiej w tej sprawie.

- Zwracam się do pana z prośbą o ponowne rozpoczęcie współpracy z Dodą. Życie jest bardzo krótkie, chwile płyną nieubłaganie, nic więc więcej się nie powtórzy. Nam, fanom, bardzo zależy na tym, aby państwa relacja z Dodą została odbudowana. Pokładamy w tym ogromną nadzieję - czytamy w liście.

Edyta Górniak

Edyta Górniak stanęła po stronie Ewy Krawczyk. „Są takie relacje, których nie da się przekształcić w przyjaźń”

CZYTAJ DALEJ

Serwis Plotek postanowił skontaktować się z fanklubem Dody w celu uzyskania dodatkowych informacji w tej sprawie. Jak wyjawiła jedna z fanek, wokalistka wiedziała o całym przedsięwzięciu. Zgodziła się także na upublicznienie treści listu.

Fani przekonują, że Doda wyrażała chęć na wzięcie udziału w jednym z telewizyjnych programów rozrywkowych. Sympatycy wokalistki pospieszyli jej w tym przypadku z pomocą. Już jakiś czas temu mieli kontaktować się z Telewizją Polską mailowo, co zostało jednak zignorowane.

Fani Dody nie mają wątpliwości, że wokalistka wniosłaby do programu „The Voice of Poland” dużo kreatywnych pomysłów. Co warto przypomnieć, Dorota Rabczewska debiutowała już na łamach telewizji. W 2006 roku była jurorką w programie muzycznym „Shibuya”. W latach 2006-2007 zasiadała również w jurorskim fotelu w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Doda reprezentantką Polski na Eurowizji 2022?

Na tym nie kończą się jednak plany fanów Dody względem idolki. Wielu z nich chce, by to właśnie Dorota Rabczewska reprezentowała nasz kraj na kolejnym Konkursie Piosenki Eurowizji.

W najnowszym poście na Instagramie Doda opublikowała fragment rozmowy z jedną z fanek. Internautka przekonuje, że tylko występ Dody na Eurowizji w 2022 roku może „ocalić nasze dusze” (więcej >tutaj<). Warto zaznaczyć, że na ten moment Dorota Rabczewska nie otrzymała oficjalnej propozycji od osoby odpowiedzialnej za wybór reprezentantów. W żaden sposób niepotwierdzony zostaje również jej występ w show „The Voice of Poland”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >