Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska szczerze o pracy w telewizji

1 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Ida Nowakowska prężnie rozwija swoje skrzydła w show-biznesie, nie zwalniając tempa. Po tym, jak kilka lat temu została jurorką w "You Can Dance", kolejne propozycje zaczęły napływać jak szalone. Tancerka chętnie je przyjmuje i gości w coraz to nowszych programach. Nie wszystkim jednak się to podoba. Teraz Ida odniosła się do nieprzychylnych komentarzy.

  • Ida Nowakowska jest prowadzącą wielu programów

  • Widzowie podzieleni

  • Tancerka odpowiada na nieprzychylne komentarze

Niewielu pamięta, że polski show-biznes pierwszy raz o Idzie Nowakowskiej usłyszał lata temu, gdy była uczestniczką "You Can Dance". Później objęła tam fotel jurorski, aż w końcu przeszła z TVN do TVP i na dobre zagrzała sobie miejsce.

Dzieli macierzyństwo z pracą

Kilka tygodni temu Ida powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Chociaż była tym bardzo zaaferowana i nie mogła doczekać się porodu, nie zdecydowała się na urlop macierzyński. Krótko po rozwiązaniu wróciła do pracy i to na pełnych obrotach.

Obecnie możemy oglądać ją w "Pytaniu na śniadanie", a już niebawem w "You Can Dance - Nowa Generacja". Nowakowska ma jednak dość bogaty wachlarz doświadczeń, jeśli mówić o pracę przy telewizyjnych show. Oglądać mogliśmy ją również w: "Dance Dance Dance", "Bake Off Junior", "The Voice Kids", "Ameryka da się lubić". Poprowadziła też 17. i 18. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji Junior.

Jurek Owsiak

Wojewoda zachodniopomorski zadzwonił do Jurka Owsiaka. Dantejskie sceny na Pol'and'Rock

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Trudno zaprzeczyć, że Ida jest szczególnie lubiana przez producentów, którzy chętnie składają jej nowe oferty. Ta z kolei skrupulatnie buduje swoje CV, angażując się w coraz to nowsze projekty. Chociaż jej sympatycy są tym faktem wprost zachwyceni, szerokie grono widzów nie do końca jest temu przychylne i uważa, że Ida niemal "wyskakuje z lodówki".

Jak dotąd Nowakowska nie odnosiła się do nieprzychylnych komentarzy. Wyjątek zrobiła dopiero w ostatnim wywiadzie dla Plejady. Zdradziła, co tak naprawdę myśli o pracy w telewizji.

Ida Nowakowska o pracy w telewizji

Trzeba przyznać, że Ida jest jedną z niewielu celebrytek, która raczej nie może narzekać na hejt, choć niemałą burzę wzbudził jej szybki powrót do pracy po porodzie. Ta jednak zdaje się tym nie przejmować i wciąż realizuje swoje plany. Czy mimo to bolą ją zarzuty o pojawianie się w zbyt wielu programach?

W wywiadzie dla Plejady Nowakowska wprost przyznała, że nie zwraca uwagi na negatywne opinie. Uwielbia pracę w telewizji, a także zaznaczyła, że nigdy nie prosi się o współpracę. Ceni sobie doświadczenie, które może pozyskać w nowych programach, a także pracę w towarzystwie dzieci, która przypomina jej własne początki.

- Ja o nic się nigdy nie proszę, są to propozycje, które są mi dawane. Pracuje od 8. roku życia, więc cieszę się, że mogę wykorzystywać swoje różne umiejętności, które gdzieś się wplatają we wszystko, co robię w telewizji. Nikomu niczego nie zabieram, zawsze mówię, że jest miejsce dla każdego. [...] Nie widzę tego jako pracy, tylko jako kolejny etap nauki. Naprawdę się uczę od takich młodych ludzi - mówiła dla Plejady.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >