Joanna Koroniewska, archiwalne zdjęcie Żródło: instagram.com/joannakoroniewska

Koroniewska pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z Maćkiem Dowborem. Niewiarygodne, jak się zmienili

11 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Joanna Koroniewska podzieliła się z fanami czymś szczególnie wyjątkowym. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z Maćkiem Dowborem z ich pierwszego spotkania. Niesamowite, jak się zmienili.

  • Historia poznania Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora
  • Jedna z popularniejszych par polskiego show-biznesu
  • Zdjęcie z pierwszego spotkania Joasi i Maćka

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się na planie "M jak miłość". Wówczas to ona wcielała się jedną z głównych postaci, a on miał przeprowadzić wywiad z bohaterami. Wtedy jeszcze żadne z nich nie przypuszczało, że zostaną ze sobą na dobre.

Pierwsze wspólne chwile Maćka i Joanny

20 lat minęło od pierwszego odcinka „M jak miłość”. Co mnie obchodzi ten serial, to nie jest mój serial, ale zmienił sporo w naszym życiu. Pewnie gdybyśmy się nie poznali na planie, nie mielibyśmy okazji tak rozwinąć tej znajomości - mówił po latach Maciek w internetowym programie, który obecnie prowadzi razem z żoną "Domówka u Dowborów".

Pierwsze spotkanie zaczęli w dość napiętej atmosferze, bo jak wspominał Maciej, na wywiad przyjechał o dwie godziny spóźniony, co rozsierdziło Joasię. Wystarczyła jednak chwila rozmowy, żeby między nimi zaczęła pojawiać się chemia.

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc. Mama jego koleżanki miała poważny wypadekSyn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc. Mama jego koleżanki miała poważny wypadekCzytaj dalej

Nie mogliśmy się skupić. Przyznaj, coś zaiskrzyło - mówił dziennikarz - Pomyślałem, jaka fajna dziewczyna, wieśniara z zewnątrz, a w środku sympatyczna, mógłbym się z taką umawiać - dodał.

Ja pomyślałam, jaki chłopak. Normalnie on myśli tak jak ja, on jest jak mój brat - przyznała Joasia.

Los wybrał dla nich wspólną ścieżką, którą przemierzają od lat. Dziś są jednym z popularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie, a grono ich sympatyków stale rośnie. Oboje pozostają bardzo aktywni w mediach społecznościowych, nierzadko na forum publicznym przekomarzają siebie nawzajem i starają się skompromitować drugą połówkę. Para doczekała się też córeczki Janiny.

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z przeszłości

Ostatnio Koroniewska postawiła nie na kompromitujące męża zdjęcie, a archiwalną fotografię, wykonaną podczas ich pierwszego spotkania. Młodzi i zupełnie nieświadomi, że zostaną małżeństwem, szeroko uśmiechnęli się w stronę obiektywu.

Prawda, że się nie zmieniliśmy?! [...] A może nam zazdrościcie? My mamy znacznie więcej! Mamy film, w którym widzę, jak się „On” wstydzi, peszy i robi głupie miny… Bo przecież nie ja. Kto z Was ma chociaż zdjęcie z pierwszego spotkania swojej drugiej połowy?!? - napisała Joasia.

Już parę razy na #domówkaudowborów chcieliście, żebyśmy pokazali Wam coś, czego nigdy nie chcieliśmy ujawniać, ale ponieważ czujemy się z Wami coraz bardziej związani i wiemy, jak intymnej chwili wspólnie doczekamy 14.02 o godzinie 19.00, kiedy to aż 3 pary się zaręczą na naszej specjalnej domówce, musieliśmy zrobić wyjątek - dodała.

By zobaczyć archiwalne zdjęcie Joasi i Maćka naciśnij strzałkę w prawo.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł