Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska

__Hanna Śleszyńska__ - polska aktorka teatralna, filmowa i kabaretowa, wykonawczyni piosenki aktorskiej. W 1982 ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Na deskach teatru zadebiutowała w latach 80. Znana jest z takich produkcji jak "Daleko od noszy", "Rodzina zastępcza" czy "O mnie ise nie martw". Od 2021 roku należy do kabaretu PanDemon. Swego czasu tworzyła małżeństwo z Wojciechem Magnuskim, z którym ma syna Mikołaja. Z nieformalnego związku z Piotrem Gąsowskim ma syna Jakuba, natomiast w latach 2005–2019 była partnerką Jacka Brzoski.

Hanna Śleszyńska, Wojciech Magnuski
26.06.2024 13:34 Hanna Śleszyńska zrobiła to na pogrzebie pierwszego męża. Spełniła jego ostatnią wolę

19 czerwca odszedł znany aktor, Wojciech Magnuski. Gwiazdor "Psów" i "Pułkownika Kwiatkowskiego" był pierwszym mężem Hanny Śleszyńskiej. Gwiazda pojawiła się na pogrzebie byłego partnera. Przed tłumem żałobników zdobyła się na wzruszający gest. Tego życzył sobie zmarły.

Hanna Śleszyńska w żałobie
20.06.2024 17:06 Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje ojciec jej syna

Hanna Śleszyńska w żałobie. Przekazała bardzo smutne wieści. Nie żyje bardzo bliska jej osoba i ojciec syna. Co napisała w poście?

Hanna Śleszyńska
05.06.2023 19:33 Rozrywający serce komentarz pod zdjęciami Hanny Śleszyńskiej. Napisała go siostra zmarłego

Hanna Śleszyńska opublikowała w swoich mediach społecznościowych informację o śmierci swojego byłego partnera, Jacka Brzosko. W sekcji komentarzy głos zabrała siostra zmarłego biznesmena.Para spotykała się przez 15 lat i choć związek nie został nigdy sformalizowany, Hanna Śleszyńska czuła ogromne przywiązanie do mężczyzny, o czym świadczyć może jej wpis, zamieszczony w cztery lata po rozstaniu.

pjimage (60)
16.12.2021 01:00 Hanna Śleszyńska żegna przyjaciela. "Żegnaj Kochany"

Hanna Śleszyńska udostępniła na Instagramie smutny post, w którym pożegnała Miłogosta Reczka - aktora teatralnego i filmowego. Informacja o jego śmierci dwa dni temu pojawiła się w mediach. "Żegnaj Kochany Miłku" - napisała Śleszyńska.Odszedł wszechstronny aktor, którego Polacy znają nie tylko z ról filmowych i teatralnych, ale i dubbingowych. Hanna Śleszyńska pożegnała go w mediach społecznościowych.

Hanna Śleszyńska
20.11.2021 01:00 Hanna Śleszyńska pokazała zdjęcie w odmienionej wersji

Hanna Śleszyńska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Najczęściej w swojej karierze wciela się w role komediowe. Kiedy opublikowała swoje ostatnie zdjęcie na Instagramie, internauci nie mogli uwierzyć. Gwiazda przeszła prawdziwą metamorfozę, a wszystko rzecz jasna, na potrzeby roli. Hanna Śleszyńska jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie zawodowe, a te jest bez wątpienia wciąż pełne nowych wyzwań.