Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek to polska aktorka niezawodowa, prezenterka telewizyjna i psycholog.

Smaszcz i Cichopek
14.05.2024 20:41 "Paulina jest zniesmaczona". Smaszcz oburzona tym, co zrobiła Cichopek

Świat Gwiazd dowiedział się o nowym konflikcie. Paulina Smaszcz jest oburzona tym, co zrobiła Kasia Cichopek. Tylko u nasz szczegóły.

Kasia Cichopek
14.05.2024 19:11 Cichopek w obcisłej mini. Już krócej być nie mogło

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pojechali do pracy do Egiptu. Przy okazji korzystają ze słońca. Aktorka właśnie pokazała, jak wystroiła się na galę. Internauci ruszyli z komentarzami.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
12.05.2024 17:17 Cichopek i Kurzajewski wrzucili fotki ze ślubu. Jak wyglądali?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się zdjęciami ze ślubu Rafała Mroczka. Na jakie stylizacje postawili? Zobaczcie, jak odważnie.

Kasia Cichopek
11.05.2024 08:19 Cichopek wystroiła się na komunię. "Jak na grilla"

Katarzyna Cichopek w zasakującej kreacji na komunii bratanka. Jaka sukienke wybrała gwiazda “M jak miłość”. Zdjęcia.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
07.05.2024 12:10 Szokujące słowa o Marcinie Hakielu na Instagramie Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze niedawno tworzyli jedno ze zgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Wiadomość o ich rozstaniu była ogromnym zaskoczeniem. Dziś, choć oboje zaczęli nowe związki, nadal nie mogą pozbyć się wzajemnych nawiązań. Pod postem aktorki pojawiły się dziwne wpisy.

Kasia Cichopek
27.04.2024 12:21 Cichopek mierzy się z tym od lat. Nie może nawet zrobić zakupów

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno ruszyli z własnym podcastem. Padło tam odważne wyznanie byłej gwiazdy “Pytanie na śniadanie”. Z czym się zmaga? 

Olek Sikora, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
23.04.2024 08:18 Sikora miał romans z Tomaszewską? Komentuje i wbija szpile Kurzopkom

Olek Sikora jeszcze niedawno królował w "Pytaniu na śniadanie" wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Choć duet zakończył współpracę ze śniadaniówką, nadal chętnie spędza wspólnie czas. Internauci mieli rację co do ich relacji? Prezenter komentuje plotki o romansie. Wspomniał o sytuacji Kurzopków.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
09.04.2024 14:07 Cichopek i Kurzajewski w objęciach na ulicy. Kasia odsłoniła zgrabne nogi w mini

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Duet świetnie sobie radzi nawet po zwolnieniu z TVP. Pokazali się w iście wiosennych nastrojach. Trudno było odwrócić wzrok od stylizacji aktorki. Kusa spódniczka odsłaniała zgrabne nogi.

Kasia Cichopek
06.04.2024 19:18 Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać". Przykre, jak ją podsumowała

Odejście Kasi Cichopek z "Pytania na śniadanie" wywołało spore emocje. Jeszcze nie tak dawno nazywana była jedną z największych osobistości telewizyjnych w naszym kraju. Teraz gwiazda Polsatu wbiła jej niemałą szpilę. Chłodno podsumowała jej starania w śniadaniówce. Takie słowa mogą zaboleć.

Kasia Cichopek w starej fryzurze, fot. KAPIF
28.03.2024 10:20 Kasia Cichopek po odejściu z "PnŚ" zmieniła fryzurę. W TVP dostała surowy zakaz metamorfoz

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę. Aktorka pokazała się po metamorfozie. Już nie wygląda jak w czasach, gdy prowadziła “Pytanie na śniadanie”.

Kasia Cichopek, Ola Kwaśniewska
22.03.2024 13:56 Ola Kwaśniewska tłumaczy się z krzywdy wyrządzonej Kasi Cichopek. Stanęła w obronie Marcina Hakiela. Teraz to się zaczynie drama

W mediach społecznościowych nie cichną głosy po premierowym odcinku podcastu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Boleśnie oberwało się Oli Kwaśniewskiej, która została skrytykowana przed kamerami przez byłą gwiazdę TVP. Teraz odpowiada na jej zarzuty. Sama wyciągnęła mocne argumenty. Dojdzie do medialnej afery?

