Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jolanta Kwaśniewska na spacerze. Jeden element stylizacji zdumiewa
Kamila Krótka
Kamila Krótka 18.12.2021 01:00

Jolanta Kwaśniewska na spacerze. Jeden element stylizacji zdumiewa

pjimage (64)
Jan BIELECKI/East News

Jolanta Kwaśniewska już od lat znana jest jako nie tylko żona byłego prezydenta, działaczka społeczna, ale i ikona stylu. Co jakiś czas widywana jest na ulicach miast, gdzie z dumą prezentuje kolejne stylizacje. Nie inaczej było tym razem.

Jolantę Kwaśniewską tym razem przyłapano w towarzystwie ekskluzywnych dodatków. Zwłaszcza jeden z nich przykuł szczególną uwagę.

Jolanta Kwaśniewska ikoną stylu

Dziennikarze Super Expressu przyłapali Jolantę Kwaśniewską, jak przechadzała się ulicami Warszawy. Nie był to jednak byle jaki spacer...

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego postawiła tym razem na ekskluzywne dodatki. Jak podsumował tabloid, portfel, który miała w dłoni, to koszt ok. 2500 zł. Z kolei szalik marki Louis Vuitton musiał kosztować ją jakieś 2200 zł.

W takiej stylizacji Jolanta Kwaśniewska wybrała się na spacer po warszawskich uliczkach, zaglądając do przychodni.

Jolanta Kwaśniewska przechadza się po ulicach Warszawy

W pierwszej wersji Jolanta Kwaśniewska ubrała wzorzysty płaszcz a'la kardigan. Pod spód założyła skórzane spodnie i biały golf. Wybór padł też na zamszowe botki oraz kamelową torbę.

Natomiast druga stylizacja zawierała brązową kurtkę z futerkiem, a także szalik o wyżej wspomnianej wartości. Obie wersje przyciągały wzrok, ale to właśnie apaszka zrobiła największą furorę.

kwasniewska
Fot. Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].