Swiatgwiazd.pl
Ilona z "Rolnik szuka żony" wypowiedziała się na temat rozstania z Adrianem. Zaczyna nowy etap w życiu

fot. instagram.com/imielinka

Ilona z "Rolnik szuka żony" wypowiedziała się na temat rozstania z Adrianem. Zaczyna nowy etap w życiu

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Kilka dni temu kraj obiegła informacja, że Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz znani z szóstej edycji słynnego programu "Rolnik szuka żony" rozstali się. Jako pierwszy w tej sprawie napisał do internautów rolnik, jednak na komentarz z

  • Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się

  • Oboje wydali w sprawie rozstania oficjalne komunikaty

  • Była partnerka rolnika pokazała jak świętuje wejście w nowy etap życia

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już ośmiu sezonów, co jest najlepszym z możliwych dowodów na to, że zainteresowanie poczynaniami rolników szukających partnerek tylko wzrasta. Niestety nie wszystkim udaje się znaleźć miłość życia, jednak są też tacy, których szczęście nie trwa długo. Jednym z drugich przytoczonych jest Adrian Berkowicz, który właśnie rozstał się ze swoją ukochaną, Iloną Kurzeją.

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz rozstali się

Ilona i Adrian po raz pierwszy spojrzeli w swoje oczy w 2019 roku, podczas szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Od samego początku można było poczuć między nimi chemię, która z czasem tylko narastała.

Ostatecznie zakończyło się to przeprowadzką miłośniczki koni na gospodarstwo Adriana, a ich związek kwitł, co regularnie udowadniali w mediach społecznościowych, publikując romantyczne zdjęcia.

Niestety okazuje się, że za kulisami nie zawsze było tak kolorowo, jak przedstawiały to zdjęcia. Kilka dni temu Adrian Berkowicz opublikował na Instagramie zdjęcie, pod którym zakomunikował, że drogi jego i Ilony się rozeszły.

- To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie... Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że nasz związek się zakończył. Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - napisał Adrian Berkowicz.

Ilona Kurzeja komentuje rozstanie z Adrianem Berkowiczem

Berkowicz zamieścił do swojego wpisu wiele serdecznych słów skierowanych do jego byłej już partnerki, Ilony. Życzył jej wszystkiego najlepszego, a także wyraził nadzieję, że znajdzie właściwą osobę, u której boku będzie szczęśliwa.

Na odpowiedź Kurzeji nie przyszło długo czekać. Była partnerka Adriana wyraziła się jedynie informacyjnie i zakomunikowała, że nie ma zamiaru składać żadnych oficjalnych oświadczeń. 

- Nie chcę składać żadnych oświadczeń, pragnę tylko poinformować, że od dnia 21.04.2021 r. przenoszę moją "Wymarzoną Stajnię" do Wałbrzycha. Przepraszam moich wszystkich klientów za tą nagłą zmianę, dziękuję za wspaniałe chwile spędzone wśród koni i proszę o wyrozumiałość w tych trudnych dla mnie czasach - czytamy.

Kurzeja opublikowała na InstaStories nagrania, jak hucznie świętuje wejście w nowy etap życia, świętując w towarzystwie butelki szampana i ukochanych koni. Życzymy samych sukcesów życiowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >