Ida Nowakowska wybrała imię dla dziecka Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 07.10.2020 Konferencja Eurowizja Junior 2020 n/z: NOWAKOWSKA IDA

Ida Nowakowska wyjawiła, jak nazwie dziecko. Oryginalne imię

28 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Ida Nowakowska, której przez sześć miesięcy sprytnie udało się ukrywać ciążowy brzuszek, wybrała już imię dla dziecka. Jeśli urodzi córkę, dziewczynka otrzyma imię po jednej z bohaterek filmu „Przeminęło z wiatrem”. Jak przyznała tancerka, od zawsze było to jej marzeniem.

We wtorek media obiegła wiadomość o ciąży Idy Nowakowskiej. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” podzieliła się radosną nowiną na wizji. Zdradziła też, że jest już w szóstym miesiącu.

Widzowie nie mogli wyjść z podziwu i cały czas zastanawiali się, jak tancerce udało się ukrywać ciążowy brzuszek. Od razu zaczęli też wymieniać się sugestiami dotyczącymi imienia, które otrzyma przyszłe maleństwo. Ida Nowakowska postanowiła nie trzymać ich w niepewności i pochwaliła się swoim wyborem.

Ida Nowakowska wybrała imię dla dziecka

Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon, od dawna planowali potomstwo. Niestety minęło sporo czasu, zanim tancerce udało się zajść w ciążę. W pewnym momencie media spekulowały nawet, że para rozważa adopcję.

Długotrwałe starania o dziecko pozwoliły Idzie i Jack'owi przemyśleć wiele kwestii związanych z rodzicielstwem. Para doszła do porozumienia między innymi w sprawie wyboru imienia. Jak przekazała tancerka, jeśli na świat przyjdzie dziewczynka, razem z mężem dadzą jej na imię Scarlett.

Gwiazdy w ostrych słowach o uzasadnieniu wyroku TK. „Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka”Gwiazdy w ostrych słowach o uzasadnieniu wyroku TK. „Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka”Czytaj dalej

- Tak, Scarlett. Po Scarlet O’Harze z „Przeminęło z wiatrem”. To nie jest sekret. Od dziecka, od kiedy byłam małą dziewczynką i zobaczyłam ten film pierwszy raz, marzyłam o córce o imieniu Scarlett – zdradziła w rozmowie dla serwisu „Pomponik”.

Imię wybrane przez tancerkę i jej męża jest dość nietypowe. Nie wiadomo, czy takie będzie też imię dla chłopca. Ani tancerka, ani jej mąż nie poinformowali bowiem, jak chcieliby nazwać swojego syna. Nie podali też oficjalnej informacji, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki.

Ida Nowakowska I Jack Herndon

Ida Nowakowska urodziła się 7 grudnia 1990 roku. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie i Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles. Współpracowała między innymi z Teatrem Muzycznym Roma i Teatrem Studio Buffo. Szersza publiczność poznała ja natomiast dzięki udziałowi w popularnym programie tanecznym „You can dance”.

W „You can dance” najpierw była uczestniczką, a potem jurorką. Z czasem zaczęła także oceniać występy w programie „Dance Dance Dance”. Prowadziła też programy „Przymierzalnia” i „Bake Off Junior”, a kilka miesięcy temu dołączyła do obsady „Pytania na śniadanie”.

Choć Ida Nowakowska mieszka w Polsce, jej mąż większość czasu spędza w Stanach Zjednoczonych. Para poznała się podczas studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim, a w 2015 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Z doniesień mediów wynika, że w czasie pandemii koronawirusa oboje przebywają w Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet, Kozaczek

Następny artykuł