Kasia Cichopek
22.03.2024 08:13 Kasia Cichopek łamiącym głosem o tym, co przeszła po rozwodzie. Do pionu postawiła ją Anna Mucha

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ruszyli z długo wyczekiwanym projektem. Internauci po raz pierwszy zobaczyli ich jako gospodarzy podcastu "Serio?". W rozmowie z Jakubem B. Bączkiem bardzo otworzyli się na swój temat. Aktorka nagle wspomniała o tym co przeżywała po rozwodzie. Opoką stała się dla niej wtedy Anna Mucha. O czym była ich przełomowa rozmowa?

Kasia Cichopek o wywiadzie Oli Kwaśniewskiej z Marcinem Hakielem
22.03.2024 01:37 Cichopek przerywa milczenie. Mówi o krzywdzie, jaką wyrządziła jej Kwaśniewska. "Jak tak w ogóle można?!"

Kasia Cichopek doznała krzywdy ze strony kobiet. Największy cios dostała od Oli Kwaśniewskiej. Pierwszy raz mówi wprost, co zafundowała jej córka byłego prezydenta. 

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
21.03.2024 14:42 Wsiadł z Kurzopkami do tego samego samolotu. Opisał w sieci, jak zachowywali się na pokładzie. Cichopek już się tłumaczy

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską rozpoczęli zupełnie nowy rozdział. O swoich planach z zapałem informują w mediach społecznościowych. Przed rozpoczęciem nowego projektu zapewnili sobie chwile relaksu. Wyszło na jaw, jak zachowywali się podczas podróży samolotem. Gwiazda "M jak miłość" zaczęła się tłumaczyć.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
18.03.2024 13:30 Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem! Sensacyjne plany Polsatu

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nadal wzbudzają ogromne zamieszanie w mediach, choć do ich rozwodu doszło już dwa lata temu. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że niedługo duet nie będzie mógł się od siebie odpędzić. Wiemy, co planują pracodawcy, by ponownie przeciąć ich ścieżki.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
18.03.2024 08:22 Kurzajewski i Cichopek tak nabroili, że znaleźli się na okładce tabloidu. Oburzony Maciej ostro skomentował sprawę

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w ferworze nowych obowiązków zapomnieli o niedawnym zwolnieniu z TVP. Duet ma na głowie wiele spraw, które często załatwiają wspólnie. Jedno z ich wyjść przykuło uwagę paparazzi. Prezenter ostro skomentował to co opublikowali. Zrobiło mu się głupio?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na sekretnym pokazie Violi Piekut
16.03.2024 23:57 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na sekretnej imprezie! Jak im się układa? Nowe zdjęcia mówią wszystko

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się razem na sekretnej imprezie. Zostali sfotografowani podczas uroczystej kolacji, a później razem zapozowali do zdjęć. Jak wygląda obecnie ich relacja?

Czy Kasia Cichopek ogląda Marcina Hakiela w Tańcu z gwiazdami?, fot. KAPIF
13.03.2024 21:29 Tylko u nas: Kasia Cichopek wiele zawdzięcza Dagmarze! Wiemy, czy ogląda jej popisy z Hakielem w "TzG"

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wyrastają na faworytów “Tańca z gwiazdami”. Okazuje się, że Kasia Cichopek sporo zawdzięcza Królowej życia. Świat Gwiazd dowiedział się, czy ogląda byłego męża w “Tańcu z gwiazdami”.

Kasia Cichopek
29.02.2024 08:21 Fani zobaczyli zdjęcia Kasi Cichopek i ruszyli z komentarzami. A ona? Szybko wyjaśniła, co z jej figurą

Kasia Cichopek od dawna nie może odpędzić się od zainteresowania internautów swoim życiem prywatnym. Ostatnie doniesienia sprawiły, że musiała publicznie wyjaśnić wygląd swojego ciała. Nie ma czego ukrywać. Wszystko stało się jasne, a obserwatorzy w końcu mają potwierdzenie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
17.02.2024 12:15 Tajemnica Kurzajewskiego i Cichopek ujawniona! Wygadała się siostra Macieja. Ale radość!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatnich tygodniach nie mieli zbyt wiele powodów do radości. Teraz w ich życiu nastąpił przełom. O wszystkim opowiedziała siostra dziennikarza. Szczegóły.

