Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska

Pawel Wodzynski/East News

Joanna Koroniewska pozuje w strojach kąpielowych i pyta fanki o radę

24 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda razem ze swoim mężem Maciejem Dowborem z chęcią dzielą się z fanami elementami swojego życia prywatnego za pośrednictwem social mediów. Tym razem Joanna Koroniewska postanowiła doradzić się swoich fanek, który strój kąpielowy bardziej do niej pasuje.

Joanna Koroniewska słynie z bardzo dobrego kontaktu ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Gwiazda często pokazuje, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do samej siebie. Teraz Joanna Koroniewska poprosiła fanów o poradę w sprawie stroju kąpielowego.

Joanna Koroniewska prosi fanów o poradę

Joanna Koroniewska ma bardzo bliski kontakt ze swoimi fanami w social mediach. Aktorka razem z mężem Maciejem Dowborem chętnie pokazuje obserwatorom, co dzieje się w ich życiu prywatnym, ale też nie boi się poruszać ważnych społecznie tematów. Internauci pokochali małżeństwo Dowborów za ich niesamowite poczucie humoru i umiejętność żartowania z samych siebie. Tym razem była gwiazda serialu TVP "M jak Miłość" zwróciła się do fanów z nietypową prośbą.

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan straciła kolejną pracę

CZYTAJ DALEJ

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym

Aktorka zamieściła ostatnio zaskakujące zdjęcie na swój profil na Instagramie. Gwiazda pozuje tam w dwóch strojach kąpielowych i prosi fanów o poradę, w którym z nich wygląda lepiej. Przy okazji aktorka zdradziła, dlaczego w środku zimy wybiera kostium kąpielowy. Okazało się, że Joanna Koroniewska planuje spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia za granicą. Nie wiemy, gdzie dokładnie wybiera się aktorka, ale z opisu fotografii wynika, że jest to jakieś bardzo ciepłe miejsce.

-No dobra — wyznaje grzechy! Wybieram się na Święta do ciepłego. Ale skoro już mnie nienawidzicie, to chociaż pomóżcie mi wybrać pasującą wersję kostiumu?? Opcja 1 - chrzanić skromność i cnoty niewieście, wszystkie karty na stół. Epatuję kobiecością i nie pozostawiam złudzeń! Czy może jednak opcja 2- jestem sexy, ale i nieco tajemnicza, zatrzymuję asy w rękawie?! - podpisała najnowsze zdjęcie na Instagramie Joanna KoroniewskaA Wam który strój Joanny Koroniewskiej bardziej się podoba?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Donald Tusk przerywa milczenie po zatrzymaniu przez policję. Polacy mogą się zdziwić
2. Nagle opublikowano przykrą wiadomość nt. Tadeusza Sznuka. TVP przez cały czas milczało
3. Następny dramat Barbary Kurdej-Szatan. Właśnie pożegnała się z kolejną pracą: "mają dosyć"

Źródło: Instagram.com

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/z6h-iGiRhiw" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >