Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > I ona ma 81 lat!? Agnieszka Fitkau-Perepeczko w zachwycającej stylizacji na imprezie
Anna Lipska
Anna Lipska 23.09.2023 20:27

I ona ma 81 lat!? Agnieszka Fitkau-Perepeczko w zachwycającej stylizacji na imprezie

Jak wyglądała 81-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko na imprezie?
Agnieszka Fitkau-Perepeczko, fot. AKPA

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zagrała szaloną Simonę w serialu „M jak miłość”, która do dziś jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek produkcji. Starsi widzowie kojarzą ja także jako partnerkę życiową słynnego Janosika, czyli Marka Perepeczki. Obecnie ma 81 lat i nadal zachwyca urodą i figurą. Zdjęcia z imprezy.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w "M jak Miłość"

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdobyła sympatię widzów rolą Simony, która w serialu była matką Stefana i koleżanką Barbary Mostowiak. Po kilku latach zniknęła jednak z produkcji i nie wróciła już do popularnej do "Emki". 

Zanim jednak trafiła do jednej z najpopularniejszych polskich produkcji, można było ją oglądać w Teatrze Komedia, a także Teatrze Dramatycznym i Teatrze Rozmaitości. 

m_jak_milosc150.jpg
Agnieszka Fitkau-Perepeczko w “M jak Miłość” - fot. AKPA
m_jak_milosc144.jpg
Agnieszka Fitkau-Perepeczko w “M jak Miłość” - fot. AKPA

 

Agnieszka Fitkau i Marek Perepeczko byli dla siebie stworzeni. "Miłość od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyjechała z Polski

W 1981 r. wyjechała do Australii, gdzie uczyła się języka angielskiego na Uniwersytecie w Melbourne. Kontynuowała również karierę aktorską, grając m.in. Hannę Geldschmidt w serialu “Więźniarki”. Pracowała także jako fotograf ślubów i założyła własną agencję fotograficzną.

Została także redaktorką naczelną miesięcznika „Magiczna Quchnia”, w którym publikowała swoje felietony. W 2001 wydała swoją pierwszą książkę pt. „Fascynacje kulinarne gwiazd”.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko

W życiu prywatnym Agnieszka Fitkau-Perepeczko była żoną Marka Perepeczki, którego publiczność pokochała za rolę w serialu "Janosik". Mężczyzna zmarł w 2005 roku, w czasie gdy gwiazda wcielała się już w rolę Simony w "M jak miłość". 

Poznali się przez przypadek, zakochali od pierwszego wejrzenia, ale los postanowił ich rozdzielić i to kilka razy. Ona robiła karierę w Australii, a on został w Polsce. Kiedy dołączył do Agnieszki, nie potrafił się tam odnaleźć. Potem razem przyjechali do kraju. Ich miłość trwała czterdzieści lat.

„Gdy szli Nowym Światem, nie było człowieka, który by się za nimi nie obejrzał. Tak byli piękni” - wspominała jedna z przyjaciółek pary.

Agnieszka bardzo przeżyła śmierć Marka. Obecnie ma 81 lat. Jak wygląda?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko na Charity Gala Integro - EU. Stylizacja

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zawsze była piękną kobietą o posągowej figurze. Ognista brunetka ma ogromne szczęście, bo czas się jej nie ima. Wygląda wspaniale mimo tego, że ma już 81 lat. 

Kiedy pojawiła się na Charity Gala Integro - EU, tryskała energią i rozdawała uśmiechy. W czarnej, dopasowanej kreacji prezentowała się znakomicie. Zdjęcia poniżej. 

KAPIF_1000pix_K1104414F.jpg
Agnieszka Fitkau-Perepeczko, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1104413F.jpg
Agnieszka Fitkau-Perepeczko, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1104408F.jpg
Agnieszka Fitkau-Perepeczko, fot. KAPIF