Swiatgwiazd.pl
Ola Żebrowska

TRICOLORS/East News

Gwiazdy w teatrze. Ola Żebrowska w futrzastym obuwiu, Szyc z żoną, cukierkowa Edyta Pazura

2 Października 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

W Warszawie odbyła się długo oczekiwana uroczysta premiera spektaklu Teatru 6. Piętro o tytule "Bliżej". Na wydarzeniu zjawiła się cała plejada gwiazd. Niektóre stylizacje były dość zaskakujące, jednak bank rozbiła Ola Żebrowska, czyli żona dyrektora placówki, Michała Żebrowskiego. Buty, jakie wybrała, zapamiętamy na długo.

Teatr 6. Piętro powstał w 2009 roku. Mieści się na szóstym piętrze Pałacu Kultury i Nauki, a jego twórcami są Żebrowski oraz Eugeniusz Korin. Nowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie od dawna przyciąga uwagę, nic więc dziwnego, że na jego premierze pojawiła się sama śmietanka polskiego show-biznesu. Jak wyglądała Ola Żebrowska?

Gwiazdy na premierze spektaklu 6. Piętro

Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak wiele gwiazd pojawiło się na wydarzeniu. Wśród najważniejszych gości należy wymienić: Izabelę Dąbrowkę, Janusza Gajosa z żoną Elżbietą, Annę Głogowską, Mateusza Hładkiego, Monikę Olejnik, Cezarego i Edytę Pazurów, Julię Pietruchę, Borysa Szyca z żoną Justyną Nagłowską, Rafała Trzaskowskiego, Wiktora Zborowskiego i Marię Winiarską.

Wiele osób zaskoczył też Kuba Wojewódzki, który przyprowadził Annę Markowską, czym wzbudził plotki na temat ich domniemanego związku (więcej TUTAJ). Uwagę wszystkich zwróciła jednak przede wszystkim żona dyrektora teatru, Aleksandra Żebrowska.

Należy nadmienić, że spektakl "Bliżej" porusza niełatwą tematykę, opowiadając o złożoności relacji między kobietami a mężczyznami. Przedstawienie naładowane jest emocjami, prowokuje szczerością i analizuje głębię ludzkich uczuć. Atmosfera powinna być więc dosyć podniosła, ale Ola postawiła na rozbrojenie powagi wyborami modowymi.

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek odpoczywa w Londynie. Podczas urodzinowej wyprawy ma miłe towarzystwo

CZYTAJ DALEJ

Premiera spektaklu "Bliżej": Ola Żebrowska

Żebrowska postawiła na luźny, oversizowy zestaw spodni i marynarki w odcieniu pudrowego różu, który przełamała czarną bluzką. To, co zaskoczyło najbardziej, to różowe buty, składające się z wielkiej kępy nastroszonych piór, przypominające nieco puchate bambosze.

Pióra były jednak powtarzającym się motywem: także Justyna Nagłowska-Szyc miała ten element na ubraniu. Ozdabiały one mankiety jej butelkowozielonej marynarki, także w luźnym kroju oversize. Odcień kompletu ze spodniami idealnie komponował się z jasnym odcieniem blondu we włosach.

Z kolei na intensywny róż postawili Edyta i Cezary Pazurowie. Żona aktora postawiła na trzy różne odcienie tego koloru, pokazując się z pudrową, pastelową torebką, malinowym swetrze i szerokich spodniach o barwie truskawkowej. Iście owocowy zestaw idealnie komponował się z poszetką Cezarego, która łączyła w sobie wszystkie te tony.

Zobacz zdjęcia:

Ola Żebrowska EA

Ola Żebrowska, fot. TRICOLORS/East News

Ola Żebrowska EA

Buty Oli Żebrowskiej, fot. TRICOLORS/East News

Borys Szyc EA

Borys Szyc z żoną Justyną Nagłowską-Szyc, fot. Piotr Molecki/East News

Cezary Pazura EA

Cezary Pazura z żoną Edytą, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kolejna osoba zabiera głos ws. afery w TVN. Tomasz Lis: "Czekam na Piotra Kraśko"

  2. Sylwia Bomba pokazała oszałamiające suknie ślubne. Prosi o pomoc: "Która?"

  3. Gwiazda "Świata według Bundych" po latach surowo ocenia serial: "Był bardzo mizoginistyczny"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

fot. instagram.com/dereszowska/Fryta 73, cropped, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=82333970/Fryta from Strzegom - Ewa Kasprzyk 2Uploaded by Dudek1337, cropped, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27055695

Aktorzy do dziś wstydzą się gry w tych produkcjach. Numer 7 chciała nawet zrezygnować z zawodu

Aktorzy wielokrotnie zaskakują widzów filmowymi i serialowymi rolami. Niektóre postacie zostają z nimi na dłużej niż tylko okres promocji produkcji. Oto lista gwiazd, które nie przepadają za niektórymi angażami i najchętniej wymazaliby te pozycje ze swojej filmografii.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy lat 90.?

Pytanie 1 z 6

W 1991 roku światło dzienne ujrzała piosenka "Mydełko Fa". Która wokalistka wykonywała ją wraz z Markiem Kondratem?

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >