Ida Nowakowska i Agustiin Egurrola - pierwsze spięcie w DDD Żródło: TRICOLORS/East News

Spięcie między jurorami „Dance dance dance”

18 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Ida Nowakowska starła się z Agustinem Egurrolą na planie premierowego odcinka „Dance Dance Dance”. Jurorka była wyraźnie zaskoczona niską oceną, jaką jej kolega przyznał jednej z par. W pewnym momencie do kłótni włączyła się nawet Jędrzejczyk. „To było jak strzelenie z lasso” – stwierdziła.

  • 19 marca odbędzie się premiera nowego sezonu „Dance Dance Dance”
  • W mediach pojawiły się informacje dotyczące pierwszej kłótni przy stole jurorskim
  • Idzie Nowakowskiej wyraźnie nie spodobała się opinia Agustina Egurroli

Nowy sezon „Dance Dance Dance” wciąż nie doczekał się premiery. Pierwszy odcinek trzeciej edycji show miał zostać wyemitowany 5 marca. Niestety, w związku z wykryciem koronawirusa na planie, produkcja zmuszona była przerwać nagrania.

Premiera 3. edycji „Dance Dance Dance”

Po niespodziewanym wstrzymaniu zdjęć data premierowego odcinka trzeciej edycji „Dance Dance Dance” została przesunięta na 19 marca. Oznacza to, że już w najbliższy piątek fani programu będą świadkami pierwszych tanecznych zmagań uczestników. Emocji na pewno nie zabraknie.

Przypomnijmy, że w najnowszym sezonie na scenie „Dance Dance Dance” pojawią się następujące pary: prowadzący „Pytanie na śniadanie” Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, bohaterowie siódmej edycji „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, piosenkarka Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, aktorka kabaretowa Olga Łasak i jej przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Występy uczestników zapowiadać będą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Przy stole jurorskim zasiądą natomiast Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. Między ekspertami już w pierwszym odcinku dojdzie do ostrej wymiany zdań.

Matka Michała Wiśniewskiego była uzależniona od alkoholuMatka Michała Wiśniewskiego była uzależniona od alkoholuCzytaj dalej

Kłótnia Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą

Zasady „Dance Dance Dance” są proste – każdy juror po obejrzeniu występu ocenia go w skali od 1 do 10. W pierwszym odcinku nowej edycji, której fragment już obiegł internet, Agustin Egurrola przyznał jednej z par zaledwie cztery oczka. To najwyraźniej nie spodobało się Idzie Nowakowskiej. Tancerka zaczęła zastanawiać się, czy ona i choreograf na pewno oglądali ten sam występ.

- Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną – powiedział Agustin.

- Co?! Ty widziałeś to samo co ja? – szybko zareagowała Nowakowska.

Oburzenie prowadzącej „Pytania na śniadanie” nie zrobiło jednak na koledze po fachu żadnego wrażenia. Pewny swojej oceny Egurrola pozostawał nieugięty.

- Błagam cię! To było poprawnie zatańczone – stwierdził.

- Poprawnie to nie jest źle– odpowiedziała Nowakowska, stając w obronie uczestników.

Opinia Agustina Egurroli nie spodobała się także Joannie Jędrzejczyk, która w pewnym momencie wtrąciła się do dyskusji. Nie ukrywała, że całkowicie popiera zdanie swojej koleżanki.

- Ale przyznaj, że ta opinia była jak strzelenie z lasso – rzuciła.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: telemagazyn.pl, plotek.pl

Następny artykuł