Jakie teleturnieje prowadził Zygmunt Chajzer? Żródło: instagram.com/zygmunt_chajzer

Jakie teleturnieje prowadził Zygmunt Chajzer?

21 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Jakie teleturnieje prowadził Zygmunt Chajzer? Gwiazdor pojawił się w wielu produkcjach telewizyjnych, dostarczając widzom ogrom rozrywki.

Jakie teleturnieje prowadził Zygmunt Chajzer? Znany dziennikarz ma na swoim koncie wiele wystąpień telewizyjnych, programów, które prowadził, a nawet, w których brał udział.

Sława Zygmunta Chajzera

Zygmunt Chajzer od lat spełnia się w medialnym świecie. Pasją do dziennikarstwa zaraził nawet własnego syna, Filipa, który również jest dziś znanym i cenionym reporterem (najczęściej widzowie mogą obserwować go w Dzień Dobry TVN).

Urodzony w 1954 roku Zygmunt Chajzer swoją pierwszą pracę w mediach, a dokładniej w Telewizji Polskiej, rozpoczął w 1984 roku. Nim się obejrzał, jego kariera nabrała nieprawdopodobnego rozpędu.


Chajzer pracował też w telewizji Polsat i TVN, zajmując się prowadzenie, programów rozrywkowych czy wiadomości. Na przestrzeni lat zgromadził wokół siebie ogromną rzeszę sympatyków, dzięki którym do dziś może spełniać się w tym, co kocha najbardziej. Szeroki wachlarz teleturniejów, które miał okazję poprowadzić, a także programów, w których sam brał udział, robi piorunujące wrażenie.

Jakie teleturnieje poprowadził Zygmunt Chajzer

Na przestrzeni przeszło 30 lat swojej medialnej kariery Zygmunt Chajzer poprowadził:

  • “Idź na całość”,
  • “Telegra”,
  • “Chwila prawdy”,
  • “Na zawsze razem”,
  • “Grasz czy nie grasz”,
  • “Moment prawdy”,
  • “Gwiezdny Cyrk”.

Zygmunt Chajzer prowadził nie tylko teleturnieje, ale też wydanie wiadomości w Telewizji Polskiej czy talk show w stacji Polsat “Ananasy z Mojej klasy”. Dziennikarz sam również występował w programach takie jak: “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “Taniec z gwiazdami” czy “Ameryka Express”, gdzie pojawił się razem z synem.

Chajzer występował także w reklamach: Telezakupów Mango, proszków do prania Vizir, operatora komórkowego Play, napojów Pepsi oraz Telezakupów TV Okazje.

Warto wspomnieć, że Zygmunt Chajzer w 1998 roku odebrał za teleturniej “Idź na całość” odebrał Telekamerę “Tele Tygodnia” w kategorii Rozrywka, a rok później w kategorii Teleturnieje i gry. W listopadzie 2000 roku natomiast został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

Następny artykuł