Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer potwierdził zaręczyny z młodszą o 13 lat Julią. Przy okazji zdobył się na romantyczny gest
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.11.2022 10:19

Filip Chajzer potwierdził zaręczyny z młodszą o 13 lat Julią. Przy okazji zdobył się na romantyczny gest

Filip Chajzer
fot. KAPiF

Filip Chajzer kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, z którą doczekał się syna. Prezenter nie zamknął się jednak na miłość i niedługo później związał się z 25-letnią kobietą, której się oświadczył. Gwiazdor po raz pierwszy potwierdził zaręczyny. Zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Plotki związane z nowym związkiem Filipa pojawiły się w mediach jakiś czas temu. Na ich potwierdzenie nie trzeba było długo czekać, podobnie jak prezenter nie czekał z oświadczynami.

Filip Chajzer potwierdził zaręczyny

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w naszym kraju. Od lat związany jest ze stacją TVN, a widzowie najpewniej mogą kojarzyć go z porannego programu "Dzień Dobry TVN", który współprowadzi razem z Małgorzatą Ohme.

W ostatnim czasie głośno było o życiu prywatnym dziennikarza. Przypomnijmy, że Filip swego czasu był żonaty z Julią. W 2013 roku doszło do rozwodu. Z czasem wszedł w nowy związek, tym razem z Małgorzatą Walczak, z którą doczekał się syna Aleksandra. Ich sielanka trwała kilka lat, a w maju bieżącego roku wyszło na jaw ich rozstanie.

Zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z Małgorzatą, w mediach zaczęły pojawiać się niepotwierdzone wówczas informacje, związane z kolejną partnerką Filipa. W sieci zaczęły pojawiać się kolejne zdjęcia, a spekulacje rosły w siłę.

Z czasem zaczęto mówić o zaręczynach z nowo poznaną dziewczyną. Filip Chajzer nie kazał nam długo czekać na potwierdzenie tych informacji. W sobotni, listopadowy wieczór opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zapozował do zdjęcia z ogromnym bukietem kwiatów. Dołączył również opis, z którego dowiadujemy się, że prezenter kupił wiązankę dla swojej narzeczonej. Tym samym potwierdził, że kobieta przyjęła jego oświadczyny.

Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł — napisał Filip Chajzer w poście.

Wybranką Filipa Chajzera jest 13 lat młodsza kobieta, która niedawno skończyła 25 lat. Para rzekomo miała poznać się przez Internet. Narzeczona prezentera nie jest osobą publiczną i wszystko wskazuje na to, że para na ten moment nie chce tego zmieniać.

Zobacz zdjęcia:

Filip Chajzer
Filip Chajzer, fot. instagram.com/filip_chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer, fot. instagram.com/filip_chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer, fot. instagram.com/filip_chajzer

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Znaki zodiaku najlepszych małżeństw. Te 3 dopasowania są wprost idealne i rozumieją się bez słów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].