Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer to polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny.

Filip Chajzer
23.12.2023 18:14 Filip Chajzer musiał opuścić mieszkanie za kilka milionów. Wprowadził się do... domu własnego ojca. W takich warunkach mieszka teraz!

Filip Chajzer musiał wyprowadzić się ze swojej willi, wartej miliony złotych. Później czekała go jeszcze jedna przeprowadzka. Wreszcie osiadł w kolejnym miejscu, okazuje się, że teraz mieszka w domu swojego ojca, Zygmunta Chajzera. Co wiadomo o jego miejscu zamieszkania?

Zygmunt Chajzer opowiedział o stanie zdrowia Filipa Chajzera, fot. KAPiF
07.07.2023 16:22 Zygmunt Chajzer nieoczekiwanie zabrał głos. Ujawnił prawdę o stanie zdrowia syna. "To straszna choroba"

Zygmunt Chajzer postanowił zabrać głos w sprawie dolegliwości swojego syna, Filipa Chajzera. Prezenter “Dzień dobry TVN” postanowił zawiesić swoją działalność w programie, by zadbać o swoją kondycję zdrowotną.

Zygmunt Chajzer z żoną
24.01.2023 19:09 Kim jest żona Zygmunta Chajzera? Małżeństwo jest ze sobą niemal od czterech dekad

Zygmunt Chajzer to jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Przed laty prowadził między innymi audycję "Lato z Radiem", dzięki której poznał miłość swojego życia. Kim jest żona znanego prezentera, Dorota Chajzer? Prezenter spędził u boku żony ponad 35 lat, a ich małżeństwo jest wzorem dla wielu par. Chajzerowie nie często jednak pojawiają się jednak na imprezach branżowych.

Zygmunt Chajzer EA
01.05.2022 14:00 Zygmunt Chajzer wspomina ciężkie chwile. Zmarły wnuk pozostanie w jego sercu na zawsze

W 2015 roku Filip oraz Zygmunt Chajzer zmierzyli się z największą tragedią, jaka może spotkać rodzinę. W wypadku samochodowym zginął wtedy mały synek Filipa, 10-letni Maksymilian. Jego krewni potrzebowali wiele czasu, by móc zacząć rozmawiać o tych wydarzeniach.Do wypadku doszło 16 lipca 2015 roku. Chłopiec jechał wówczas samochodem ze swoim dziadkiem ze strony mamy, pierwszej żony Filipa Chajzera. Media podały wówczas, że auto, jakim się poruszali, zjechało z pasa i uderzyło w TIR-a, stojącego na poboczu. Dziecko zmarło na miejscu.

Jakie teleturnieje prowadził Zygmunt Chajzer?
24.03.2022 09:23 Jakie teleturnieje prowadził Zygmunt Chajzer?

Jakie teleturnieje prowadził Zygmunt Chajzer? Znany dziennikarz ma na swoim koncie wiele wystąpień telewizyjnych, programów, które prowadził, a nawet, w których brał udział.

Zygmunt Chajzer EA
01.03.2022 01:00 Zygmunt Chajzer przyjął pod swój dach rodzinę z Ukrainy. Wspaniały gest

Mieszkańcy Ukrainy pod wpływem nieoczekiwanego ataku sił rosyjskich musieli ewakuować się z własnych domów. Wielu z obywateli naszych wschodnich sąsiadów znalazło schronienie u Polaków. Zygmunt Chajzer w mediach społecznościowych poinformował o przyjęciu pod dach mieszkańców Ukrainy.Od kilku dni na terenach Ukrainy odbywają się krwawe walki o śmierć i życie. Miliony przerażonych mieszkańców w chwili bombardowania opuściło miejsca zamieszkania, by w popłochu szukać bezpiecznego schronienia. Część z nich dotarła do Polski, gdzie otrzymali pierwsze wsparcie. Na naszej wschodniej granicy organizowane są punkty pomocy dla przybywających Ukraińców. Niewinni cywile mogą liczyć na ciepły posiłek, transport, a także tymczasowe schronienie. Ostatnio Zygmunt Chajzer poinformował o przyjęciu pod swój dach uciekającej z Ukrainy rodziny.

