Swiatgwiazd.pl
Horoskop tygodniowy

fot. baseimage, canva.com

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka cię od 9 do 15 maja?

7 Maja 2022

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Na co poszczególne znaki zodiaku powinny przygotować się w nadchodzącym tygodniu? Jak się okazuje, niektóre z nich muszą szykować się na pewne niespodzianki. Warto więc poznać horoskop tygodniowy, by być na to gotowym.

Dla kilku znaków zodiaku nadchodzący tydzień będzie decydujący w kwestiach zawodowych. Niektórzy muszą przygotować się też na to, że mogą spotkać osoby, które w dłuższej perspektywie odmienią ich życie.

Horoskop tygodniowy: 9 - 15 maja

Baran
To będzie dobry tydzień dla wszystkich osób spod tego znaku. Ci, którzy prowadzą własne działalności, mogą liczyć na wyjątkowo korzystne rozstrzygnięcia biznesowe. Z kolei te osoby, które zastanawiają się nad założeniem swojej firmy, powinny się na to zdecydować teraz. Dużo będzie działo się także w życiu miłosnym. Barany, które nie miały do tej pory partnera, mogą nieoczekiwanie poznać nową osobę, która przykuje ich uwagę.

Byk
Jeśli wcześniej osoby spod tego znaku nie były przekonane co do szczerości intencji swojego partnera, nadchodzący tydzień powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Podobnie będzie w niepewnej dotychczas pracy. Niewykluczone, że tydzień może się dla Byków nawet zakończyć awansem. Trzeba się będzie jednak o niego postarać.

Bliźnięta
Te osoby powinny być w nadchodzącym tygodniu niezwykle czujne. Niemalże z nieba może bowiem spaść im wyjątkowa okazja, którą po prostu szkoda będzie zmarnować, a można na niej wiele zyskać. Ogólnie Bliźnięta będą miały w tym tygodniu wiele szczęścia. Nie mogą polegać jednak tylko na nim.

Rak
Osoby spod tego znaku powinny w tym tygodniu zadbać o zdrowie. Niewykluczone, że pęd życia nieco odbił się na ich organizmie, dlatego warto przeznaczyć czas na odpoczynek lub nawet wizytę u lekarza. Nie oznacza to jednak, że będzie to tydzień złych wiadomości. Coś dobrego może pojawić się w kontekście miłosnym. Nie warto więc bagatelizować nowych znajomości.

Lew
Nadchodzący tydzień będzie dla Lwów wyczekiwanym okresem, w którym wreszcie zostaną one nagrodzone za swoje trudy. Może się to wiązać zarówno z życiem zawodowym, jak i miłosnym. Nie warto jednak spoczywać na laurach, bo ciężka praca przyniesie dodatkowe efekty.

Panna
Dla wszystkich osób spod tego znaku nadchodzący okres będzie odpowiednim czasem, by zadbać o zdrowie. Panny mogą zacząć odczuwać pewne dolegliwości, którymi będzie trzeba się zająć. W pracy zaś pojawią się nowe możliwości. Niewykluczone, że warto z nich skorzystać.

Waga
Najbliższe dni zwiastują sporą zmianę w relacjach osobistych. Nie będzie ona jednak negatywna. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Wagi zdecydują się ze swoim partnerem na kolejny krok w ich związku. Warto więc zadbać o miłość, bo może to przynieść wiele szczęścia na przyszłość.

Skorpion
To będzie dobry tydzień dla Skorpionów. Pod względem obowiązków wszystko powinno iść jak z płatka, a niewykluczone, że pozytywne wieści pojawią się także w kontekście miłosnym. Osoby spod tego znaku mogą nawet spodziewać się dodatkowego wolnego, na które zresztą sobie zasłużyły, o czym same dobrze wiedzą.

Strzelec
To będzie dobry tydzień pod względem miłosnym. Single spod tego znaku powinny szczególną uwagę zwracać na nowo poznanych ludzi, bo być może wśród nich jest nowy partner. Z kolei te, które są już w stałym związku, na pewno będą czuły się wyjątkowo kochane.

Koziorożec
Te osoby czeka pozytywny, a przy tym niespodziewany przypływ dobrej energii. Warto ją wykorzystać i podchodzić do wszystkich zdarzeń z optymizmem, bo mogą one otworzyć wiele ciekawych ścieżek, zarówno w życiu miłosnym, jak i zawodowym.

Wodnik
Wszystkie Wodniki muszą przygotować się na trudne decyzje, szczególnie w życiu zawodowym. Może się okazać, że będą musiały podjąć wybory, które w pierwszej chwili wydadzą się niekorzystne. Może się jednak okazać, że będzie to krok wstecz, który pozwoli zrobić zaraz kilka kolejnych susów wprzód. Ryzyko pewnie się opłaci.

Ryby
Osoby spod tego znaku prawdopodobnie zorientują się, że wszystko zaczyna układać się pod nie. Warto więc konsekwentnie trzymać się wcześniejszych założeń, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych, bo zaczną przynosić pozytywne rezultaty. To dobry moment, by skupić się na sobie, celebrując sukcesy.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zrozpaczony Piotr Gąsowski wspomina przyjaciela, śmierć przyszła nagle. Nie wytrzymał

  2. Okropne, co pojawiło się w sieci po występie Viki Gabor. Internauci nie mieli litości

  3. Zacznie się już jutro, miliony Polaków zwróci swój wzrok na TVN. Fani czekali na ten moment od 8 lat

Źródło: Jastrząb Post

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Życie Beaty Kozidrak nie było usłane różami. O tych faktach wiedzieli jedynie nieliczni

Slajd 1 z 6

Beata Kozidrak

Trudne narodziny: jej mama otarła się o śmierć

Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 w Lublinie. Poród okazał się bardzo trudny. Mama Beaty, Alicja, poprosiła nawet swoją siostrę, by ta w razie jej śmierci zaopiekowała się dziećmi. "Po porodzie mama musiała zostać w szpitalu, a jej stan był na tyle poważny, że poprosiła tatę, żeby sprowadził jej młodszą siostrę. Mama powiedziała cioci, żeby jeśli "coś się stanie", zaopiekowała się mną i moim rodzeństwem. Ale nic się nie stało i po jakimś czasie wróciłyśmy do naszego lubelskiego mieszkania" wyznała w wywiadzie.

Jak dobrze znasz bohaterów "Rancza"? Sprawdź swoją wiedzę o serialu

Pytanie 1 z 12

Jak miała na imię Solejukowa?

Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Styl Życia

Horoskop dzienny na 15 maja. Co spotka dwanaście znaków zodiaku?

Czytaj więcej >

Styl Życia

Bowl z kurczakiem i sosem miso. Przepis od Klaudii Halejcio

Czytaj więcej >
fot.  Andrea Piacquadio z Pexels, canva.com

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 16 do 22 maja?

Czytaj więcej >

Styl Życia

Horoskop dzienny na sobotę. Co czeka wszystkie znaki zodiaku 14 maja?

Czytaj więcej >
Dean Drobot, canva.com

Styl Życia

Horoskop dzienny na piątek. Co czeka wszystkie znaki zodiaku 13 maja?

Czytaj więcej >
fot. Надежда Мустафаева z Pexels, canva.com

Styl Życia

Horoskop dzienny na czwartek. Co czeka wszystkie znaki zodiaku 12 maja?

Czytaj więcej >