Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer sprzedaje swoje mieszkanie za blisko 2 mln zł. Tu tu zamieszkał po rozstaniu z Małgorzatą Walczak
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 14.12.2022 13:34

Filip Chajzer sprzedaje swoje mieszkanie za blisko 2 mln zł. Tu tu zamieszkał po rozstaniu z Małgorzatą Walczak

Filip Chajzer - EA
TRICOLORS/East News

Filip Chajzer wystawił na sprzedaż swoje mieszkanie, w którym zamieszkał po rozstaniu z Małgorzatą Walczak. Ogłoszenie już trafiło do sieci, a cena, jaką wyznaczył prezenter, może przyprawiać o zawrót głowy.

Dopiero co pojawiły się informacje o zaręczynach gwiazdora TVN, a teraz do fanów dotarły kolejny, zdumiewające wieści. Wygląda na to, że Chajzer chce rozpocząć zupełnie nowy rozdział życia u boku partnerki.

Filip Chajzer sprzedaje mieszkanie

Jak donosi Pudelek, w popularnym serwisie ogłoszeniowym pojawiła się oferta, która szczególnie może zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Należy ona bowiem do Filipa Chajzera, która zdecydował się sprzedać swoje mieszkanie, mieszczące się na warszawskiej Ochocie!

Prezenter kupił je stosunkowo niedawno, po rozstaniu z Małgorzatą Walczak, do którego doszło wiosną tego roku. Warto wspomnieć, że w październiku na sprzedaż trafił dom, w którym para przedtem mieszkała. Cenę wyznaczono na 7,5 mln zł. Teraz przyszła kolej na mieszkanie Chajzera. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, prezenter nie odnalazł się w nowym lokum, dlatego postanowił jak najszybciej wystawić je na sprzedaż, by w zupełnie innym miejscu rozpocząć nowy etap z młodszą o 13 lat Julią.

Obecne mieszkanie Chajzera mieści się w jednej z warszawskich kamienic i mierzy 66,5 mkw. Niedawno również przeszło gruntowny remont. Dwupokojowe lokum zawiera także balkon i klimatyzację. Chociaż oferta wydaje się naprawdę atrakcyjna, wiele osób będzie musiało obejść się smakiem. Mieszkanie wyceniono bowiem na przeszło 1,6 mln zł!

Gwiazdor "DDTVN" zaręczony

Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o nowej ukochanej Filipa Chajzera zaczęły pojawiać się już jakiś czas temu. Prezenter z młodszą o 13 lat Julią miał zawiązać się niedługo po zakończeniu wieloletniej relacji z Małgorzatą, z którą doczekał się syna.

Nowy związek szybko zaczął się rozwijać. Para wyjechała na wspólne wakacje na Dominikanę, gdzie ponoć gwiazdor miał poprosić kobietę o rękę. On sam nie zwlekał długo z potwierdzeniem, bo krótko potem oficjalnie nazwał Julię "narzeczoną".

Mieszkanie Filipa Chajzera
otodom.pl, Eurovilla
Mieszkanie Filipa Chajzera
otodom.pl, Eurovilla
Mieszkanie Filipa Chajzera
otodom.pl, Eurovilla
Mieszkanie Filipa Chazjera
Instagram.co/filip_chajzer

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Magdalena Stępień: "Proszę o modlitwę, bo ostatnio brak mi sił"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: