Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Narożna zgarnia fortunę za występy na weselach! Ujawniła, ile trzeba zapłacić za jej występ
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.01.2024 19:01

Magda Narożna zgarnia fortunę za występy na weselach! Ujawniła, ile trzeba zapłacić za jej występ

Magdalena Narożna
Ile zarabia Magdalena Narożna?, fot. KAPiF

Magdalena Narożna zaczęła karierę kilkanaście lat temu. Zanim zespół Piękni i Młodzi stał się znany, często grywał na weselach, nawet za 150 złotych. A teraz? Wciąż im się zdarza, ale stawki za występ są dostępne już tylko nielicznym.

Jak zaczynała Magdalena Narożna?

Magdalena Narożna urodziła się w 1988 roku w Pniewie. Już jako szesnastolatka występowała na scenie, jako wokalistka zespołu weselnego Magda Band. Grupa Piękni i Młodzi powstała w 2012 roku. Przyszła gwiazda założyła go wraz z Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim. Choć początkowo także grali na weselach, ich popularność szybko rosła.

W 2013 roku PiM wydali teledyski do piosenek „Niewiara” i „Kocham się w Tobie”. To właśnie one otworzyły im drzwi do wielkiej kariery. Klipy zdobyły kilkadziesiąt milionów odsłon na platformie YouTube, a o samym zespole zrobiło się głośno. To wtedy Narożni i Wilczewski zrezygnowali z występów na weselach. Zaczęli grać koncerty, a prędko upomniała się o nich i telewizja.

W 2014 roku Piękni i Młodzi zakwalifikowali się do finału w programie Polsatu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. W 2018 już sama Magda Narożna została jurorką w formacie „Disco Star” Polo TV. W 2021 roku, już po rozstaniu z mężem Dawidem Narożnym, Magdalena wystąpiła w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Teraz Narożna cieszy się wielką popularnością. Jak zmieniły się jej stawki za występ? Różnica jest kolosalna.

Magdalena Narożna pobita w klubie! Gwiazda ujawniła wstrząsające kulisy Sylwester 2023. Magda Narożna o mały włos uniknęła wielkiej wpadki. Przez moment serca widzów zadrżały

Jakie stawki za koncert ma Magdalena Narożna?

Magda Narożna pojawiła się w podcaście Telewizji Polskiej „Bądźmy razem. TVP”. W materiale opowiadała chętnie o początkach swojej kariery artystycznej. Okazuje się, że jeszcze dwie dekady temu nie widziała nic dziwnego w tym, że za występ dostaje 150 złotych. Mało tego: była z tego zadowolona.

To było prawie 20 lat temu, to były inne czasy. Dla mnie to był super pieniądz. Pojechałam, nie dość, że się dobrze bawiłam, najadłam się, to robiłam to, co lubiłam. Oczywiście stawki rosły sukcesywnie, gdy się wdrożyłam. Były potem coraz większe – ujawniła piosenkarka.

Ile zatem obecnie trzeba zapłacić za występ Narożnej? Stawki rzeczywiście są dużo, dużo większe. Magdalena podała nawet konkretną kwotę, szczegóły poniżej.

Ile zarabia Magdalena Narożna?

35-letnia wokalistka oraz jej zespół Piękni i Młodzi mogą polegać na zaradności swojego menedżera. To właśnie ich przedstawiciel dba o to, by honoraria za występ były jak najwyższe. Narożna stwierdziła śmiało, że koncerty jej grupy to towar luksusowy.

Jesteśmy produktem z trochę wyższej półki, nie każdego stać, żeby rzeczywiście nas zaprosić. To dlatego jest, jak to mówią, produkt ekskluzywny, że nie każdy może nas mieć na tym weselu – powiedziała z dumą Magda.

W takim razie ile Narożna zarabia średnio na tego typu występie?

To są dziesiątki tysięcy złotych, ale dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. To jest kwestia naszego menedżera. Ile wynegocjuje, to super i tym lepiej – wyjaśniła skromnie Magdalena.

Jesteście zaskoczeni tymi kosztami?

Magdalena Narożna, stawki za występ, ile zarabia
Magdalena Narożna i zespół Piękni i Młodzi na koncercie, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, stawki za występ, ile zarabia
Magdalena Narożna i zespół Piękni i Młodzi na koncercie, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, stawki za występ, ile zarabia
Magdalena Narożna w “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, stawki za występ, ile zarabia
Magdalena Narożna, fot. KAPiF

Źródło: "Bądźmy razem. TVP" Podcast