Zygmunt Chajzer
21.02.2022 01:00 Zygmunt Chajzer szczerze o swojej emeryturze. To dla niego tylko formalność

Zygmunt Chajzer odszedł na emeryturę. Dla dziennikarza przejście w tryb życia seniora jest tylko formalnością. Mężczyzna nadal pozostaje aktywny zawodowo.Ceniony polski dziennikarz, Zygmunt Chajzer, osiągnął niedawno wiek emerytalny. Mężczyzna zyskał rozpoznawalność za sprawą prowadzenia programów Polsatu: Na zawsze razem, Grasz czy nie grasz oraz Moment prawdy. Niedawno wykazał się dobrą siłą fizyczną i psychiczną, gdy wraz z synem, Filipem Chajzerem, przemierzał szlaki Ameryki w hicie TVN Ameryka Express. Zygmunt Chajzer przyjmuje już comiesięczną wypłatę emerytalną ZUS, jednak nie zamierza rezygnować z aktywności zawodowej. Wyznaje, że status seniora nie wiele zmienił w jego życiu.

Zygmunt Chajzer
31.01.2022 01:00 Zygmunt Chajzer wystawił na aukcję WOŚP zaskakującą usługę. Wykona ją osobiście

Nie znosicie robić prania? Jeśli tak, na jednej z aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieliście unikalną okazję, by czynność tę wykonał za was nie kto inny, a sam Zygmunt Chajzer wraz z synem Filipem. Aukcja dobiegła już końca - szczęśliwy zwycięzca zapłaci za tę atrakcję prawie 9000 złotych.Zygmunt Chajzer jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych w Polsce. Legendarny dziennikarz, prowadzący teleturnieje "Idź na całość" czy "Chwila prawdy", swego czasu wziął udział w kampanii reklamowej proszków do prania Vizir. Spoty stały się tak popularne, że gwiazdor do dziś kojarzy się właśnie z nimi.

Zygmunt Chajzer
03.05.2021 02:00 Zygmunt Chajzer ma czworo przybranych wnuków. "Cały czas jesteśmy w kontakcie"

Parę lat temu Zygmunt Chajzer zaopiekował się osieroconym rodzeństwemRodzice dzieci zginęli w wypadku samochodowymSłynny prezenter pomaga rodzinie do dziśZygmunt Chajzer stał się rozpoznawalny między innymi dzięki prowadzeniu takich teleturniejów jak „Idź na całość” czy „Chwila prawdy”. Parę lat temu mieliśmy okazję poznać dziennikarza od całkowicie innej, znacznie bardziej prywatnej strony. Zygmunt Chajzer udowodnił wówczas, że nie jest obojętny na cudzą krzywdę - prawda wyszła na jaw, gdy do akcji wkroczył syn dziennikarza, Filip.

Filip Chajzer
29.03.2021 02:00 Filip Chajzer przekonał ojca do badań. Jego tata nie wiedział, że ma nowotwór

Za namową syna Zygmunt Chajzer udał się na badania kontrolneKonieczna okazała się pilna operacjaFilip Chajzer zachęcał rodaków, by nie odkładali profilaktyki na późniejFilip Chajzer poszedł w zawodowe ślady swojego ojca, Zygmunta. Oboje od wielu lat są związani z pracą w telewizji i nic nie wskazuje na to, by mieli znikać z życia publicznego. Tych dwoje łączy jednak coś poza rodzinnymi więzami i podobną ścieżką kariery. Panowie wzajemnie się o siebie troszczą, co udowodniła ostatnia, zapewne wyjątkowo stresująca dla rodziny Chajzerów, sytuacja.