Swiatgwiazd.pl
horoskop na lipiec

fot. Getty Images / Canva

Horoskop na lipiec. Ten miesiąc będzie inny niż pozostałe

30 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Udostępnij:

W tym roku czeka nas wyjątkowy lipiec. Oddziaływać na niego będą przeciwstawne żywioły, które drastycznie wpłyną na dalsze losy wszystkich znaków zodiaku. Księżyc rzuci światło na relacje międzyludzkie i sprawi, że wiele znaków odkryje prawdę o życiu na nowo. Przedstawiamy horoskop miesięczny.

Ułożenie planet niestety nie wszystkim będzie sprzyjać. Wzburzona energia kosmiczna może negatywnie wpłynąć na najbliższy czas Byka, Raka i Wagi. Powinni oni przygotować się na każdą ewentualność.

Baran

Baran rozpocznie lipiec z niespotykaną do tej pory energią. W jego głowie zrodzi się masa wyjątkowych pomysłów, z których realizacją nie powinien zwlekać. Początek wakacji będzie dla Barana również szansą na zbudowanie nowych relacji. Warto otworzyć się na innych i korzystać z życzliwości ludzkiej.

Byk

Byk w tym miesiącu powinien przygotować na ogromne zmiany. Niestety, niekonieczne będą one pozytywne. Na początku lipca usłyszy przykrą wiadomość od kogoś bliskiego. Ponadto czekają na niego problemy w życiu zawodowym. Lepiej by nie odkładał ważnych obowiązków na później. W końcu może zabraknąć mu czasu.

Bliźnięta

Na Bliźnięta czeka w lipcu wspaniała nowina. Księżyc naświetli im nowe możliwości i wskaże drogi, które do tej pory były nieodkryte. Warto jednak udać się do lekarza i dokładnie przebadać. W tym miesiącu mogą odezwać się urazy z przeszłości.

Rak

Na Raka w lipcu czyhać będą poważne problemy. Relacje miłosne nagle ulegną pogorszeniu i sprawią, że poczuje się wyjątkowo samotny. Ponadto w jego życiu zaczną narastać trudności finansowe, które mocno odbiją się na przyszłym życiu. Warto w tym miesiącu oszczędzać i unikać odważnych decyzji finansowych.

Lew

Lew może liczyć na duży zastrzyk pieniędzy. Gotówkę powinien przeznaczyć na to, o czym myślał już od dłuższego czasu. Czekają go także zmiany w życiu miłosnym. Bliska osoba przekaże mu wspaniałe wieści.

Panna

Panna wreszcie odpocznie po ciężkim okresie i z powrotem odzyska swoją utraconą energię. Warto by zainteresowała się aktywnością fizyczną i spożytkowała ten czas na odkrywanie nowych pasji. Zaowocuje to w przyszłości.

Waga

Dla Wagi lipiec będzie ciężkim miesiącem. Powinna się przygotować na trudności zdrowotne, które będą wymagały długiego leczenia. Warto również pomyśleć o zadbaniu o relacje z innymi. Bliska osoba czuje się bowiem zapomniana.

Skorpion

W relacje Skorpiona nagle zacznie wtrącać się osoba z zewnątrz. Lepiej by nie ulegał jej zaczepkom i skupił się w pełni na sobie. Odpowiednia motywacja może mu przynieść spełnienie w życiu zawodowym. Pod koniec miesiąca Skorpion zostanie doceniony przez przełożonych.

Strzelec

Już na początku miesiąca Strzelcowi uda się wreszcie spełnić największe marzenia. Gwiazdy zdecydowanie ułożą się na jego korzyść. Lipiec okaże się okresem pełnym radości i wypoczynku. Warto spożytkować go aktywnie.

Koziorożec

Możliwe, że w lipcu Koziorożec będzie musiał gdzieś pilnie wyjechać. Przez moment będzie zdany tylko na siebie i stanie przed poważnymi wyzwaniami. Sprawy finansowe będą układać się nieprzewidywalnie.

Wodnik

Wszystko wskazuje na to, że Wodnik w tym miesiącu skorzysta z darów rzucanych od losu. Będzie uczył się nowych umiejętności i podejmie ważne wyzwanie. W życiu miłosnym towarzyszyć mu zaś będą dalsze zawirowania.

Ryby

Pomimo starań w życiu Ryb niewiele się zmieni. Lipiec przebiegnie spokojnie i będzie dobrym czasem do relaksu. Ustawienie planet nie będzie sprzyjało Rybom w sukcesach w życiu prywatnych, dlatego lepiej odważne decyzje zostawić na kolejny miesiąc.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Niezwykłe urodziny księcia Williama. Z samego rana czekał na niego prezent od dzieci

  2. Kim jest żona Artura Barcisia? Aktor wspomina, że zakochał się w sekundę

  3. Dramat miesiąc po ślubie. W nocy gwiazdor wylądował w szpitalu, córka błaga o modlitwę

    Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy znasz modowe marki?

Pytanie 1 z 6

W którym roku powstał dom mody Gucci?

Canva/LightFieldStudios

Suknia ślubna a znak zodiaku. Propozycje dla wszystkich znaków

Jaka suknia ślubna pasuje do każdego znaku zodiaku? Przedstawiamy dwanaście przepięknych stylizacji, które idealnie odpowiadają temperamentowi każdemu ze znaków.

Zobacz galerię >

Martyna KucharczykAutor

Absolwentka studiów dziennikarskich. Wielbicielka wszystkiego, co związane z popkulturą i mediami wizualnymi. W wolnych chwilach zapalona podróżniczka.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Małgorzata Rozenek-Majdan

Styl Życia

Jak radzić sobie z upałami? Polskie gwiazdy mają swoje sposoby

Czytaj więcej >
fot. zamyślona kobieta, Maksim Goncharenok / Pexels

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 27 czerwca do 3 lipca?

Czytaj więcej >
fot. Alesia Kozik / Canva

Styl Życia

Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka je od 20 do 26 czerwca?

Czytaj więcej >

Styl Życia

Horoskop na weekend. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

Czytaj więcej >
fot. Canva

Styl Życia

Horoskop na jutro. Dwa znaki zodiaku czeka sporo szczęścia, niespodzianka czai się za rogiem

Czytaj więcej >
fot. Pawel Wodzynski/East News

Styl Życia

Małgorzata Rozenek podzieliła się sposobem na chudnięcie. Jest jedna zasada

Czytaj więcej >