Swiatgwiazd.pl

Tajemnicza narzeczona, znany muzyk i obecny mąż Rozenek. Wszystkie związki Dody

9 Listopada 2022

Udostępnij:

Doda, Pokaz 1. odcinka programu Doda. 12 kroków do miłości, fot. Pawel Wodzynski/East News

Doda niezmiennie od lat plasuje się w czołówce gwiazd polskiego show-biznesu. Piosenkarka czaruje swoim talentem, inspiruje stylizacjami, przyciąga uwagę oraz wzbudza zainteresowanie. Na przestrzeni lat spędzonych na scenie, fani mogli obserwować swoją idolkę u boku różnych mężczyzn. Dorota dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu, a także kilka razy przyjęła oświadczyny partnerów. Oto wszystkie związku Dody.

Slajd 1 z 7

Doda, Party Fashion Night 2022, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Tajemnicza narzeczona

Doda, będąc nastolatką, była w związku jednopłciowym. Jej partnerką była wówczas tajemnicza Iza, w której się zakochała. Swego czasu gwiazda czule wspominała o swojej dziewczynie. Były nawet zaręczone i planowały pobrać się w Holandii.

— Pierwszy raz zakochałam się, gdy miałam 12 lat. Potem byłam w związku z dziewczyną, oświadczyła mi się i planowałyśmy nawet ślub w Holandii. Ale w międzyczasie zakochałam się w chłopaku — wyznała swego czasu Doda.

Slajd 2 z 7

Radosław Majdan, AXE Excite VIP Party, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Radosław Majdan

Doda i Radosław Majdan swego czasu tworzyli jedną z najbarwniejszych i najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Zakochani ochoczo pojawiali się wspólnie na licznych wydarzeniach i nie szczędzili sobie uczuć. Piłkarz wystąpił nawet w kilku teledyskach Dody, a zakochani zdecydowali się na tatuaże upamiętniające ich miłość. Pobrali się w 2005 roku. Ich sielanka trwała zaledwie trzy lata.

To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą — wyznała niegdyś Doda dla "Party".


Slajd 3 z 7

Doda i Nergal, Viva Comet 2010, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Nergal

Kolejnym głośnym związkiem Dody była relacja z muzykiem Adamem Darskim, znanym szerzej pod pseudonimem Nergal. Byli parą od 2009 do 2011 roku. Adam zdecydował się nawet na zaręczyny, które Dorota przyjęła. Powodem rozstania były liczne kłótnie i nieporozumienia.

Slajd 4 z 7

Doda i Błażej Szychowski, 5. urodziny Party, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Błażej Szychowski

Po rozstaniu z Nergalem, Doda związała się z choreografem Błażejem Szychowskim. Byli razem w latach 2011-2012. Regularnie pojawiali się na licznych wydarzeniach medialnych, chętnie pozowali do zdjęć i nie szczędzili sobie czułości. Rozstali się w przyjaznych stosunkach i nie żywili do siebie urazy.

Slajd 5 z 7

Doda i Emil Haidar, Premiera teledysku Dody, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Emil Haidar

Kolejnym ukochanym Doroty był Emil Haidar. Początkowo para ukrywała swój związek. Dopiero po czasie stopniowo zaczęli pokazywać się razem. W lipcu 2015 roku Emil oświadczył się artystce, jednak do ślubu nie doszło. Jeszcze w tym samym roku para zdecydowała się rozstać. Ich rozstaniu towarzyszyło wiele afer, ponieważ mężczyzna zażądał zwrotu pierścionka zaręczynowego i oskarżył byłą partnerkę o porysowanie samochodu. Para zdecydowała się rozwiązać spór w sądzie.

Slajd 6 z 7

Doda i Emil Stępień, Gala Kobieca Marka Roku, fot. Piotr Molecki/East News

fot. Piotr Molecki/East News

Emil Stępień

Doda i Emil poznali się w 2015 roku. 3 lata później stanęli na ślubnym kobiercu i w hiszpańskiej miejscowości Marbella przyrzekli sobie miłość do końca życia. Ich sielanka nie trwała jednak długo. Para zdecydowała się na wspólny biznes, który okazał się dla Dody pomyłką. Wspólnie zajęli się produkcją filmu "Dziewczyny z Dubaju", a niedługo później zaczęła się głośna afera związana m.in. z defraudowaniem pieniędzy. W 2021 roku doszło do głośnego rozstania, które odbiło się na zdrowiu psychicznym artystki.

Slajd 7 z 7

Doda, Pokaz 1. odcinka programu Doda. 12 kroków do miłości, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Tajemniczy mężczyzna

Widzowie Polsatu mieli możliwość śledzenia nowego programu z Dodą w roli głównej. "Doda. 12 kroków do miłości" to program, w którym artystka poznała 12 mężczyzn, a ich randki analizowane były razem z psychologiem. W końcowym odcinku serii Dorota przyznała, że nie jest w stanie wybrać żadnego z ochotników, ponieważ jej serce jest już zajęte. Potwierdziła, że jest zakochana, a relacja z tajemniczym mężczyzną rozpoczęła się tuż po nagraniu programu.

Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska

Podsumowanie dnia w uniwersum Pauliny Smaszcz: atak na gwiazdy Polsatu i Cichopek, awantura z Janachowską, wulgarny gest

Paulina Smaszcz wzbudza ostatnio sporo kontrowersji. Teraz, jakby mało było afery związanej z jej byłym mężem Maciejem Kurzajewskim i Kasią Cichopek, postanowiła ona uderzyć w kolejne gwiazdy. Solidnie oberwało się Iwonie Pavlowić i Izabeli Janachowskiej. Teraz pojawiają się kolejne oświadczenia osób zaangażowanych w dramę.

Zobacz nastepną galerię >