Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tak Kurscy świętują urodziny córki w USA! Nie oszczędzali na prezencie. Anna Klara Teodora oszalała ze szczęścia
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 25.03.2024 19:54

Tak Kurscy świętują urodziny córki w USA! Nie oszczędzali na prezencie. Anna Klara Teodora oszalała ze szczęścia

Ile lat ma córka Kurskich?
Kurscy z córką, fot. KAPIF

Wielkie święto u Joanny i Jacka Kurskich. Córka pary świętuje urodziny w USA. Z tej okazji dostała piękny prezent, który sprawił jej mnóstwo radości. Jak zmieniła się Anna Klara Teodora?

Jak ma na imię córka Joanny i Jacka Kurskich?

Odkąd były prezes TVP Jacek Kurski poślubił dyrektor programową stacji Joannę Kurską, losy tego związku budzą ogromne zainteresowanie w mediach. Nie mniejszą popularnością cieszy się ich córka – Anna Klara Teodora, której imiona nawiązują do ważnych przedstawicielek rodziny Kurskiego. 

Imię Anna nosiła matka byłego prezesa TVP, Klara – jej siostra, a Teodora - babka Jacka Kurskiego, wszystkie trzy mieszkały w rodzinnym majątku na Podolu (dzisiejsza Ukraina). Córka Kurskich kończy dziś trzy lata i z tej okazji Joanna Kurska zamieściła w sieci uroczy film, na którym mała Ania biegnie z balonem w kształcie cyfry trzy i mówi, ile ma lat.

Joanna i Jacek Kurscy w amerykańskiej willi nie mieszkają sami z dziećmi. Zdjęcia zdradziły wszystko Joanna Kurska atakuje nowy serwis TVP. Zabrała też głos ws. "Sylwestra Marzeń". "Niechlujna nuda, nabzdyczony prowadzący"

Co Kurscy dali córce na 3. urodziny?

Słychać na filmie dialog między mamą i córką:

  • Kto ma dzisiaj Urodziny? – zapytała Joanna.
  • Ania ma dzisiaj urodziny! Mam trzy latka! – odpowiedziała szczęśliwa Anna Klara Teodora.

Od razu widać, że mała Kurska bardzo wyrosła od momentu wyjazdu z rodzicami do USA i co wzruszające – pięknie mówi po polsku. Nie każdy rodzic na emigracji dba o takie rzeczy, ale Kurskim się udało. 

Jak się dowiedzieliśmy, Anna Klara Teodora otrzymała w prezencie urodzinowym rower, który od razu pokochała i wkrótce będzie jeździć nim po polskich drogach. Jacek Kurski od dwóch miesięcy jest już w Polsce, za chwilę dołączy do niego Joanna. 

Bardzo tęsknili za ojczyzną. W USA zostawiają sprawdzonych przyjaciół, a w Polsce czekają na nich bliscy i nowe obowiązki  – mówi informator Świata Gwiazd.

Co słychać u Joanny i Jacka Kurskich?

Kurscy zamieszkali pod Waszyngtonem po tym, jak Jacek Kurski stracił posadę prezesa TVP i został powołany na stanowisko w Banku Światowym, jako zastępca dyrektora wykonawczego. W grudniu zeszłego roku został odwołany i wszytko wskazuje na to, że wystartuje w wyborach do Europarlamentu. 

Wokół małżeństwa Kurskich nie brakuje ostatnio kontrowersji. Najpierw Joanna Kurska zdecydowała się pozwać TVP za podanie nieprawdziwej informacji o jej pensji, o czym Świat Gwiazd pisał jako pierwszy. Zażądała 100 złotych zadośćuczynienia. 

To oszczerstwa na mój temat,  nigdy nie miałam pensji 117 tys. miesięcznie, jak podano w TVP, to co zrobili to szczucie i hejt, który ma mnie zohydzić. Nigdy nie zarabiałam więcej niż poprzednik na tym stanowisku. Jako dyrektor programowy zarabiałam 23 tys brutto i grosza nie wzięłam za równoczesne pełnienie obowiązków dyrektora marketingu. Najwyższa zaś, miesięczna wypłata, jaką kiedykolwiek dostałam w telewizji opiewała na 32 tys zł (tzw. podstawa etatu plus honorarium producenta) za produkcję 30 wydań miesięcznie pytania na śniadanie, tj najbardziej oglądanego, śniadaniowego programu live. To oczywiście ogromne pieniądze ale adekwatne do wykonanej pracy, odpowiedzialności i sukcesu rynkowego – powiedziała nam Kurska.

Jakby tego było mało, minister kultury Bartłomiej Sienkiewicz złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Jacka Kurskiego i to samo zrobiła TVP, sprawy dotyczą sposobu zarządzania Telewizją Publiczną. 

Wygląda na to, że chwile spędzone z rodziną to dla Kurskich jedyny, spokojny czas. Córka musi być dla nich lekarstwem na to, z czym ostatnio muszą się mierzyć.

Joanna i Jacek Kurscy z córką, fot. KAPIF
Jacek i Joanna Kurscy z córką, fot. KAPIF
Joanna Kurska z córką, fot. KAPIF
Joanna Kurska z córką, fot. KAPIF
Joanna Kurska z córką, fot. KAPIF
Joanna Kurska z córką, fot. KAPIF