Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Aktorce doskwiera samotność
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.11.2021 01:00

Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Aktorce doskwiera samotność

Agata Kulesza
Pawel Wodzynski/East News

Agata Kulesza w końcu doczekała się wymarzonego rozwodu. Gwiazda długo próbowała zamknąć za sobą poprzedni rozdział swojego życia. Teraz aktorka jest wolna i od nowa cieszy się chwilą. Jednakże, podczas jednego z ostatnich wywiadów wyznała, że chciałaby otworzyć się na nowe uczucie. Agata Kulesza zdradziła jednak, że boi się ponownego rozczarowania.

Agata Kulesza rozstała się ze swoim byłym mężem. Teraz aktorka chce spróbować zdrowej relacji z nowym mężczyzną, ale boi się kolejnego odrzucenia i kłopotów. W tym trudnym okresie gwiazda może liczyć na wsparcie córki.

Agata Kulesza jest niesamowicie samotna

Agata Kulesza to jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Niedawno gwiazda rozstała się ze swoim już byłym mężem Marcinem. Teraz artystka cieszy się wolnością i rozpoczęła kolejny etap w swoim życiu. Najlepszym tego dowodem był dwutygodniowy wyjazd na obóz taneczny we Włoszech, na jaki aktorka udała się razem ze Stefano Terazzino.

-Była to taka kolonia taneczna. Tańczyliśmy 2 razy dziennie. Miałam cudownego partnera, Karola, którego tam poznałam. Kiedy już wyjeżdżałam, usłyszałam od Stefano, że odżyłam na tym wyjeździe — wyznała w rozmowie z "Rewią" Agata Kulesza

Agata Kulesza marzy o zdrowej relacji

Agata Kulesza po rozwodzie i rozwiązaniu swoich dotychczasowych problemów marzy teraz o kolejnej zdrowej relacji z innym mężczyzną. Niestety, aktorka boi się zaangażować, żeby nie zostać zranioną i oszukaną. Do tej pory na drodze gwiazdy nie pojawił się żaden potencjalny partner.

-Wciąż nie wiem, jak to zrobić. Po rozwodzie wciąż jestem bardzo czujna i nieufna — wyznała niedawno Agata Kulesza

Dużym wsparciem dla gwiazdy jest jej ukochana córka, która obecnie studiuje weterynarię. Marianna stara się namawiać mamę na aktywne spędzanie wolnego czasu i cieszenie się życiem. W tym trudnym dla aktorki czasie jej córka jest dla niej ogromną pomocą i motywacją. Dziewczyna wierzy, że jej mama znajdzie jeszcze prawdziwe szczęście.

-Kiedy moja mama miała pięćdziesiąt parę lat, napisała do mnie list: "Nareszcie zaczęłam odpoczywać. Jak sobie pomyślę, ile łez wylałam na niepotrzebne sytuacje...". Mam nadzieję, że też za chwilę powiem: "Ale fajnie!" - wyznała w rozmowie z magazynem "Zwierciadło" córka Agaty Kuleszy Marianna

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Można się mocno zdziwić, jak teraz wygląda 2. Dramatyczne fakty nt. Krawczyka Juniora wyszły na jaw. Został pobity 3. Prokuratura zajęła się Barbarą Kurdej-Szatan. Niebywałe, czego dopuściła się gwiazda

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].