Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość
Weronika Dadok
Weronika Dadok 24.03.2022 09:41

Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość

Manowska
Instagram

Marta Manowska, która jest prowadzącą uwielbianego show "Rolnik szuka żony" przyznała, że ma nową miłość. Fani są wprost wniebowzięci i ochoczo komentują jej wyznanie, opatrzone świetną fotografią.

Marta Manowska wyznała, że ma nową miłość

Na profilu gwiazdy TVP pojawiło się zdjęcie informujące o jakże wspaniałej emocji, jaką jest miłość. Marta Manowska wyznała, że rozkochała się w jodze. Wszystkim internautom bardzo się to spodobało i zdecydowali się na liczne komentarze.

Fani gwiazdy z pewnością wcale nie są zaskoczeni, ponieważ prowadząca już jakiś czas temu informowała o zmianach nawyków i rozpoczęciu treningów. Swoje obietnice przypieczętowała dopiero co zamieszczonym zdjęciem w sportowym stroju.

Ciężko powstrzymać się od pozytywnego komentarza w tej kwestii. Pod publikacją pojawiło się wiele ciepłych słów:

- O kochana Pani. Wpadła Pani Matusiu po szyje, coś mi się widzi. Będzie pięknie. Ciało się odwdzięczy.

- Wypoczęta i pięknie opalona.

- Joga jest super. Udanego praktykowania.

- Marta jakie ciało.

Źródło: Instagram, Fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: