Swiatgwiazd.pl
Kasia Cichopek

TRICOLORS/East News

Fani Kasi Cichopek mają dosyć reklam na jej profilu: "przestaję obserwować"

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Działania Kasi Cichopek w social mediach rozsierdziły wielu internautów. Użytkownicy sieci są zdania, że gwiazda przesadza z częstotliwością publikowania reklam na instagramowym profilu. Niektórzy dają upust irytacji w sekcji komentarzy, informując między innymi o zaprzestaniu obserwowania internetowego zakątka aktorki.

  • Internauci narzekają na działania Kasi Cichopek w social mediach

  • Chodzi o ilość reklam, jakie pojawiają się na instagramowym profilu aktorki

  • Do tej pory gwiazda „M jak Miłość” oficjalnie nie odniosła się do słów krytyki

  • Odpowiedziała jednak na innego rodzaju zaczepkę

Kasia Cichopek zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Kingi Zduńskiej, w którą wciela się w serialu „M jak Miłość” od 2000 roku. Aktorka występuje we wspomnianej produkcji do dziś, wciąż ciesząc się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że jej instagramowy profil obserwuje liczne grono ponad 400 tys. internautów. Wkrótce Kasia Cichopek może stracić jednak część obserwujących - wszystko z powodu reklam, jakie pojawiają się na profilu.

Kasia Cichopek w ogniu krytyki

Dla Kasi Cichopek, podobnie jak dla wielu innych przedstawicieli polskiego show-biznesu, media społecznościowe to dziś dodatkowe źródło dochodów. Gwiazdy nierzadko zgadzają się reklamować rozmaite produkty na łamach swoich profilów, często pozując z danym artykułem do zdjęcia.

Na profilu Kasi Cichopek pojawiła się już między innymi reklama artykułów żywieniowych dla dzieci, napoju alkoholowego, sieci sklepów meblowych, owoców czy kosmetyków. Ostatnio na profilu aktorki zagościła także reklama jednej z sieci stacji benzynowych. Zdaniem wielu internautów częstotliwość publikowania wpisów o charakterze marketingowym jest w przypadku gwiazdy „M jak Miłość” zbyt duża.

Użytkownicy sieci nie omieszkali dać o tym znać w sekcji komentarzy. Podczas gdy jedni pokuszają się na złośliwe wiadomości, inni po prostu informują o tym, że reklamy pojawiające się na profilu stały się ich zdaniem zbyt nachalne. Zdarza się także, że zniechęceni ilością lokowań produktów internauci decydują się opuścić instagramowy zakątek Kasi Cichopek na dobre.

- Obserwuję od kilku miesięcy i niestety, pomimo dużej sympatii do pani, Kasiu przestaję obserwować, bo czuję się jak podczas oglądania bloku reklamowego w Polsacie - napisała jedna z internautek.

- Kasiu, za dużo tych reklam produktu - dodaje ktoś inny.

- Ciekawe co będzie następne, co Pani zareklamuje... (...) - zastanawia się kolejna osoba.

Aktorka odpowiedziała na jedną z zaczepek

Do tej pory Kasia Cichopek nie odniosła się oficjalnie do zarzutów stawianych przez fanów. Pod najnowszym wpisem zawierającym lokowanie produktu aktorka odpisała jednak na jeden z komentarzy, w którym zarzucano jej, że częste pojawianie się reklam na profilu wynika z kiepskich zdolności aktorskich serialowej Kingi Zduńskiej.

- Ważne, że gram. Lepiej nijako, niż w ogóle. Pozdrawiam i życzę zadowolenia z życia - odpisała internautce Kasia Cichopek.

Wśród komentujących nie brakuje także osób, które są bardziej wyrozumiałe względem działań gwiazdy serialu „M jak Miłość". Jak tłumaczą przedstawiciele „przeciwnego obozu”, złośliwe komentarze są zostawiane przez internautów próbujących jedynie wylać w odmętach sieci życiowe irytacje.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: Teleshow, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >