Joanna Jędrzejczyk Żródło: eastnews & TRICOLORS

Joanna Jędrzejczyk pokazała odważne zdjęcie. Trudno oderwać od niej wzrok

13 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła obserwatorów na Instagramie. Zawodniczka UFC zaprezentowała się fanom w nowej, zmysłowej odsłonie. W tym przypadku zachwytu nie kryły nawet znane postacie polskiego show-biznesu, w tym Paulina Krupińska-Karpiel, która postanowiła zostawić na profilu Joanny Jędrzejczyk parę emotikonek.

  • Joanna Jędrzejczyk pozostaje aktywna w social mediach
  • Zawodniczka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdów
  • Ostatnio zaskoczyła internautów swoją nową odsłoną

Joanna Jędrzejczyk nie stroni od mediów społecznościowych. Zawodniczka UFC niejednokrotnie zaskakiwała fanów publikacjami zdjęć w różnych odsłonach swej osobowości - pozowała do kamery zarówno w typowo sportowych strojach, eleganckich, wieczorowych stylizacjach, jak i codziennych ciuchach. Na instagramowym profilu Joanny Jędrzejczyk nie brakuje również wspomnień z chwil relaksu, przeznaczonych na rozmaite rozrywki i wyjazdy.

Instagram Joanny Jędrzejczyk jest pełen wspomnień

Joanna Jędrzejczyk niezwykle chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie wspomnieniami z minionych dni. W social mediach zawodniczki nie brakuje przede wszystkim zdjęć z miejsc, które odwiedziła, podróżując. Ponieważ Joanna Jędrzejczyk najwyraźniej chętnie zwiedza świat, fani nie mogą narzekać na brak nowych wrzutek.

W lipcu 2020 Joanna Jędrzejczyk zdecydowała się na urlop w Polsce. Do sieci trafiły wówczas fotografie ukazujące malowniczy krajobraz okolic Kartuz na Kaszubach. Nie oznacza to jednak, że zawodniczka zrezygnowała z treningów. Na Facebooku zapewniała fanów, że nie zaniedbała dbania o formę.

- Wakacje wakacjami, ale trening mam we krwi. No i na wyjeździe liczy się podwójnie. Czyż nie? - pytała Joanna Jędrzejczyk.

Anna Mucha już nie pracuje w TVP. Wiadomo, co było przyczyną zwolnieniaAnna Mucha już nie pracuje w TVP. Wiadomo, co było przyczyną zwolnieniaCzytaj dalej

Zimą internauci mogli zapoznać się ze zdjęciami z kolejnej wycieczki Joanny Jędrzejczyk. Zawodniczka wybrała się do Zakopanego, gdzie spróbowała swoich sił w sportach zimowych. Jak informowała obserwujących na Instagramie, “deska” okazała się jej nową sportową pasją.

Fani zachwyceni najnowszą instagramową wrzutką Joanny Jędrzejczyk

Ostatnio uwagę internautów skradła najnowsza instagramowa publikacja Joanny Jędrzejczyk. Zawodniczka zaprezentowała się w wyjątkowo zmysłowej odsłonie. Gwiazda sportu opatrzyła zdjęcie słowami amerykańskiej bizneswoman Sheryl Sandberg: “określać będzie cię nie tylko to, co osiągniesz, ale też to, jak przetrwasz”.

Joanna Jędrzejczyk zapozowała w stylizacji skomponowanej z szarości i czerni. Do mocno wyciętego topu zawodniczka dołączyła elegancką marynarkę. Całość uzupełniają błyszczące naszyjniki.

Zdjęcie z marszu zachwyciło internautów. Do fali pochlebnych komentarzy przyłączyły się także znane postacie polskiego show-biznesu, w tym Paulina Krupińska-Karpiel. Prezenterka zostawiła pod wpisem parę emotikonek prezentujących ogień. Wśród fanów pojawiły się nie mniej pochlebne głosy.

- Najpiękniejsza wojowniczka - skomentował jeden z obserwatorów profilu Joanny Jędrzejczyk.

Instagram JJ 4

Instagram JJ 3

Instagram JJ 2

Instagram JJ 1

Źródło: Instagram.com/joannajedrzejczyk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Onet, Instagram, SuperExpress

Następny artykuł