Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Hanna Żudziewicz

Hanna Żudziewicz

__Hanna Żudziewicz__ - polska tancerka reprezentująca najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Urodziła się 15 lipca 1991 w Zielonej Górze, ma dwóch braci. Treningi tańca towarzystkiego zaczęła już w wieku 6 lat. W 2011 roku jej partnerem tanecznym został Jacek Jeschke, z którym w następnych miesiącach wygrała Blackpool Dance Festival i Mistrzostwa Świata w Tańcach Standardowych. Trzy lata później zadebiutowała w "Tańcu z gwiazdami", gdzie została trenerką. Wygrała finały szóstego i dwunastego sezonu programu wraz z Robertem Wabichem i Piotrem Mrozem. Na początku 2022 roku Jacek Jeschke oświadczył jej się podczas wspólnej podróży do Włoch. 6 października 2022 roku na świat przyszła córka pary, Róża. Wzrost: 173 cm, kolor włosów: blond, kolor oczu: niebieskie.

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke
18.02.2024 11:16 Słodka córeczka Żudziewicz i Jeschke narozrabiała na ślubie rodziców! Róża dała im do wiwatu

Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke połączyła wielka pasja. Oboje brali też udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Doczekali się córeczki Róży. Ostatnio podczas ich ślubu mała nieźle narozrabiała. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub w McDonalds
16.02.2024 21:15 Gwiazdy Polsatu wzięły ślub, a potem świętowały… w McDonald's. Przy okazji wydał się ślubny sekret Koterskiego i Leszczak

Kolejna znana para już po ślubie! Gwiazdy Polsatu powiedziały sobie “tak” w jeden z najpiękniejszych dni lutego. Po ceremonii swoje małżeństwo świętowali… w McDonald's!

Hanna Żudziewicz
22.07.2023 23:05 Hanna Żudziewicz w przykrych słowach o kilkumiesięcznej córeczce. "Cierpi, płacze, ale co ja mogę zrobić?"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie tak dawno zostali rodzicami. Ich mała córeczka rośnie jak na drożdżach, jednak ostatnio dziewczynka bardzo cierpi. Tancerka z programu „Taniec z gwiazdami” opowiedziała o swojej bezradności w mediach społecznościowych. 

Hanna Żudziewicz
04.04.2023 22:44 Hanna Żudziewicz interweniowała ws. córeczki. Przykre słowa pod adresem małej Róży

Hanna Żudziewicz chętnie dzieli się fotografiami swojej półrocznej córeczki - owocu miłości z Jackiem Jeschke. Nieoczekiwanie, jeden z internautów obraził jej dziecko. Gwiazda nie pozostawiła na nim suchej nitki. Tancerka stanęła w obronie swojej córeczki niczym lwica. Bezczelny internauta z pewnością szybko pożałował, że odważył się napisać tak przykre słowa o bezbronnym, zaledwie sześciomiesięcznym dziecku. 

Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz
07.12.2022 09:07 Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz nie wzięli ślubu kościelnego, ale chcą ochrzcić córkę. Zdradzili reakcję księdza

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz na początku października w mediach społecznościowych powiadomili o narodzinach córki, Róży. Para chce ochrzcić niemowlę i zdradziła, jak na brak ich ślubu zareagował ksiądz.Taneczny duet wspólnie doczekał się upragnionego dziecka, a o szczegółach porodu i pierwszych miesiącach życia dziewczynki opowiada w mediach społecznościowych. Niedawno para postanowiła włączyć Różę do kościoła za sprawą chrztu. Sami jednak nie mają ślubu, co mogło stanowić problem dla księdza.

Hanna Żudziewicz (2)
16.10.2022 07:53 Hanna Żudziewicz pokazała figurę 9 dni po porodzie. Nie możemy się napatrzeć

Niewiele ponad tydzień temu media obiegła radosna wiadomość. Na świat przyszła córka Jacka Jeschke, maleńka Róża. Teraz Hanna Żudziewicz pokazała, jak wygląda jej figura po ciąży. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie 9 dni temu wydała na świat dziecko. Uwielbiana para trenerów z "Tańca z gwiazdami" kilka dni temu została szczęśliwymi rodzicami. Różyczka Jeschke przyszła na świat 6 października, a zdjęcie wykonane tuż po porodzie lotem błyskawicy obiegło media. Hanna Żudziewicz do tej pory regularnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem. Teraz pokazała, jak jej figura wygląda 9 dni po porodzie.