Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Żudziewicz interweniowała ws. córeczki. Przykre słowa pod adresem małej Róży
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.04.2023 22:44

Hanna Żudziewicz interweniowała ws. córeczki. Przykre słowa pod adresem małej Róży

Hanna Żudziewicz
KAPiF, instagram.com/hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz chętnie dzieli się fotografiami swojej półrocznej córeczki - owocu miłości z Jackiem Jeschke. Nieoczekiwanie, jeden z internautów obraził jej dziecko. Gwiazda nie pozostawiła na nim suchej nitki. 

Tancerka stanęła w obronie swojej córeczki niczym lwica. Bezczelny internauta z pewnością szybko pożałował, że odważył się napisać tak przykre słowa o bezbronnym, zaledwie sześciomiesięcznym dziecku. 

Hanna Żudziewicz staje w obronie dziecka

Hanna Żudziewicz zyskała sławę dzięki występom w “Tańcu z gwiazdami”. W programie bierze udział również jej ukochany - Jacek Jeschke. W październiku ubiegłego roku para została szczęśliwymi rodzicami

Tancerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami i przemyśleniami. Chętnie publikuje również zdjęcia swojej córeczki Róży, która w tym miesiącu skończyła pół roku. 

Niestety, popularność ma również swoje ciemne strony, o czym przekonała się Hanna Żudziewicz, umożliwiając swoim miłośnikom wzięcie udziału w sesji pytań i odpowiedzi. Jeden z jej uczestników obraził dziecko gwiazdy

Dawid Kubacki przekazał, kiedy jego żona opuści szpital. Ma pewność

Hanna Żudziewicz ostro do hejtera

- Dlaczego Róża jest taka gruba? - tak karygodnego pytania z pewnością nie spodziewała się podczas sesji Q&A Hanna Żudziewicz. Internauta je zadający zdołał wyprowadzić tancerkę z równowagi. Gwiazda nie kryła ogromnego oburzenia. 

- Bardzo mi cię szkoda, bo inteligencją nie grzeszysz. No i co? Myślisz, że sprawisz przykrość Róży? Mi? Że nieznacząca dla mnie osoba napisze takie zdanie, jeszcze z fejkowego konta… I co, sprawia ci to radość w tym momencie czy co? - zastanawiała się na głos artystka. 

Oburzona tancerka zabiera głos

Jak dodała Hanna Żudziewicz, lekarz badający małą Różę nie miał wątpliwości, że waga dziecka nie wykracza poza normę. Zasugerowała również, że skoro zarówno ona jak i Jacek Jeschke są szczupli, dziewczynka nie powinna mieć problemów z nadwagą, gdy już zacznie chodzić. 

- Bardziej pomartw się o swoje wychowanie, bo już jesteś widać osobą dorosłą, a chyba rodzice i szkoła nie nauczyli cię kultury, mądrości - irytowała się tancerka. 

Zobacz zdjęcia: