Ilona z „Rolnik szuka żony” wypowiedziała się na temat rozstania z Adrianem. Zaczyna nowy etap w życiu Żródło: fot. instagram.com/imielinka

Ilona z „Rolnik szuka żony” wypowiedziała się na temat rozstania z Adrianem. Zaczyna nowy etap w życiu

22 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Kilka dni temu kraj obiegła informacja, że Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz znani z szóstej edycji słynnego programu "Rolnik szuka żony" rozstali się. Jako pierwszy w tej sprawie napisał do internautów rolnik, jednak na komentarz ze strony jego byłej już partnerki też nie trzeba było długo czekać. Na InstaStories pokazała, jak z radością wchodzi w nowy etap życia.

  • Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się
  • Oboje wydali w sprawie rozstania oficjalne komunikaty
  • Była partnerka rolnika pokazała jak świętuje wejście w nowy etap życia

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już ośmiu sezonów, co jest najlepszym z możliwych dowodów na to, że zainteresowanie poczynaniami rolników szukających partnerek tylko wzrasta. Niestety nie wszystkim udaje się znaleźć miłość życia, jednak są też tacy, których szczęście nie trwa długo. Jednym z drugich przytoczonych jest Adrian Berkowicz, który właśnie rozstał się ze swoją ukochaną, Iloną Kurzeją.

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się

Ilona i Adrian po raz pierwszy spojrzeli w swoje oczy w 2019 roku, podczas szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Od samego początku można było poczuć między nimi chemię, która z czasem tylko narastała.

Ostatecznie zakończyło się to przeprowadzką miłośniczki koni na gospodarstwo Adriana, a ich związek kwitł, co regularnie udowadniali w mediach społecznościowych, publikując romantyczne zdjęcia.

Niestety okazuje się, że za kulisami nie zawsze było tak kolorowo, jak przedstawiały to zdjęcia. Kilka dni temu Adrian Berkowicz opublikował na Instagramie zdjęcie, pod którym zakomunikował, że drogi jego i Ilony się rozeszły.

- To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie... Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że nasz związek się zakończył. Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - napisał Adrian Berkowicz.

Ilona Kurzeja komentuje rozstanie z Adrianem Berkowiczem

Berkowicz zamieścił do swojego wpisu wiele serdecznych słów skierowanych do jego byłej już partnerki, Ilony. Życzył jej wszystkiego najlepszego, a także wyraził nadzieję, że znajdzie właściwą osobę, u której boku będzie szczęśliwa.

Na odpowiedź Kurzeji nie przyszło długo czekać. Była partnerka Adriana wyraziła się jedynie informacyjnie i zakomunikowała, że nie ma zamiaru składać żadnych oficjalnych oświadczeń.

- Nie chcę składać żadnych oświadczeń, pragnę tylko poinformować, że od dnia 21.04.2021 r. przenoszę moją "Wymarzoną Stajnię" do Wałbrzycha. Przepraszam moich wszystkich klientów za tą nagłą zmianę, dziękuję za wspaniałe chwile spędzone wśród koni i proszę o wyrozumiałość w tych trudnych dla mnie czasach - czytamy.

Kurzeja opublikowała na InstaStories nagrania, jak hucznie świętuje wejście w nowy etap życia, świętując w towarzystwie butelki szampana i ukochanych koni. Życzymy samych sukcesów życiowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł