Swiatgwiazd.pl
Izabella Scorupco

TRICOLORS/East News

Izabella Scorupco kończy 51 lat. Jak dziś wygląda?

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jeszcze przed kilkunastoma laty Izabella Scorupco uchodziła za jedną z najlepszych polskich aktorek. Jej najbardziej pamiętną rolą była Natalia Simonowa w filmie o przygodach Jamesa Bonda, „Golden Eye”, gdzie zagrała obok debiutującego wówczas w roli tytułowego bohatera, Pierce'a Brosnana. Dziś obchodzi 51. urodziny. Jak zmieniła się przez te wszystkie lata?

  • Izabella Scorupco obchodzi 51. urodziny

  • Wystąpiła w drugoplanowej roli w filmie „Golden Eye”

  • Pracowała m.in. jako modelka, a następnie piosenkarka

Izabella Scorupco zalicza się do grona Polek, które stały się zdecydowanie bardziej popularne za granicami ojczyzny, niż między nimi. Jak przebiegała jej kariera?

Kariera Izabelli Scorupco

Kończąca dziś 51 lat Izabella Scorupco zdobyła międzynarodową sławę nie tylko dzięki roli w filmie o przygodach Jamesa Bonda, jednak był to zdecydowanie największy krok w tę stronę. Jej przygoda rozpoczęła się jeszcze we wczesnych latach młodości.

Urodziła się 4 czerwca 1970 roku w Białymstoku. Jako dziecko wyjechała wraz z rodzicami do Szwecji, gdzie na dobre rozpoczęła się jej kariera aktorska. Rozpoczynała od małych, niszowych ról, jednak jej talent został bardzo szybko dostrzeżony.

W wieku 17 lat reżyser Staffan Hildebrand zaangażował ją do filmu przeznaczonego dla nastolatków pt. „Nikt tak nie kocha jak my”. Występ w produkcji okazał się dla niej strzałem w dziesiątkę i pozwolił odnieść pierwszy zawodowy sukces.

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Fani: „cudny brzuszek”

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kiedy jej kariera aktorska zaczęła się rozpędzać, postanowiła sprawdzić się także w roli modelki, a następnie piosenkarki. Szczególnie dobrze wyszło jej to drugie. Po raz pierwszy wzbudziła podziw w fanach w roku 1989, kiedy nagrała singiel pt. „Substitute”. Wydana przez nią płyta osiągnęła status złotej.

Jednak największym hitem Izabelli Scorupco był utwór pt. „Shame, Shame, Shame”, który długi czas brylował na szczycie list przebojów MTV, a klip do niego puszczany był tamże przez wiele lat.

Izabella Scorupco kończy 51 lat. Jak dziś wygląda?

W 1995 roku otrzymała angaż do największego hitu w jej karierze, czyli „Golden Eye”, gdzie zagrała dziewczynę Jamesa Bonda. Cztery lata później wystąpiła w jedynym polskim filmie w swojej karierze, wyreżyserowanym przez Jerzego Hoffmanna, „Ogniem i mieczem”, gdzie zagrała postać Heleny Kurcewiczównej.

Była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym małżonkiem był Polski hokeista, Mariusz Czerkawski, z którym ma córkę Julię, jednak byli ze sobą zaledwie dwa lata. Później wyszła za Jeffreya Redmonda, jednak ich małżeństwo przetrwało do 2015 roku. Obecnie jest małżonką szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena, z którym mieszka w Kaliforni.

Mimo posuwającego się do przodu wieku Izabella Scorupco wygląda jakby czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda utrzymuje młodzieńczą sylwetkę i długie blond włosy, do których przyzwyczaiła swoich wiernych fanów. Warto zaznaczyć, że w filmie „Golden Eye” miała jeszcze ciemny kolor.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: telemagazyn.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >