Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy na premierze filmu "Miłość jak miód": Więdłocha, Suchora, Chotecka, Olszówka
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.02.2024 22:09

Gwiazdy na premierze filmu "Miłość jak miód": Więdłocha, Suchora, Chotecka, Olszówka

Premiera "Miłość jak miód"
Premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF

Każda premiera filmowa sprawia, że licznie przybywają na nią największe gwiazdy. Inaczej nie było również podczas premiery “Miłość jak miód”. Pojawiły się m.in. Edyta Olszówka, Agnieszka Więdłocha czy też Dorota Chotecka. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. 

"Miłość jak miód". O czym jest ten film?

“Miłość jak miód” to najnowsza produkcja Telewizji Publicznej, w reżyserii Macieja Migasa, która jest opisywana w ten sposób w zapowiedzi:

Obyczajowa komedia o dojrzałej przyjaźni i miłości, która przychodzi niespodziewanie i nie patrzy na metrykę. Zobaczcie, co może się stać, jak dwie różniące się od siebie jak dzień i noc przyjaciółki po pięćdziesiątce zamienią się miejscami – czytamy.

“Miłość jak miód” skupia się na dwóch przyjaciółkach po pięćdziesiątce, Majce (w wykonaniu Agnieszki Suchory) i Agacie (granej przez Edytę Olszówkę), które stawiają czoła wyzwaniom menopauzy. Pomimo różnic w podejściu do życia – jedna poświęca się rodzinnym powinnościom po utracie męża, druga zaś skupia się na własnym rozwoju i unika myśli o powiększeniu rodziny. Agata, impulsywna jak zawsze, przekonuje Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, zajmując jednocześnie jej miejsce. To nieoczekiwane wydarzenie zmusza obie kobiety do przewartościowania swoich dotychczasowych wyborów życiowych i otwiera przed nimi możliwość niespodziewanej miłości.

Projektant gwiazd ocenił dom Kasi Dowbor. Nagle wypalił: "Podróbki marmurów, plastikowe złote listwy". O co chodzi? Król Karol ma raka! Pałac potwierdził najgorsze. Teraz czas na reakcję Harry’ego

Kto pojawił się na premierze?

Na premierze filmu “Mleko jak miód” pojawiło się wiele czołowych polskich gwiazd. Ogromną uwagę reporterów przykuła Agnieszka Więdłocha, której czerwone usta idealnie komponowały się z błyszczącą kreacją. Na błysk również postawiła Agnieszka Suchora, która wybrała właśnie taką bluzkę. Edyta Olszówka natomiast wyglądała obłędnie w obcisłej sukience o kolorze butelkowej zieleni. 

Na ściance również można było dostrzec znanych i lubianych panów aktorów. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Bartosz Opania, Mateusz Rusin czy też Rafał Królikowski. Nowy prowadzący “Pytania na Śniadanie” Filip Antonowicz ubrał się natomiast bardzo nietypowo jeśli chodzi o premierę. Postawił na szeroką bluzę, luźne spodnie oraz sneakersy.

Film w kinach będzie można zobaczyć już 9 lutego.

Poniżej galeria zdjęć.

Agnieszka Więdłocha, premiera
Agnieszka Więdłocha, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Agnieszka Suchora, premiera
Agnieszka Suchora, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Mateusz Rusin, premiera
Mateusz Rusin, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Małgorzata Potocka, premiera
Małgorzata Potocka, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Bartosz Opania, premiera
Bartosz Opania, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Edyta Olszówka, premiera
Edyta Olszówka, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Rafał Królikowski, premiera
Rafał Królikowski, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Paulina Koziejowska, premiera
Paulina Koziejowska, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Dorota Chotecka, premiera
Dorota Chotecka, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF
Filip Antonowicz, premiera
Filip Antonowicz, premiera "Miłość jak miód", fot. KAPIF

 

Tagi: Imprezy