Kasia Cichopek
10.02.2024 12:18 To on był przed Hakielem. Razem chcieli uciec z Polski. Oto pierwsza miłość Kasi Cichopek

Kasia Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Oprócz telewizyjnych współprac media rozpisują się o jej życiu prywatnym. Związek z Marcinem Hakielem zakończył się rozwodem, ale kto był przed tancerzem? Gwiazda była w stanie uciec z Polski dla wielkiej miłości.

Kasia Cichopek
08.02.2024 12:20 Kasia Cichopek po zwolnieniu z "PnŚ" już wróciła do TVP. Tak przywitała się z widzami

Kasia Cichopek ku rozpaczy widzów musiała pożegnać się z “Pytaniem na śniadanie”. Na długo nie pozostawiła jednak fanów. Już wróciła do pracy. Oto jak się przywitała po dłuższej nieobecności. 

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
05.02.2024 12:24 Cichopek i Kurzajewski przekazali dobre wieści. Tak spędzają czas po zwolnieniu z "PnŚ". Nie są sami

Kasia Cichopek odezwała się w mediach społecznościowych wraz z Maciejem Kurzajewskim. Uśmiechnięty duet coraz bardziej zaskakuje internautów. Mimo ostatnich problemów oni bez przeszkód trzymają się blisko siebie. Takich nowin dawno nie słyszeliśmy.

Kasia Cichopek przejdzie do Polsatu?
03.02.2024 14:42 Kasia Cichopek przejdzie do Polsatu? Edward Miszczak zaskoczył widzów. Tego nie spodziewali się usłyszeć

Kilka dni temu odbyła się ramówka Polsatu, na której Edward Miszczak chętnie udzielał wywiadów i zdradził plan stacji na najbliższe miesiące. Zaskoczył też wyznaniem o Kasi Cichopek. Tego nikt się nie spodziewał. 

Katarzyna Cichopek
03.02.2024 11:23 Kasia Cichopek w centrum wielkiej afery. "Nie mam z tym nic wspólnego!". W sieci krążą szokujące zdjęcia

Kasia Cichopek ciągle znajduje się w centrum uwagi. Najpierw głośno było o jej rozwodzie z Marcinem Hakielem i związku z Maciejem Kurzajewskim, a potem zwolnieniu z TVP. Teraz Kasia znalazła się w jeszcze bardziej nieprzyjemnej sytuacji, związanej z jej szokującymi zdjęciami. 

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
02.02.2024 15:15 Rozwód Cichopków zostanie unieważniony? Marcin Hakiel przerywa milczenie

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Szokiem dla fanów było ich rozstanie oraz jego domniemany powód. Teraz w mediach szumi o tym, że ich rozwód może zostać unieważniony. Tancerz skomentował skomentował te doniesienia. Szykuje się niespodziewany zwrot akcji?

Katarzyna Cichopek
21.01.2024 13:23 Kasia Cichopek reaguje na krytykę ws. WOŚP. Dłużej nie mogła znosić tych obelg

Katarzyna Cichopek wraz z partnerem Maciejem Kurzajewskim zorganizowali aukcję w szczytnym celu. Zyski będą przeznaczone na fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety, ich posunięcie zostało ostro skrytykowane. Aktorka zdecydowała się zabrać głos.

Katarzyna Cichopek przekazała radosne wieści
16.01.2024 11:09 Kasia Cichopek przekazała dobre wieści z domu. "Od zawsze marzyłam...". Fani nie mogą się napatrzeć

Sukcesy zawodowe Katarzyny Cichopek już od dłuższego czasu idą w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Takiej radości  w domu “Kurzopków” jednak nie było już dawno. Gwiazda TVP podzieliła się ekscytującą wiadomością!