Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zygmunt Chajzer ma czworo przybranych wnuków. "Cały czas jesteśmy w kontakcie"
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 03.05.2021 02:00

Zygmunt Chajzer ma czworo przybranych wnuków. "Cały czas jesteśmy w kontakcie"

Zygmunt Chajzer
TRICOLORS/East News
  • Parę lat temu Zygmunt Chajzer zaopiekował się osieroconym rodzeństwem

  • Rodzice dzieci zginęli w wypadku samochodowym

  • Słynny prezenter pomaga rodzinie do dziś

Zygmunt Chajzer stał się rozpoznawalny między innymi dzięki prowadzeniu takich teleturniejów jak „Idź na całość” czy „Chwila prawdy”. Parę lat temu mieliśmy okazję poznać dziennikarza od całkowicie innej, znacznie bardziej prywatnej strony. Zygmunt Chajzer udowodnił wówczas, że nie jest obojętny na cudzą krzywdę - prawda wyszła na jaw, gdy do akcji wkroczył syn dziennikarza, Filip.

Zygmunt Chajzer ma czworo przybranych wnuków

Sekret Zygmunta Chajzera ujrzał światło dzienne w 2019 roku. Wszystko za sprawą syna dziennikarza, Filipa Chajzera, który postanowił nagłośnić sprawę doświadczonego przez życie rodzeństwa w mediach.

Na Facebooku pojawił się post opisujący zaistniałą sytuację. Filip wyjawił, że jego ojciec, Zygmunt Chajzer, opiekuje się czwórką osieroconych dzieci. Rodzeństwo straciło rodziców w wyniku tragicznego wypadku samochodowego, który miał miejsce w okolicy Otwocka.

- Zaangażował się totalnie, codziennie walczy o uśmiech tych wspaniałych dzieciaków, taki przyszyty dziadek - zapewniał syn Zygmunta Chajzera.

Po śmierci rodziców dzieci trafiły pod opiekę babci, pani Eli. Ich domem stało się mieszkanie babci liczące zaledwie 16m2. Pani Ela wystąpiła do urzędu warszawskiego Żoliborza o wymianę mieszkania komunalnego, lecz na listę oczekujących miała zostać wpisana dopiero w 2020 roku.

Dziennikarz wyjawił, co słychać u rodzeństwa

Jak dowiadujemy się z jednego z najnowszych wywiadów z dziennikarzem, doświadczonej ogromną tragedią rodzinie ostatecznie udało się zamienić lokal na większy. W rozmowie z „Faktem” Zygmunt Chajzer wyjawił również, jak układają się jego kontakty z przyszywanymi wnuczętami.

Prezenter wyjaśnił, że jeden z jego przyszywanych wnuków szykuje się właśnie do egzaminu ósmoklasisty, w czym Zygmunt Chajzer stara się służyć pomocą. Drugi z wnuków już we wrześniu pierwszy raz pojawi się w szkole podstawowej, co również łączy się z dużymi emocjami. Staje się także coraz lepszy w czytaniu i chętnie spędza czas w jednoczesnym towarzystwie książek i przyszywanego dziecka.

- Cały czas jesteśmy w kontakcie i coś tam dalej wspólnie działamy - zapewniał Zygmunt Chajzer.

Co warto dodać, Zygmunt Chajzer jest również dziadkiem dla dziecka swojego syna. Ze związku z Magdaleną Walczak i Filipa Chajzera przyszedł bowiem na świat urodzony w październiku 2017 roku Aleksander. Filip Chajzer miał również syna Maksymiliana, który zginął w wieku 9 lat w wypadku samochodowym.

⚠️ Miasto Stołeczne Warszawa PROSZĘ O UWAGĘ ⚠️ Moj szanowny tata od roku opiekuje się czwórką dzieci, które straciły...

Opublikowany przez Filipa Chajzer Niedziela, 8 września 2019

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt, Plejada, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]