Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Gessler przygotowuje się z mężem do Święta Dziękczynienia. Pokazała nagranie
Karol Osiński
Karol Osiński 12.10.2021 02:00

Magda Gessler przygotowuje się z mężem do Święta Dziękczynienia. Pokazała nagranie

Gesslerowa sklejka
Pawel Wodzynski/East News, instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler przebywa obecnie u swojego ukochanego w Kanadzie, gdzie wspólnie spędzili ostatnio Święto Dziękczynienia. Najpopularniejsza restauratorka w Polsce zaskoczyła wszystkich, pokazując pracę kuchenną obok Waldemara Kozerawskiego, gdyż nigdy wcześniej się na to nie zdecydowała. Na opublikowanym wideo można zobaczyć, że idzie im to doskonale.

Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" rzadko decyduje się na publiczne, wspólne gotowanie w kuchni u czyjegoś boku, jednak w przypadku ukochanego zdecydowała się zrobić wyjątek.

Magda Gessler gotuje razem z ukochanym

Słynna restauratorka znajduje się obecnie w Toronto w Kanadzie, gdzie na co dzień mieszka jej ukochany, Waldemar Kozerawski. Gwiazda bardzo rzadko ma okazję się z nim widywać, dlatego każdą chwilę starają się spędzać razem i wykorzystywać najlepiej, jak tylko mogą.

Tym razem udała się do mężczyzny swojego życia w celu wspólnych obchodów Święta Dziękczynienia, które w Kanadzie przypada na drugi poniedziałek października.

Szefowa "Kuchennych rewolucji" pokazała na Instagramie wideo, jak wspólnie z Kozerawskim przygotowują potrawy, krzątając się po kuchni w jego domu. Można zauważyć, że szykuje się tam prawdziwa uczta, na której znajdzie się dosłownie wszystko.

- Toronto. Thanksgiving Kanadyjskie święto dziekczynienia. Ja i moj Waldus, ostatnie przygotowania przed przyjściem gości, w tym ważnym dniu dla kanadyjczykow [z zach. pisma oryg.] - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Co przygotowała Magda Gessler na Święto Dziękczynienia?

Na gości czekała potrawka z kurczaka, purée z ziemniaków, misa pełna warzyw, oraz pieczony indyk, który bez wątpienia był główną potrawą wieczoru. Jak przystało na restauratorkę, nie mogło zabraknąć na stole niczego, co nie zadowoliłoby ich znajomych.

Warto zwrócić uwagę także na samą kuchnię, która, choć jest bardzo przytulna, to wyposażona została we wszystkie niezbędne do pracy w niej sprzęty. Doskonale prezentujące się marmurowe blaty, drewniane szafki i płyta, na której zamontowane zostały cztery palniki grzewcze.

Dodatkowo ciemna, drewniana podłoga, którą ozdabiają grube dywany, a także złoty żyrandol który stanowi doskonały obiekt ozdabiający całe pomieszczenie. Trzeba przyznać, że to wszystko robi wrażenie.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ewa Krawczyk przeszła samą siebie, Krzysztof Junior nigdy jej tego nie zapomni 2. Monika Richardson nagle przekazała smutne informacje o swoim synu. Niestety, nie udało się 3. Ujawniono latami skrywaną przez Agatę Dudę tajemnicę. Wolałaby o tym zapomnieć

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].