Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Śleszyńska żegna przyjaciela. "Żegnaj Kochany"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 16.12.2021 01:00

Hanna Śleszyńska żegna przyjaciela. "Żegnaj Kochany"

pjimage (60)
Pawel Wodzynski/East News

Hanna Śleszyńska udostępniła na Instagramie smutny post, w którym pożegnała Miłogosta Reczka - aktora teatralnego i filmowego. Informacja o jego śmierci dwa dni temu pojawiła się w mediach. "Żegnaj Kochany Miłku" - napisała Śleszyńska.

Odszedł wszechstronny aktor, którego Polacy znają nie tylko z ról filmowych i teatralnych, ale i dubbingowych. Hanna Śleszyńska pożegnała go w mediach społecznościowych.

Hanna Śleszynska żegna przyjaciela

"Wczoraj odszedł nasz kolega Miłogost Reczek. Aktor,który swoim fantastycznym głosem,stworzył wiele niezapomnianych ról dubbingowych w filmach,serialach i grach komputerowych" - zaczęła swój wpis Hanna Śleszyńska.

Jak poinformowała, wraz z Reczkiem grała w Teatrze 6 Piętro. Wspomina go jako człowieka, który emanował uśmiechem i poczuciem humoru.

"Wczoraj Miłka zabrakło i zdałam sobie sprawę,stojąc na scenie,że to już na zawsze…Wraz z publicznością,daliśmy Mu ostatnie brawa. Żegnaj Kochany Miłku.Bardzo nam wszystkim smutno i przeraźliwie Ciebie brak…" - zakończyła wyznanie aktorka.

Nie żyje Miłogost Reczek

Śmierć Miłogosta Reczka to wielki cios dla polskiej kinematografii i dubbingu. Aktor miał 60 lat. Zmarł, zmagając się z nieuleczalną chorobą - nowotwór złośliwy. Szpiczak powodował uszkodzenia kości, a także obniżał odporność na anemię oraz niewydolność nerek.

Pod pożegnalnym postem Hanny Śleszyńskiej pojawiła się masa komentarzy internautów, którzy ubolewają nad śmiercią aktora:

"Pani Haniu kolejne smutne pożegnanie, zdecydowanie zbyt wiele strat w ostatnim czasie." "Zawsze żal, że ktoś odchodzi, szczególnie dla najbliższych i w dodatku przed tak rodzinnymi świętami jakim jest Boże Narodzenie, zostanie pusty talerzyk po Nim na wigilijnym stole ..... niech odpoczywa w spokoju"

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].