Swiatgwiazd.pl
Barbara Kurdej-Szatan

fot. instagram.com/kurdejszatan

Prokuratura zaczęła dochodzenie w kwestii Barbary Kurdej-Szatan

9 Listopada 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Barbara Kurdej-Szatan wywołała nie lada aferę swoim wpisem, w którym obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej. Jak donosi "Onet" prokuratura rozpoczęła postępowanie ws. ich potencjalnego znieważenia. Istnieje prawdopodobieństwo, że aktorka będzie miała poważne kłopoty.

Publikacja na Instagramie, pod którą Kurdej-Szatan nazywała funkcjonariuszy Straży Granicznej mordercami, czy maszynami bez mózgu i serca może okazać się poważnym błędem, ważącym na jej karierze. Jak to się zakończy?

Barbara Kurdej-Szatan pod okiem prokuratury

Co prawda omawianego wpisu obejrzeć na profilu Kurdej-Szatan już nie można, jednak w sieci nic nie ginie. Słowa aktorki błyskawicznie rozeszły się po całym polskim internecie i prawdopodobnie dopiero wtedy doszło do niej, że popełniła błąd. Pod jej kolejnymi postami wylała się fala hejtu. Fani zarzucali aktorce brak szacunku i nieumiejętność powstrzymania nerwów.

Przypomnijmy, że sprawa dotyczyła sytuacji na granicy Polsko-Białoruskiej, gdzie od dłuższego czasu przebywają koczownicy, ubiegający się o azyl do naszego kraju. Co więcej, zbiegła się ona ze śmiercią Izabeli z Pszczyny, za którą wielu ludzi wini Trybunał Konstytucyjny i zaostrzone prawo aborcyjne. To wszystko sprawiło, że Barbara Kurdej-Szatan wyrzuciła z siebie wszystkie negatywne emocje.

Jednak wiele wskazuje na to, że nie ujdzie jej to płazem. Kilka dni temu Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu poinformował, że ma zamiar złożyć wniosek do prokuratury o nadużycie praw przez aktorkę. Jak podaje "Onet" sprawa zdążyła już tam trafić i rozpoczęło się postępowanie.

Robert Janowski - ea (2)

Robert Janowski zdradził, co działo się w "TTBZ"

CZYTAJ DALEJ

- Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej [...] Obecnie zabezpieczany jest materiał dowodowy w sprawie, w szczególności treści dostępne w przestrzeni internetowej - miała powiedzieć rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Może dojść także do tego, że Barbara Kurdej-Szatan straci także wysoko opłacane kontrakty reklamowe. Stoicie po stronie aktorki, czy może uważacie, że jej słowa były zdecydowanie za mocne?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa
2. Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość
3. TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad

Źródło: Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".


Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >