Swiatgwiazd.pl > Plotki > Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa
Weronika Dadok
Weronika Dadok 24.03.2022 09:41

Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa

Kliment
TRICOLORS/East News

Jan Kliment zaliczył niezłą wpadkę. Nieświadom, że kamery wciąż są włączone oraz słychać, co gwiazdor ma do powiedzenia, z jego ust padło kilka niefortunnych stwierdzeń. Teraz fala hejtu zalała sieć, a on sam zdecydował się na podjęcie kroków w kwestii incydentu.

Jan Kliment wypowiedział na wizji nieprzyjemne słowa

W pierwszej kolejności Jan Kliment niestety był zmuszony zablokować możliwość komentowania jego postów na jednym z kont w social mediach. Zbyt duża fala krytyki rozniosła się po jego profilu.

Wszystko dlatego, że ostateczny werdykt nie przypadł do gustu gwiazdorowi. Postanowił on w dość wulgarny sposób dać upust swoim emocjom.

Nieświadom obserwującego go oka kamery i włączonych mikrofonów, wypowiedział kilka słów dezaprobaty w stosunku do wygranej Piotra Mroza: "Ch*j im w dupę. No, ja pie*dolę". Nie ciężko domyślić się, że nie spodobały się one internautom.

Jan Kliment przeprasza za wulgaryzmy

Niewybredny komentarz wywołał w sieci prawdziwą burzę. Gwiazdor postanowił zatem wykonać krok w kierunku załagodzenia sytuacji i przeprosił oficjalnie wszystkich za pośrednictwem swojego profilu.

Najwyraźniej rywalizacja wzbudziła w Janie Klimencie tyle emocji, że nie mógł ich opanować. Każdemu z nas czasem zdarza się zapomnieć. Odrobina wyrozumiałości na pewno się przyda w tej niekomfortowej dla gwiazdora sytuacji.

Pokusił się on o dodanie czarnej planszy z napisem "Przepraszam".

Kliment

Screen z Instargam

Źródło: Pudelek, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: