Swiatgwiazd.pl
Jacek Kurski

Pawel Wodzynski/East News

Jacek Kurski zdradził datę emisji koncertu "Murem za Polskim Mundurem"

29 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Jacek Kurski za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował o najnowszym projekcie Telewizji Polskiej. Prezes TVP przekazał na swoim profilu na Twitterze o planach zorganizowania koncertu w geście wsparcia dla służb mundurowych w naszym kraju. Na wydarzeniu pod nazwą "Murem za Polskim Mundurem", które odbędzie się już 5 grudnia, mają pojawić się największe gwiazdy z krajów Europy. Internauci są oburzeni pomysłem Jacka Kurskiego.

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej wzbudza liczne kontrowersje. Wiele gwiazd zaangażowało się w pomoc uchodźcom koczującym na wschodniej granicy. Pojawiło się także wiele słów wsparcia wobec funkcjonariuszy służb mundurowych. Jacek Kurski postanowił wesprzeć polskich wojskowych i zorganizować dla nich specjalny koncert wyemitowany na antenie TVP.

Jacek Kurski poinformował o koncercie dla mundurowych

Cała Polska żyje obecnie sytuacją, jaka ma miejsce na wschodniej granicy naszego państwa. Sprawa uchodźców koczujących i głodujących na granicy polsko-białoruskiej budzi liczne kontrowersje. Wiele gwiazd zaangażowało się w pomoc migrantom i za pomocą swoich social mediów relacjonowało swoje wyprawy z niezbędnymi dla potrzebujących przedmiotami. Niektóre osoby z show-biznesu zamieściły na swoich social mediach krytyczne posty pod adresem funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy w agresywny sposób zachowywali się w stosunku do koczujących migrantów. Jednocześnie ogromną popularność zyskuje wspieranie w mediach polskich wojskowych działających na wschodniej granicy kraju.

Robert i Monika Janowscy

Robert Janowski wraz z żoną obawiają się stalkerki, zrobiła już wiele szkód

CZYTAJ DALEJ

W związku z napiętą sytuacją i skrajnymi komentarzami Jacek Kurski postanowił zorganizować specjalne wydarzenie wspierające polskich mundurowych. Internauci nie szczędzą słów krytyki pod adresem prezesa TVP.

Jacek Kurski podał datę koncertu dla mundurowych

Jacek Kurski postanowił zorganizować specjalne wydarzenie w geście wsparcia dla polskich służb działających na granicy. Inicjatywa ma być wsparciem nie tylko dla wojskowych, ale również dla policji, Państwowej Straży Pożarnej czy leśników wspierających Straż Graniczną w trudnej sytuacji na wschodzie kraju. Za pomocą swojego konta na Twitterze prezes TVP poinformował o zorganizowaniu specjalnego koncertu pod nazwą "Murem za Polskim Mundurem". Wydarzenie ma zostać wyemitowane 5 grudnia o godzinie 21:00 na antenie Telewizji Polskiej.

Internauci nie kryją swojego oburzenia pomysłem Jacka Kurskiego. W sieci można znaleźć mnóstwo komentarzy krytykujących postawę prezesa TVP. Oczywiście nie brak również głosów wspierających pomysł i zadowolonych z możliwości koncertowania na rzecz polskich mundurowych.

"Zamiast marnować pieniądze na głupi koncert, to wyślijcie im jedzenie, sprzęt lub odzież! Koncert ich nie nakarmi, nie ogrzeje"

"Wy będziecie sobie tam grali i śpiewali, a w okolicznych lasach będą w tym czasie umierali ludzie. Doprawdy świetna decyzja"

"Koncertem to się nasi żołnierze nie najedzą, co najwyżej rozgrzeją się jeśli zaczną podskakiwać w rytm muzyki" - takie komentarze na temat koncertu "Murem za Polskim Mundurem" można znaleźć w Internecie

A Wy co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia
2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy
3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Jacek Kurski obrażony

Na topie

Derulo usunął wpis o Sylwestrze. Jacek Kurski ma powód do smutku?

Czytaj więcej >

Na topie

Multi-pielęgnacyjne kremy BB marki Sensum Mare

Czytaj więcej >
Kurski sylwester marzeń

Na topie

Pokazali, jak wygląda teren po Sylwestrze TVP. Nie mieści się w głowie

Czytaj więcej >
Kobieta na dworze

Na topie

Pielęgnacja skóry zimową porą

Czytaj więcej >

Na topie

Pies w "Dzień dobry TVN" rozbawił Filipa Chajzera. Wpadka na wizji

Czytaj więcej >

Na topie

Uczestnik "The Voice Senior" pochował własnego syna. "Miałem zrezygnować"

Czytaj więcej >