Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska wybrała imię dla dziecka

East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 07.10.2020 Konferencja Eurowizja Junior 2020 n/z: NOWAKOWSKA IDA

Ida Nowakowska wyjawiła, jak nazwie dziecko. Oryginalne imię

28 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Ida Nowakowska, której przez sześć miesięcy sprytnie udało się ukrywać ciążowy brzuszek, wybrała już imię dla dziecka. Jeśli urodzi córkę, dziewczynka otrzyma imię po jednej z bohaterek filmu "Przeminęło z wiatrem". Jak przyznała

We wtorek media obiegła wiadomość o ciąży Idy Nowakowskiej. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” podzieliła się radosną nowiną na wizji. Zdradziła też, że jest już w szóstym miesiącu.

Widzowie nie mogli wyjść z podziwu i cały czas zastanawiali się, jak tancerce udało się ukrywać ciążowy brzuszek. Od razu zaczęli też wymieniać się sugestiami dotyczącymi imienia, które otrzyma przyszłe maleństwo. Ida Nowakowska postanowiła nie trzymać ich w niepewności i pochwaliła się swoim wyborem.

Ida Nowakowska wybrała imię dla dziecka

Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon, od dawna planowali potomstwo. Niestety minęło sporo czasu, zanim tancerce udało się zajść w ciążę. W pewnym momencie media spekulowały nawet, że para rozważa adopcję.

Długotrwałe starania o dziecko pozwoliły Idzie i Jack'owi przemyśleć wiele kwestii związanych z rodzicielstwem. Para doszła do porozumienia między innymi w sprawie wyboru imienia. Jak przekazała tancerka, jeśli na świat przyjdzie dziewczynka, razem z mężem dadzą jej na imię Scarlett.

- Tak, Scarlett. Po Scarlet O’Harze z „Przeminęło z wiatrem”. To nie jest sekret. Od dziecka, od kiedy byłam małą dziewczynką i zobaczyłam ten film pierwszy raz, marzyłam o córce o imieniu Scarlett – zdradziła w rozmowie dla serwisu „Pomponik”.

Imię wybrane przez tancerkę i jej męża jest dość nietypowe. Nie wiadomo, czy takie będzie też imię dla chłopca. Ani tancerka, ani jej mąż nie poinformowali bowiem, jak chcieliby nazwać swojego syna. Nie podali też oficjalnej informacji, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki.

Ida Nowakowska I Jack Herndon

Ida Nowakowska urodziła się 7 grudnia 1990 roku. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie i Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles. Współpracowała między innymi z Teatrem Muzycznym Roma i Teatrem Studio Buffo. Szersza publiczność poznała ja natomiast dzięki udziałowi w popularnym programie tanecznym „You can dance”.

W „You can dance” najpierw była uczestniczką, a potem jurorką. Z czasem zaczęła także oceniać występy w programie „Dance Dance Dance”. Prowadziła też programy „Przymierzalnia” i „Bake Off Junior”, a kilka miesięcy temu dołączyła do obsady „Pytania na śniadanie”.

Choć Ida Nowakowska mieszka w Polsce, jej mąż większość czasu spędza w Stanach Zjednoczonych. Para poznała się podczas studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim, a w 2015 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Z doniesień mediów wynika, że w czasie pandemii koronawirusa oboje przebywają w Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Wydało się, co Agata Duda robi na co dzień. Kto by pomyślał

  • Ewa Drzyzga walczyła z ciężką chorobą. W TV nic nie było widać

  • Ewa Błaszczyk nie wytrzymała. Zabrała głos ws. Polaka z Plymouth

Źródło: Radio Zet, Kozaczek

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >