Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy w teatrze. Ola Żebrowska w futrzastym obuwiu, Szyc z żoną, cukierkowa Edyta Pazura
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.10.2022 22:18

Gwiazdy w teatrze. Ola Żebrowska w futrzastym obuwiu, Szyc z żoną, cukierkowa Edyta Pazura

Ola Żebrowska EA
TRICOLORS/East News

W Warszawie odbyła się długo oczekiwana uroczysta premiera spektaklu Teatru 6. Piętro o tytule "Bliżej". Na wydarzeniu zjawiła się cała plejada gwiazd. Niektóre stylizacje były dość zaskakujące, jednak bank rozbiła Ola Żebrowska, czyli żona dyrektora placówki, Michała Żebrowskiego. Buty, jakie wybrała, zapamiętamy na długo.

Teatr 6. Piętro powstał w 2009 roku. Mieści się na szóstym piętrze Pałacu Kultury i Nauki, a jego twórcami są Żebrowski oraz Eugeniusz Korin. Nowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie od dawna przyciąga uwagę, nic więc dziwnego, że na jego premierze pojawiła się sama śmietanka polskiego show-biznesu. Jak wyglądała Ola Żebrowska?

Gwiazdy na premierze spektaklu 6. Piętro

Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak wiele gwiazd pojawiło się na wydarzeniu. Wśród najważniejszych gości należy wymienić: Izabelę Dąbrowkę, Janusza Gajosa z żoną Elżbietą, Annę Głogowską, Mateusza Hładkiego, Monikę Olejnik, Cezarego i Edytę Pazurów, Julię Pietruchę, Borysa Szyca z żoną Justyną Nagłowską, Rafała Trzaskowskiego, Wiktora Zborowskiego i Marię Winiarską.

Wiele osób zaskoczył też Kuba Wojewódzki, który przyprowadził Annę Markowską, czym wzbudził plotki na temat ich domniemanego związku (więcej TUTAJ). Uwagę wszystkich zwróciła jednak przede wszystkim żona dyrektora teatru, Aleksandra Żebrowska.

Należy nadmienić, że spektakl "Bliżej" porusza niełatwą tematykę, opowiadając o złożoności relacji między kobietami a mężczyznami. Przedstawienie naładowane jest emocjami, prowokuje szczerością i analizuje głębię ludzkich uczuć. Atmosfera powinna być więc dosyć podniosła, ale Ola postawiła na rozbrojenie powagi wyborami modowymi.

Premiera spektaklu "Bliżej": Ola Żebrowska

Żebrowska postawiła na luźny, oversizowy zestaw spodni i marynarki w odcieniu pudrowego różu, który przełamała czarną bluzką. To, co zaskoczyło najbardziej, to różowe buty, składające się z wielkiej kępy nastroszonych piór, przypominające nieco puchate bambosze.

Pióra były jednak powtarzającym się motywem: także Justyna Nagłowska-Szyc miała ten element na ubraniu. Ozdabiały one mankiety jej butelkowozielonej marynarki, także w luźnym kroju oversize. Odcień kompletu ze spodniami idealnie komponował się z jasnym odcieniem blondu we włosach.

Z kolei na intensywny róż postawili Edyta i Cezary Pazurowie. Żona aktora postawiła na trzy różne odcienie tego koloru, pokazując się z pudrową, pastelową torebką, malinowym swetrze i szerokich spodniach o barwie truskawkowej. Iście owocowy zestaw idealnie komponował się z poszetką Cezarego, która łączyła w sobie wszystkie te tony.

Zobacz zdjęcia:

Ola Żebrowska EA
Ola Żebrowska, fot. TRICOLORS/East News
Ola Żebrowska EA
Buty Oli Żebrowskiej, fot. TRICOLORS/East News
Borys Szyc EA
Borys Szyc z żoną Justyną Nagłowską-Szyc, fot. Piotr Molecki/East News
Cezary Pazura EA
Cezary Pazura z żoną Edytą, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kolejna osoba zabiera głos ws. afery w TVN. Tomasz Lis: "Czekam na Piotra Kraśko"

  2. Sylwia Bomba pokazała oszałamiające suknie ślubne. Prosi o pomoc: "Która?"

  3. Gwiazda "Świata według Bundych" po latach surowo ocenia serial: "Był bardzo mizoginistyczny"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.